نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: الزام مدرك IELTS‌ براي كداميك از دپارتمانهاي دانشگاه MIT ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

پیش فرض الزام مدرك IELTS‌ براي كداميك از دپارتمانهاي دانشگاه MIT ؟

نمی دونم که موضوع رو جای درستی گذاشتم یا نه ولی الان دیدم که تو سایت دانشگاه MIT نوشته که دیگه IELTS قبوله و ما TOEFL رو قبول نمی کنیم.
    http://web.mit.edu/physics/graduate/...aqs.html#score
    کسی با یک چنین موضوعی تا بحال برخورد کرده بود؟ دانشگاه های دیگه رو هنوز چک نکردم ولی آیا ممکنه که اونا هم یه همچین حرفی بزنن!!
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دانشگاه MIT نوشته که TOEFL دیگه قبول نیست و باید IELTS داد!!!

لینک شما مربوط به دپارتمان فیزیکه. دانشگاه به طور کلی TOEFL رو هم‌چنان قبول می‌کنه:
    http://web.mit.edu/admissions/gradua...sting_req.html

Junior Member

سلام به همه دوستان . این سوال که آیا toefl بدم یا ieltsبرای من هم مطرحه . چون می خوام برای دانشگاه MIT بر ای phd فیزیک اقدام کنم و از امسال هم این دانشکده فقط ielts قبول می کنه . علاوه بر این برای eu هم می خوام اقدام کنم . حالا موندم که آیا MIT را بی خیال بشم و یا همون ielts رو شرکت کنم ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا
    سلام به همه دوستان . این سوال که آیا toefl بدم یا ieltsبرای من هم مطرحه . چون می خوام برای دانشگاه MIT بر ای phd فیزیک اقدام کنم و از امسال هم این دانشکده فقط ielts قبول می کنه . علاوه بر این برای eu هم می خوام اقدام کنم . حالا موندم که آیا MIT را بی خیال بشم و یا همون ielts رو شرکت کنم ؟؟؟
    اگه واقعا قصد دارین که برای MIT اپلای کنین، یه میل به دپارتمان فیزیک و یا اساتید اون دانشکده بزنین و ببینین چی می گن. ولی در هر صورت فکر کنم لازم باشه یه آیلتس هم بدید. ;D
    اگه خبر خاصی گیر آوردید خوشحال می شم اینجا هم بگید.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Junior Member

سلام به همگی . منظور شما از "یه ielts هم بدید" یعنی toafl و ielts رو با هم بدم ؟؟؟؟خب اینکه هزینه اش خیلی زیاد می شه؟؟؟

Junior Member

سلام:

كلا به نظر مي‌رسه كه MIT ميونة خوبي با تافل نداره. تو دانشكده مكانيكش هم آيلتس را prefered كرده! من خودم، هم آيلتس دادم هم تافل. به نظر من آيلتس امتحان منطقي تري هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Micro نمایش پست ها
    سلام:

كلا به نظر مي‌رسه كه MIT ميونة خوبي با تافل نداره. تو دانشكده مكانيكش هم آيلتس را prefered كرده! من خودم، هم آيلتس دادم هم تافل. به نظر من آيلتس امتحان منطقي تري هست.
    گفته میشه تافل سخت تر از آیلسه که!
    بقیه دانشگاهها ترجیهی بین آیلس و تافل دارند؟

Member deKXer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial & SE - SUT

بله دپارتمان مهندسی سیستم MIT هم همینطوره. آیلتس رو فقط قبول داره. دلیلش هم فکر کنم توی پراکندگی نمرات دو امتحان باشه. آیلتس برای تشخیص زبان فرد قویتر مناسبتر از تافله. اگه دقت کنید (بر اساس نمودار تبدیلی خود ETS) نمره 8 آیلتس معادل حدود 114 و 8.5 معادل 117 بیان شده. این یعنی تافل تمرکز شدیدی در بالاترین نمرات خودش داره و قادر به تشخصی صحیح توانایی فردی که ربانش خوبه نیست. آیلتس امتحان بهتری برای اینجور افراده.
    جدول روادید دانشجویی آمریکا:

دوبی 2013 - دوبی 2012 - آنکارا 2013 - عشق آباد 2013 - ایروان 2013

Junior Member simrfb آواتار ها

سلام. تو این لینکی که من دارم که فقط نوشته TOEFL البته برای Undergraduate ها ، برای Graduate ها رو نمیدونم. حالا آخرش برای مقطع Undergraduate باید TOEFL بدیم یا IELTS ؟؟!!
    <br>

http://mitadmissions.org/apply/international/intltests

نقل قول نوشته اصلی توسط simrfb نمایش پست ها
    سلام. تو این لینکی که من دارم که فقط نوشته TOEFL البته برای Undergraduate ها ، برای Graduate ها رو نمیدونم. حالا آخرش برای مقطع Undergraduate باید TOEFL بدیم یا IELTS ؟؟!!
    <br>

http://mitadmissions.org/apply/international/intltests
    TOEFL. (این تایپک اصلاً هیچ ربطی به undergrad نداره.)
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)