صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: ایا برای دانشجویان دانشگاه های امام حسین ومالک اشتر مشکل ادامه تحصیل وجود دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

پیش فرض پاسخ : دانشجویان امام حسین ومالک اشتر

بچه ها اینقدر نا امید نباشید من یکیو میشناسم که البته لیسانس و فوق لیسانس و دانشگاه اصفهان بوده ... ولی سربازی مالک اشتر میگذروند اونم رشته فیزیک هسته ای دکترا برا امریکا پذیرش با فاند گرفت ویزاش خیلی دیر اومد طوری درسته سینگل گرفت ولی ویزا گرفت ... نا امید نباشید

خواهشا بي‌خود جو منفي ايجاد نكنيد. من چند تا از فارق‌ التحصيلان ارشد دانشگاه امام حسين را مي‌شناسم كه الان (امسال) در استراليا، فنلاند، انگليس، نروژ و آلمان بورسيه شدن و دارند درس مي خوانند. حتي مي‌دانم كه يك فارق التحصيل ارشد شريف سربازيش دانشگاه امام حسين بود و براي دكتري به دانشگاه تگزاس امريكا رفت و الان اونجا جزء هيئت علميه. اگر براي ويزا رد ميشيد به خاطر محل دانشگاه و محل سربازيتون نيست و به خيلي پارامترها بستگي داره. اگر بورسيه سازماني نيستيد مشكلي ايجاد نمي‌شود.

Junior Member

مشکلی برای دانشجویان دانشگاه امام حسین وجود ندارد چون خیلی از دانشجویان این دانشگاه رو می شناسم که در کشورهای مختلف اروپایی مشغول درس خوندن هستند. به نظر من جای نگرانی نیست.

درود
    برخي كشورها نسبت به اين موضوع حساس هستند مانند كره جنوبي ولي براي برخي كشورها خيلي مهم نيست به نظر من فارغ التحصيلهاي اين دو دانشگاه بهتره مطالعه بيشتري داشته باشند قبل از اقدام. من خودم يكي از قربانيان اين موضوع هستم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تجارت الکترونیک (صنعتی خواجه نصیر)

سلام .وقت بخیر.میتونم بپرسم با مدرک دانشگاه مالک اشتر (زیر نظر وزارت دفاع)امکان پذیرش از دانشگا های اروپا یا امریکا هست.یا ممنوع الخروج نمی شویم در زمان تحصیل و بعد از ان مرسی

Junior Member ayandesaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master : MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_3068 نمایش پست ها
    سلام .وقت بخیر.میتونم بپرسم با مدرک دانشگاه مالک اشتر (زیر نظر وزارت دفاع)امکان پذیرش از دانشگا های اروپا یا امریکا هست.یا ممنوع الخروج نمی شویم در زمان تحصیل و بعد از ان مرسی
    من چند تا از دوستام مالک اشتر درس خوندن الان دو نفرشون فول فاند گرفتن و امریکا هستن ، یکی هم فرانسه و دیگری هم آلمان درس میخونه

Junior Member ayandesaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master : MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    با سلام
    برای دوستانی که 2 دانشگاه مالک اشتر و امام حسین تحصیل کرده اند که خودمم یکیشون هستم متاسقم واقعا. در شرایط حاضر اگر حتی بتونید پذیرش بگیرید، ویزا ریجکت می شید و یا اصلا نمی تونید پذیرش بگیرید. این تجربه 2 سال دوندگی من اپلای کردن در 4 کشور مختلف و جواب ریجکتهای پی در پی و پرس و جوهای خیلی زیاد از کاردارها و کارمندان سفارتهاست. کافی اسم دانشگاهاتون رو به انگلیسی سرچ کنید و ببینید که چه ارگانهایی در اون لینک دارند. مهمترین ارگان سپاه هست که تو سرچ دو دانشگاه امام حسین و مالک اشتر لینکش به وفور نوشته شده.
    اما تنها یک راه وجود دارد اگر لیسانستون از حتی دانشگاه آزاد دونقوز آبادهست و فوقتون این دانشگاه ها بی خیال فوق تون شید و از اول فوق بخونید. اگر لیسانستون از هر کدوم از این دانشگاه ها هست و فوقتون از یک دانشگاه دیگه بهتره دنبال کشورها و دانشگاه هایی بگردید که مدرک لیسانستون رو ازتون نخوان به عنوان مثال آلمان این امکان وجود دارد. اگر تنها یک مدرک دارید که از اینگونه دانشگاه ها گرفتید پیشنهاد می کنم وقتتون رو تلف نکنید دوباره از اول کنکور بدید.
    علت رو در جای دیگه جستجو کن ، من چند تا از دوستام مالک اشتر درس خوندن الان دو نفرشون فول فاند گرفتن و امریکا هستن ، یکی هم فرانسه و دیگری هم آلمان درس میخونه

Junior Member

من هم با اکثر صحبتهای گفته شده در این صغحه موافقم.لااقل 4نفر از دوستانم رو میشناسم که الان در کانادا، انگلیس و آلمان هستند.به نظرم مشکل بچه هایی که ویزا ریجکت میشن مسائل دیگست.
    موفق باشید.

Junior Member setareeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : ایا برای دانشجویان دانشگاه های امام حسین ومالک اشتر مشکل ادامه تحصیل وجود دارد

پس ظاهرا دانشگاه مالک اشتر مشکلی نداره من دو تا مشکل اساسی دارم یک اینکه هم مالک اشتر و هم رشته مجازی هست به نظرتون برای پذیرش در دکترا کدومو برم این بهتره یا علوم تحقیقات؟ رشتم کامپیوتره یا کلا ارشد نرم و مستقیم واسه پذیرش اقدام کنم؟ ضمن اینکه شنیدم فاند گرفتن تو ارش سخت تر از دکتراست

پیش فرض پاسخ : ایا برای دانشجویان دانشگاه های امام حسین ومالک اشتر مشکل ادامه تحصیل وجود دارد

سلام،
    آیا در حال حاضر (سال94) محدودیتی برای فارغ التحصيلان غیر بورس دانشگاه جامع امام حسین جهت پذیرش از کشورهای اروپایی و مخصوصا آلمان وجود داره؟؟ جهت اخذ ویزا چی؟آیا محدودیتی قایل میشن یا خیر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)