صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 92

موضوع: كارنامه ي آزمون GRE‌ و مسائل مرتبط با دریافت آن

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش

نقل قول نوشته اصلی توسط home_ نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من پارسال امتحان GRE دادم و متاسفانه فکر می کردم کارنامه GRE هم مثل تافل میاد در خونه... و منتظر بودم و نگران که چرا تا الان نیومده!
    تا امروز که یکی بهم گفت باید بری از خود سنجش بگیری، میشه بگید مراحل کار چطوریه؟ از کجا باید بگیرم و چه مدارکی باید با خودم ببرم؟
    ممنون.
    دوست من، شما (یا دوستتون) با کات ملی یا شناسنامه (و یا فتوکپی اش) به سازمان سنجش مراجعه میکنید، اگر کارنامه شما رو از سال پیش تا حالا معدوم نکرده باشند (که بعیده معدوم شده باشه)، کارنامه تون رو میتونید تحویل بگیرید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست من، شما (یا دوستتون) با کات ملی یا شناسنامه (و یا فتوکپی اش) به سازمان سنجش مراجعه میکنید، اگر کارنامه شما رو از سال پیش تا حالا معدوم نکرده باشند (که بعیده معدوم شده باشه)، کارنامه تون رو میتونید تحویل بگیرید
    خوب اگه آدرس خونه رو داده باشه کسی که میاد در خونش دیگه، درسته؟ آخه من هم نیومده و یکم شک کرده
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    خوب اگه آدرس خونه رو داده باشه کسی که میاد در خونش دیگه، درسته؟ آخه من هم نیومده و یکم شک کرده
    ادرس خونه رم بدین میاد سنجش
    قرمز باشین

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    نه دوست من، ETS کارنامه های GRE رو حتی اگر آدرس خونه رو هم داده باشید، میفرسته به سازمان سنجش. من بار اول که GRE دادم، آدرس خونه رو وارد کرده بودم ولی در نهایت مجبور شدم تا سازمان سنجش برم برای دریافت کارنامه!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط home_ نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من پارسال امتحان GRE دادم و متاسفانه فکر می کردم کارنامه GRE هم مثل تافل میاد در خونه... و منتظر بودم و نگران که چرا تا الان نیومده!
    تا امروز که یکی بهم گفت باید بری از خود سنجش بگیری، میشه بگید مراحل کار چطوریه؟ از کجا باید بگیرم و چه مدارکی باید با خودم ببرم؟
    ممنون.
    اگر سنجش نداشت بده بهتون بعد از يكسال . به ETS ايميل بزنيد كه من كاغذيشو براي ثبت نام ميخوام و نرسيده ميشه برام دوباره بفرستيد البته قبلش با سنجش هماهنگ كنيد اگر رسيد نگه دارن با بقيه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض كارنامه ي آزمون GRE‌ و مسائل مرتبط با دریافت آن

دوستان اگه یکی بعد اون تاریخی که گفتن بیا کارنامه جی ار ای رو بگیر بره سنجش ایا باز هم میدن کارنامه یا باید تو اون زمان تعیین شده بره؟
    و در ضمن فک کنم این کارنامه کاغذی تو سفارت به درد بخوره؟درسته؟
    قرمز باشین

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوستان اگه یکی بعد اون تاریخی که گفتن بیا کارنامه جی ار ای رو بگیر بره سنجش ایا باز هم میدن کارنامه یا باید تو اون زمان تعیین شده بره؟
    قرمز باشین
    دوست خوب
    تا چند ماه نگه ميدارن. ميتوني بري بگيري. اگر باشه بهتر از پرينت پروفايلت خواهد بود. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

قرمز باشین
    بله میدن! همراهتون باشه بهتره. احتمالش هست ازتون بخوان تو سفارت.

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

قرمز باشین
    بله می تونید برید و کارنامه تون رو بگیرید. (دوست من دیروز کارنامه آزمون نوامبرش رو گرفت). فقط باید 2500 تومان جریمه برای اینکه دیرتر از تاریخ تعیین شده برای گرفتن کارنامه رفتید بپردازید. (اونجا خودشون کارت خوان دارن و می تونید با عابرکارت پول رو پرداخت کنید).
    موفق باشید.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

پیش فرض كارنامه ي آزمون GRE‌ و مسائل مرتبط با دریافت آن

دوستان برای دریافت کارنامه الان میتونم اقدام کنم؟کارنامه 11 فوریه؟ کجا باید مراجعه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)