صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: تغییر رشته به آموزش زبان در مقطع کارشناسی ارشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته به آموزش زبان در مقطع کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ava4 نمایش پست ها
    سلام ممنون هستم جواب دادین بله من خیلی علاقه مند به تدریس انگلیسی هستم و رشته اموزش رو انتخاب کردم مشکل من فقط جزوه مناسب هست که سراسری قبول بشم شما رتبه برتر کنکور میشناسین که ادرس وبلاگ یا سایت داشته باشه یا خودتون در مورد جزوه راهنماییم بفرمایید متاسفانه موسسه هم نمیتونم برم به خاطر هزینه و اینکه الان دارم کلاس زبان میرم ممنون
    با این حساب مساله اصلی برای شما حل شده و میتونید در این رشته نتیجه بگیرید. درباره جزوه واقعا هیچ آشنایی با رشته آموزش ندارم و از دوستانم هم کسی دنبال آموزش نرفته.
    میتونید جزوات موسسات آموزشی مثل پارسه و مدرسان شریف رو بخونید.شنیدم ماهان هم خوبه ولی اینکه در این رشته هم خوب هست یا نه نمیدونم.

فقط این مورد آخر که نوشتید دارید کلاس زبان میرید،سطح انگلیسی شما چقدره؟ اگر مبتدی هستید باید خیلی فشرده تر کار کنید تا موفق بشید. بودن کسانیکه واقعا بی سواد وارد این رشته شدن و از بیان ساده ترین جملات عاجز بودن،اما مطمئن باشید 100 برابر فشار قبل از کنکور بهشون وارد میشه.
    جسارتا از کدوم شهر هستید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط tsa نمایش پست ها
    دوستان عزیزم خواهشا اگه کسی اطلاعی در مورد چگونگی مطالعه، بهترین موسسه و یک سری اطلاعات با جزئیات (برای یه کسی که زمینه کارشناسی متفاوتی داشته) داره، بگه. من باید زودتر تصمیم بگیرم و شروع به خوندن کنم اما الان اطلاعات کافی ندارم

واقعا ازتون ممنون میشم اگه بهم کمک کنین
    سلام دوست عزیز،قطعا شما با تلاش و مطالعه موفق میشین.رشته آموزش زبان و دروسی که در آزمون هست بسیار تخصصیه و به هیچ عنوان شما در هیچ آموزشگاهی اون مطالبو آموزش نمیبینید.ولی یک روش بسیار خوب هست که قطعاً به موفقیت شما برای قبولی این رشته و دانشگاه کمک میکنه.اونم اینکه بتونید جزوات اساتیدی که طراح سوال هستند رو پیدا کنید و مطالعه کنید.فراموش نکنید که دانشجوهای دانشگاههای برتر تهران به راحتی جزواتشونو در اختیار دیگران قرار نمیدن.چون بحث رقابت مطرحه.پس پیشنهاد من اینه که جزوات طراحان سوال رو پیدا کنید و مطمئن باشید در بهترین دانشگاه با بهترین رتبه قبول میشید.حتماً لازم نیست که مدرک کارشناسی زبان باشه.من خودم مدرک کارشناسیم زبانه ولی خیلی از دوستان و همکارانم اینطور نیستن.موفق و پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

سلام.شما باید زبان عمومی ، آزمون سازی زبان ، زبان شناسی و روش تدریس رو برای قبولی بخونید.

سلام من امسال وارد دانشگاه شدم و الان ترم اول مترجمی زبان در مقطع کارشناسی هستم.میتونم به مهندسسی کامپیوتر تغییر رشته بدم؟دانشگاه چطور میشه هم زمان هم دانشگاه و هم رشتمو تغییر بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrastegar نمایش پست ها
    سلام من امسال وارد دانشگاه شدم و الان ترم اول مترجمی زبان در مقطع کارشناسی هستم.میتونم به مهندسسی کامپیوتر تغییر رشته بدم؟دانشگاه چطور میشه هم زمان هم دانشگاه و هم رشتمو تغییر بدم؟
    سلام. اگه رتبه لازم برای قبولی در رشته و دانشگاه مدنظر رو آورده باشید.(این از کارنامه محرمانه اثبات میشه که اونجا کد همه رشته هایی که شما قبول میشدید توش هست) بعد از سپری کردن دو ترم در رشته فعلی و گذروندن تعداد مشخصی واحد، میتونید تقاضای انتقال توام با تغییر رشته بدید. و درصورت موافقت دانشگاه مقصد، پذیرفته میشید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات کودک و نوجوان. دانشگاه شهید بهشتی

سلام. وقتتون بخیر‌. من دانشجوی لیسانس ادبیات انگلیسی هستم. قصدم اینه که برای ازشد گرایش آموزش رو انتخاب کنم و بعد انشاله دکتری برای آموزش اپلای کنم. آیا اینکه گرایش لیسانسم ادبیات بوده برای اپلای مشکل ایجاد میکنه؟
    ممنون

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobi نمایش پست ها
    سلام. وقتتون بخیر‌. من دانشجوی لیسانس ادبیات انگلیسی هستم. قصدم اینه که برای ازشد گرایش آموزش رو انتخاب کنم و بعد انشاله دکتری برای آموزش اپلای کنم. آیا اینکه گرایش لیسانسم ادبیات بوده برای اپلای مشکل ایجاد میکنه؟
    ممنون
    سلام هم رشته ای. برای اپلای کردن بهترین کار اینه به خود دانشگاه موردنظر ایمیل بزنید و ازشون بپرسید که ایا مشکل ایجاد میشه یا نه.
    من برای مطالعات جنسیت اپلای کردم و دیس کوالیفاید شدم.گفتند رشته ات نمیخوره. همیشه ایمیل بزن.
    در ضمن دانشگاه ترومسو uit نروژ برای ارشد ادبیات بورسیه داره (جدا از اینکه ارشد شهریه نداره نروژ).اینم گفتم شاید برات جالب باشه.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

سلام ببخشید من ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من ترم اول کارشناسی ادبیات انگلیسی هستم میخواستم بپرسم میشه از ترم دوم تغییر رشته داد به آموزش زبان؟؟
    و اینکه کدوم رشته برای اپلای بهتره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)