صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: تغییر رشته به آموزش زبان در مقطع کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض تغییر رشته به آموزش زبان در مقطع کارشناسی ارشد

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم که شاید مستقیما با اپلای ارتباط نداشته باشه ولی واقعا خوشحال میشم اگه بتونین کمکم کنین.
    من لیسانس مهندسیم رو سال پیش گرفتم. الان به شدت علاقمندم که فوقم رو "آموزش زبان" بخونم. نمره تافلم بالای 115 هست و اینکه نزدیک به دو ساله که به طور حرفه ای زبان تدریس میکنم. میخواستم ببینم که با توجه به اینکه فیلد کارشناسیم کاملا متفاوت بوده، چقد امکانش هست که من بتونم ارشد آموزش (مد نظرم تهران یا شهیدبهشتیه) قبول بشم؟ آیا با کلاسهای ارشد رفتن میشه رتبه خوبی توی سراسری آورد؟ کلا پیشنهادی دارین که چه کارهایی میشه انجام داد؟

مرسی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته به آموزش زبان در مقطع کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط tsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم که شاید مستقیما با اپلای ارتباط نداشته باشه ولی واقعا خوشحال میشم اگه بتونین کمکم کنین.
    من لیسانس مهندسیم رو سال پیش گرفتم. الان به شدت علاقمندم که فوقم رو "آموزش زبان" بخونم. نمره تافلم بالای 115 هست و اینکه نزدیک به دو ساله که به طور حرفه ای زبان تدریس میکنم. میخواستم ببینم که با توجه به اینکه فیلد کارشناسیم کاملا متفاوت بوده، چقد امکانش هست که من بتونم ارشد آموزش (مد نظرم تهران یا شهیدبهشتیه) قبول بشم؟ آیا با کلاسهای ارشد رفتن میشه رتبه خوبی توی سراسری آورد؟ کلا پیشنهادی دارین که چه کارهایی میشه انجام داد؟

مرسی
    بله دوست خوبم خواهرم رشته اموزش زبان میخونه بیشتر همکلاسیهایش لیسانس چیز دیگه خوندن مثلا کامپیوتر پس میشه ولی مطالعه بلاید بکنید کنکور ازمایشی هم کمک می کند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان عزیزم خواهشا اگه کسی اطلاعی در مورد چگونگی مطالعه، بهترین موسسه و یک سری اطلاعات با جزئیات (برای یه کسی که زمینه کارشناسی متفاوتی داشته) داره، بگه. من باید زودتر تصمیم بگیرم و شروع به خوندن کنم اما الان اطلاعات کافی ندارم

واقعا ازتون ممنون میشم اگه بهم کمک کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بله دوست خوبم خواهرم رشته اموزش زبان میخونه بیشتر همکلاسیهایش لیسانس چیز دیگه خوندن مثلا کامپیوتر پس میشه ولی مطالعه بلاید بکنید کنکور ازمایشی هم کمک می کند
    ممنونم از پاسختون
    ایشون کدوم دانشگاه درس میخونن؟ و میشه اگه امکانش هست یکم اطلاعات جزئی تری از ایشون بگیرین؟

Member Ordijahandam آواتار ها

موسسه فقط "پ" اگر تبلیغ نباشه. من خودم لیسانسم ادبیات انگلیسی بود. و همونطور که میدونید از آموزش خیلی فاصله داره. و می شه گفت تنها وجه مشترکشون اینه که به زبان انگلیسی هستن. رفتم موسسه استاداش عالی بودن آزموناش هم. موفق شدم

Junior Member

سلام .منم کارشناسیم مهندسیه و ارشد میخوام اموزش زبان بخونم فقط نمیدونم چه جزوه هایی باید بخونم وقتی سرچ میکنم اسامی جزوه ها زیادن باید همش رو بخونم در غیر این صورت ممنون میشم راهنمائیم بفرمائید و اسامی جزوه های مناسب رو بهم بگین.تشکر

Junior Member

سلام.من لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم. در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برای رشته neurolinguistics میخام اقدام کنم اما اطلاعات زیادی درمورد این رشته و آینده کاریش ندارم. اگرکسی اطلاعات داره ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام من میخوام برای ارشد اموزش زبان شرکت کنم ولی لیسانسم متفاوته الان هم ترم ۱۳ زبان اموزشگاه سفیر هستم .میخواستم کمکم کنید چه جزوه های باعت قبولی تو ارشد میشه وقتی تو اینترنت سرچ میکنم کلی اسم کتاب میاره کهذخوندن همشون واقعا زیاد و سخته .در کل یک سال وقت برای درس خوندن دارم ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

سوال اول من اينه مطمئنيد از رشته آموزش لذت خواهيد برد؟
    آموزش بيشتر بر مبناي روشهاي نوين آموزش در دنيا هست كه شايد فقط در تهران بعضي موسسات بهش بها بدن. شهرهاي ديگه سيستم آموزش سنتي حكمفرماست.
    حالا بگذريم از اينكه رشته آموزش تنوع خاصي به نظر شخصي من نداره و فقط و فقط اگر علاقه زياد به آموزش داريد بريد دنبال اين رشته. منظور از علاقه هم به زبان انگليسي نيست، به بحث آموزشه. همينطور كه دوستمون گفتن تنها وجه مشترك ادبيات و آموزش انگليسي بودن اونهاست.

در صورتيكه از اين مورد مطمئن شديد ، بهترين موسسه موسسه اي خواهد بود كه بيشترين جامعه آماري و قبولي رو داشته باشه. حالا هركدوم كه باشه همون خوبه.
    مشاوره با يه نفر قبولي ارشد همين رشته هم به شدت توصيه ميشه

Junior Member

سلام ممنون هستم جواب دادین بله من خیلی علاقه مند به تدریس انگلیسی هستم و رشته اموزش رو انتخاب کردم مشکل من فقط جزوه مناسب هست که سراسری قبول بشم شما رتبه برتر کنکور میشناسین که ادرس وبلاگ یا سایت داشته باشه یا خودتون در مورد جزوه راهنماییم بفرمایید متاسفانه موسسه هم نمیتونم برم به خاطر هزینه و اینکه الان دارم کلاس زبان میرم ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)