صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: ایا برای دانشجویان دانشگاه های امام حسین ومالک اشتر مشکل ادامه تحصیل وجود دارد؟

Junior Member

پیش فرض ایا برای دانشجویان دانشگاه های امام حسین ومالک اشتر مشکل ادامه تحصیل وجود دارد؟

این تایپیک برای مطرح کردن مشکلات دانشجویلن وابسته به ارگان خاص مثل امام حسین ومالک اشتر ایجاد شده
    از دوستان عزیز خواهشمندم تجربیات خود را در اینجا مطرح کنند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشجویان امام حسین ومالک اشتر

دانشجوی کارشناسی مهندسی دانشگاه امام حسین ورودی 87هستم
    عنوان ورودی ما روزانه غیر بورس دانشگاه امام حسین هست این یعنی شما در دانشگاه درس می خونید سربازی رو در دانشگاه می گذرونید واگر خواستید می تونید بورس بشین(من هیچ قصدواجباری برای این کار ندارم)
    1من دوره اموزش خدمت رو تمام کردم
    2به احتمال زیاد من برای پروژه های مقطعم می تونم پروژه ی نظامی بردارم چون هنوز سربازیم تموم نشده
    3امکان انتقال به سایر دانشگاه ها هم وجود داره ممکنه اگه معدل بالایی داشته باشم بتونم تو یکی از دانشگاه های تهران انتقال بگیرم
    اگه انتقال بگیرم هنوز اسم دانشگاه قبلی تو رزومه من هستش.
    تایپیک های مربوطه رو خوندم اما نمی دونم دانشجویان امام حسین و مالک اشتر چی کار می تونن بکنن
    امکان پذیرش از دانشگاه های اروپایی برای دوره ارشد با توجه به شرایط من چجوریه؟ ???
    ممنون می شم اگه کسی تجربه ای داشته باشه در این مورد یا گذروندن پروژه در موارد نظامی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

[quote=iranian1 ]
    دانشجوی کارشناسی مهندسی دانشگاه امام حسین ورودی 87هستم
    عنوان ورودی ما روزانه غیر بورس دانشگاه امام حسین هست این یعنی شما در دانشگاه درس می خونید سربازی رو در دانشگاه می گذرونید واگر خواستید می تونید بورس بشین(من هیچ قصدواجباری برای این کار ندارم)
    1من دوره اموزش خدمت رو تمام کردم
    2به احتمال زیاد من برای پروژه های مقطعم می تونم پروژه ی نظامی بردارم چون هنوز سربازیم تموم نشده
    3امکان انتقال به سایر دانشگاه ها هم وجود داره ممکنه اگه معدل بالایی داشته باشم بتونم تو یکی از دانشگاه های تهران انتقال بگیرم
    اگه انتقال بگیرم هنوز اسم دانشگاه قبلی تو رزومه من هستش.
    تایپیک های مربوطه رو خوندم اما نمی دونم دانشجویان امام حسین و مالک اشتر چی کار می تونن بکنن
    امکان پذیرش از دانشگاه های اروپایی برای دوره ارشد با توجه به شرایط من چجوریه؟ ???
    ممنون می شم اگه کسی تجربه ای داشته باشه در این مورد یا گذروندن پروژه در موارد نظامی

[/quote
    سلام
    هيچ منعي براي دانشجويان مالك اشتر براي ادامه تحصيل در اروپا و امريكا وجود نداره
    امام حسين رو دقيق نميدونم ولي اونهم فكر نكنم ديگه خف تر از مالك اشتر باشه

Junior Member

یکی از بچه های امام حسین تو استرالیا می خواست مدارکشو از دانشگاه بگیره در حال گرفتن امارشم

Junior Member

سلام یکی از دوستان فارغ التحصیل صنایع امام حسینه با معدل حدود 13.5 بدون مقاله ، 1 ترم هم مشروط شده ولی نمره های اختصاصیش بالاست. چه قدر شانس گرفتن fund داره؟ آیا اسم دانشگاه امام حسین مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ویرایش توسط m_ali_8564 : July 20th, 2010 در ساعت 11:47 AM

[/quote
    سلام
    هيچ منعي براي دانشجويان مالك اشتر براي ادامه تحصيل در اروپا و امريكا وجود نداره
    امام حسين رو دقيق نميدونم ولي اونهم فكر نكنم ديگه خف تر از مالك اشتر باشه[/QUOTE]
    سلام من ارشد مکانیک آزاد قبول شدم و ثبت نام کردم،از طرفی توی تکمیل ظرفیت مالک هم اسمم در اومده،میخاستم بدونم با توجه به اینکه دانشګاه مالک توی آخرین لیست تحریم های سازمان ملل هست،آیا واسه دکترا خارج از کشور مشکل داره؟ اګه مشکل دار باشه آزادو ترجیح میدم.لطفا راهنماییم کنید.

Junior Member

پیش فرض با فوق مالك اشتر چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت دوستان
    من تا 8 ماه ديگه از دانشگاه مالك اشتر تهران فارغ التحصيل ميشم.با معدل 17 رشته هوافضا، گرايش موتور موشك.
    موضوع پروژم هم نظامي است، ولي احتمالا مقاله بتونم بدم.
    حالا احتياج به يك مشاوره دارم، اگر بخواهم در آمريكا يا اروپا ادامه تحصيل بدم كدام يك از گزينه هاي زير را پيشنهاد ميكنيد:
    1_يك فوق ديگه از ايران بگيرم و مقاله هم ندم كلا فوق مالك را بي خيال شم و هيچ اسمي ازش تو رزومه ام نيارم.(فكر ميكنيد سيستم هاي اطلاعاتي كشور هاي مقصد متوجه اين مسئله بشند.)
    2_با همين فوق مالك براي پذيرش گرفتن اقدام كنم.
    ببخشيد فكر كنم دوتاش يكي شد.

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم. از کجا فهمیدید که منعی واسه فارغ التحصیلان مالک اشتر برای ادامه تحصیل در خارج وجود نداره؟؟
    من لیسانسم فیزیک هسته ای بوده امام حسین و فوقم شریف بودم الان واسه دکتری فول فاند منتظر کلیرنسم. میخوام ببینم اگه در جایی گفتن که فارغ التحصیلان امام حسین نمیتونن تو امریکا ادامه تحصیل بدن بیخودی منتظر نمونم!!

با سلام
    برای دوستانی که 2 دانشگاه مالک اشتر تحصیل کرده اند که خودمم یکیشون هستم متاسقم واقعا. در شرایط حاضر اگر حتی بتونید پذیرش بگیرید، ویزا ریجکت می شید و یا اصلا نمی تونید پذیرش بگیرید. این تجربه 2 سال دوندگی من اپلای کردن در 4 کشور مختلف و جواب ریجکتهای پی در پی و پرس و جوهای خیلی زیاد از کاردارها و کارمندان سفارتهاست. کافی اسم دانشگاهاتون رو به انگلیسی سرچ کنید و ببینید که چه ارگانهایی در اون لینک دارند. مهمترین ارگان سپاه هست که تو سرچ دو دانشگاه امام حسین و مالک اشتر لینکش به وفور نوشته شده.
    اما تنها یک راه وجود دارد اگر لیسانستون از حتی دانشگاه آزاد دونقوز آبادهست و فوقتون این دانشگاه ها بی خیال فوق تون شید و از اول فوق بخونید. اگر لیسانستون از هر کدوم از این دانشگاه ها هست و فوقتون از یک دانشگاه دیگه بهتره دنبال کشورها و دانشگاه هایی بگردید که مدرک لیسانستون رو ازتون نخوان به عنوان مثال آلمان این امکان وجود دارد. اگر تنها یک مدرک دارید که از اینگونه دانشگاه ها گرفتید پیشنهاد می کنم وقتتون رو تلف نکنید دوباره از اول کنکور بدید.

با سلام
    برای دوستانی که 2 دانشگاه مالک اشتر و امام حسین تحصیل کرده اند که خودمم یکیشون هستم متاسقم واقعا. در شرایط حاضر اگر حتی بتونید پذیرش بگیرید، ویزا ریجکت می شید و یا اصلا نمی تونید پذیرش بگیرید. این تجربه 2 سال دوندگی من اپلای کردن در 4 کشور مختلف و جواب ریجکتهای پی در پی و پرس و جوهای خیلی زیاد از کاردارها و کارمندان سفارتهاست. کافی اسم دانشگاهاتون رو به انگلیسی سرچ کنید و ببینید که چه ارگانهایی در اون لینک دارند. مهمترین ارگان سپاه هست که تو سرچ دو دانشگاه امام حسین و مالک اشتر لینکش به وفور نوشته شده.
    اما تنها یک راه وجود دارد اگر لیسانستون از حتی دانشگاه آزاد دونقوز آبادهست و فوقتون این دانشگاه ها بی خیال فوق تون شید و از اول فوق بخونید. اگر لیسانستون از هر کدوم از این دانشگاه ها هست و فوقتون از یک دانشگاه دیگه بهتره دنبال کشورها و دانشگاه هایی بگردید که مدرک لیسانستون رو ازتون نخوان به عنوان مثال آلمان این امکان وجود دارد. اگر تنها یک مدرک دارید که از اینگونه دانشگاه ها گرفتید پیشنهاد می کنم وقتتون رو تلف نکنید دوباره از اول کنکور بدید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)