صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: آمار زیستی (Biostatistics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمار زیستی (Biostatistics)

سلام، برای دوستان علاقه مند به زیست شناسی و یادگیری ماشین (بخصوص دانشجویان شریف):

The computational biology lab at UC Davis (http://qlab.faculty.ucdavis.edu) is seeking a PhD student interested in developing new machine learning approaches to personalized medicine and molecular biology. Projects span the prediction of combinatorial therapies for cancer patients based on genomics, modeling of gene network (graph) dynamics during disease progression and speciation, and predicting how changes in DNA sequence ultimately lead to protection against, or increased risk of complex diseases. We are seeking students who possess strong quantitative backgrounds (engineering, computer science or statistics) and who are interested in studying problems in medicine and molecular biology. If interested, please send an email with a copy of your CV and a brief statement of interests to Dr. Gerald Quon at gquon@ucdavis.edu. Note that all PhD students must apply for, and be accepted into, one of the graduate programs at UC Davis, preferably the Computer Science, Biostatistics, or Integrative Genetics and Genomics programs.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پیش فرض پاسخ : امار زیستی

نقل قول نوشته اصلی توسط a_hakim187 نمایش پست ها
    من میخوام واسه دکترای امارزیستی fall2015 آمریکا اقدام کنم...کسی هس که با هم تبادل اطلاعات کنیم؟
    سلام شما اقدام کردید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمار زیستی (Biostatistics)

سلام دوستان
    کسی هست رشته آمار زیستی رو در آمریکا خونده باشه در مقطع فوق لیسانس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behstatistics نمایش پست ها
    سلام شما اقدام کردید؟
    سلام.
    شما برای biostatistics اقدام کردید؟ به نظرتون چقدر باید با نرم افزارها (spss، Java, ... ) آشنا باشیم؟

سلام، شما اطلاعاتی بدست اوردین؟ من هم می خوام برای دکتری امار زیستی اقدام کنم، دنبال رتبه های دانشگاه ها بر اساس رشته امارزیستی هستم، کسی هست راهنمایی کنه؟

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

سلام خدمت دوستان
    من الان آمریکا زندگی میکنم و قصد دارم برای مستر اپلای کنم.
    رشته مورد نظرم MPH of Biostatisticsهست.بازار کارش به چه صورته؟
    از اونجایی که رشته لیسانس من نامرتبط هست (لیسانس برق)طول اپلای و در صورت پذیرش در طول تحصیل به مشکل نمیخورم؟
    با چند دانشگاه مکاتبه کردم گفتن که میتونی با لیسانست اپلای کنی و حتما نباید رشته لیسانس مرتبط باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

>>
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    >> من الان آمریکا زندگی میکنم و قصد دارم برای مستر اپلای کنم.
    >> رشته مورد نظرم MPH of Biostatisticsهست.بازار کارش به چه صورته؟

می تونی مفصل تحقیق کنی. ولی کلا رشته های مرتبط یه دیتا (از جمله آمار) رو به رشدن و همیشه براشون کار هست.

>>از اونجایی که رشته لیسانس من نامرتبط هست (لیسانس برق)طول اپلای و در صورت پذیرش در طول تحصیل به مشکل نمیخورم؟

داشتن پس زمینه مهندسی اتفاقا کمک زیادی می کنه. جون ریاضیات و کامپیوتر قوی داری.

>> با چند دانشگاه مکاتبه کردم گفتن که میتونی با لیسانست اپلای کنی و حتما نباید رشته لیسانس مرتبط باشه.
    در آمریکا بیشتر وقت ها دوره های لیسانس به فوق لیسانس ربطی ندارن. می شه با لیسانس هنر یا زبان اسپانیولی هم این جور رشته ها رو خوند چه برسه به لیسانس مهندسی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)