صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: آشنایی با بچه های آرهوس

پیش فرض پاسخ : آشنایی با بچه های آرهوس

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili_javad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من برای 27 نوامبر بلیط دارم برای کپنهاک و قصد دارم در آرهوس یا شهرهای اطرافش اقامت کنم. از دوستان اگه کسی مایله برای اینکه خونه شیرکنیم یا اگر کسی از موردی خبر داره برای شیر، لطفا پیغام بده. با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

جواد
    سلام
    من تو پست قبلیم گفتم 27 نوامبر پرواز دارم. بنا به دلایلی پروازمو عوض کردم و حالا 24 اکتبر دارم میرم. دوستان متقاضی هماهنگی یا شیر خونه لطفا پیغام بذارند. راستش خیلی به پروازم نمونده و یکم نگران خونه و اتاقم.
    با سپاس فراوان

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

سلام دوستان عزیز. یک سوالی داشتم. من و خانمم حدودا دو سه هفته دیگر میاییم آرهوس. وقتی سایت turkishair را چک میکردم دیدم پرواز از تهران به billund هم میشود انجام داد.چند تا سوال داشتم:

* آیا بهتر است از تهران به billund رفت و از آنجا به aarhus یا از تهران به کپنهاگ و از آنجا قطار به آرهوس؟؟؟ قطار این مسیر چقدر طول میکشد؟ قطار هزینه اش چقدر میشود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace

نقل قول نوشته اصلی توسط salam_danmark نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. یک سوالی داشتم. من و خانمم حدودا دو سه هفته دیگر میاییم آرهوس. وقتی سایت turkishair را چک میکردم دیدم پرواز از تهران به billund هم میشود انجام داد.چند تا سوال داشتم:

* آیا بهتر است از تهران به billund رفت و از آنجا به aarhus یا از تهران به کپنهاگ و از آنجا قطار به آرهوس؟؟؟ قطار این مسیر چقدر طول میکشد؟ قطار هزینه اش چقدر میشود؟
    این یه سایت عالی که اینجا ازش خیلی‌ استفاده می‌کنن، هم مترو رو پوشش میده، هم قطار و هم اتوبوس.
    www.rejseplanen.dk
    زبانش رو انگلیسی‌ کنید، یکم باهاش ور برین، هم زمان رو میگه، هم هزینه رو، همچی‌ دقیق.

ApplyAbroad Senior Veteran

اگر با ترکیش میخواین بیاین، راحتترین راه اینه که به کپنهاگ یا Aalborg بگیرین. چون پرواز از استانبول میاد آلبورگ، بعد یک ساعتی توقف داره و بعد ادامه میده به بیلوند. برای همین بیلوند توجیه نداره. از فرودگاه آلبورگ به مرکز شهر اتوبوس داره و از اونجا هم به آرهوس قطار داره که می تونین از ایستگاه مرکزی آلبورگ تهیه کنین و قیمتش نفری 200 کرونه (بعدا که کارت بانکی بگیرین، می تونین با کارت هم خرید کنین). فقط باید برای اتوبوس اول از فرودگاه به شهر باید نفری 20 کرون نقد داشته باشین. کل مسافت هم حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت هست. بنابراین در مجموع نفری 220 کرون در میاد.
    اگر به هر حال تصمیم گرفتین به بیلوند برین، بعضی ساعتها اتوبوس مستفیم داره به آرهوس که حدود 140 کرونه. ولی یک ساعت تو آلبورگ معطلی دارین به همون دلیلی که گفتم.
    اگر کپنهاگ برین، هم با اتوبوس و هم با قطار می تونین بیاین. با اتوبوس هم نسبتا راحته. چون اتوبوسش مستقیم از فرودگاه حرکت می کنه و بعد از طی یک مسافتی توی شلند، میره تو کشتی و ادامه میده به آرهوس و اصلا خسته کننده نیست. توی کشتی هم می تونین واسه خودتون بچرخین. . قیمتش هم 310 کرونه نفری http://www.abildskou.dk/en/

از کپنهاگ قطار هم داره. قطار کپنهاگ به آرهوس هم 380 کرونه.
    اگر کسی رو دارین که میاد دنبالتون، شک نکنین که آلبورگ گزینه مناسبتریه.

رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

آقا بهزاد، دست شما درد نکند برای راهنمایی کامل. گرفتم بلیط آلبورگ را.

یک سوال: آلبورگ ارزان تر است یا آرهوس؟ اگر آلبورگ ارزان تر است که همانجا بمانیم دیگر...

ApplyAbroad Senior Veteran

آقا بهزاد، دست شما درد نکند برای راهنمایی کامل. گرفتم بلیط آلبورگ را.

یک سوال: آلبورگ ارزان تر است یا آرهوس؟ اگر آلبورگ ارزان تر است که همانجا بمانیم دیگر...
    آلبورگ ارزونتره. البته جمعیتش کمتره و یک جورهایی به همه جا دوره تو دانمارک. ولی من شخصا شهر آلبورگ رو دوست دارم چون نسبتا زنده است. ولی چون اهل سفر هستم، دور بودنش از آلمان و کلا شهرهای دیگه دانمارک شاید عیبش باشه. به هر حال هیچ جا بی عیب نیست. باید ببینین برنامه تون چیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    آلبورگ ارزونتره. البته جمعیتش کمتره و یک جورهایی به همه جا دوره تو دانمارک. ولی من شخصا شهر آلبورگ رو دوست دارم چون نسبتا زنده است. ولی چون اهل سفر هستم، دور بودنش از آلمان و کلا شهرهای دیگه دانمارک شاید عیبش باشه. به هر حال هیچ جا بی عیب نیست. باید ببینین برنامه تون چیه.
    سلام اینکه میگید ارزونه شامل خونه هم میشه؟ حقیقتش من بین ادنسه و البورگ مرددم مهم برام راحتی پیدا کردن خونه مناسب با قیمت بهتر و کلاس زبانه . ارهوس را نگفتم چون تا اونجا که متوجه شدم ارهوس مشکل خونه بیشتره و هزینه ها بالاست ایا این تفاوت با دو شهر دیگه اونقد هست که قابل توجه باشه؟ این انتخاب شهر معضلی شده برام ...
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این خصوص اینجا بذارید

رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام اینکه میگید ارزونه شامل خونه هم میشه؟ حقیقتش من بین ادنسه و البورگ مرددم مهم برام راحتی پیدا کردن خونه مناسب با قیمت بهتر و کلاس زبانه . ارهوس را نگفتم چون تا اونجا که متوجه شدم ارهوس مشکل خونه بیشتره و هزینه ها بالاست ایا این تفاوت با دو شهر دیگه اونقد هست که قابل توجه باشه؟ این انتخاب شهر معضلی شده برام ...
    دوست عزیز
    سلام

hobro یا بقول خودشان هوبقو هم بد نیست. اگر از آلبورگ تشریف میاورید یک ایستگاه راه است. کلاس زبانش هم vuc nordjylland خیلی خوب است.
    What to do ... What not to do

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    به شما randers به قول خودشان قاناس رو پیشنهاد میکنم تا ارهوس 20 دقیقه و تا البورگ 1 ساعت راهه در واقع با یک تیر دو نشان زدید بعدا برای کاریابی به هر دو هم نزدیکید و از مزایای ان استفاده میکنید خونه هم زیاد پیدا میشه با قیمت مناسب . جایی برید که نزدیک به شهرهای بزرگ باشه. اودنسه تا اونجایی که من متوجه شدم به نسبت شهر بازنشسته هاس و موقعیت کاریه کمی داره. ارهوس مهاجر زیاد داره ولی قیمتا با کپنهاگ یکیه . ولی موقعیت کار ی از اودنسه والبورگ بیشتره. ولی بین اودنسه و البورگ به نظر البورگ قیمتا مناسبتر و خونه بیشتره. من خودمم فعلا ارهوسم ولی برای اقامت بلند مدت میرم رندرز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    به شما randers به قول خودشان قاناس رو پیشنهاد میکنم تا ارهوس 20 دقیقه و تا البورگ 1 ساعت راهه در واقع با یک تیر دو نشان زدید بعدا برای کاریابی به هر دو هم نزدیکید و از مزایای ان استفاده میکنید خونه هم زیاد پیدا میشه با قیمت مناسب . جایی برید که نزدیک به شهرهای بزرگ باشه. اودنسه تا اونجایی که من متوجه شدم به نسبت شهر بازنشسته هاس و موقعیت کاریه کمی داره. ارهوس مهاجر زیاد داره ولی قیمتا با کپنهاگ یکیه . ولی موقعیت کار ی از اودنسه والبورگ بیشتره. ولی بین اودنسه و البورگ به نظر البورگ قیمتا مناسبتر و خونه بیشتره. من خودمم فعلا ارهوسم ولی برای اقامت بلند مدت میرم رندرز.
    دوست عزیز من تو سایت خونه ها رو نگاه میکردم و دیدم تعداد خونه های مناسب در Randers زیاد بود ولی من شک کردم نکنه شهر خیلی خوبی برای اسکان نباشه. اگر لطف کنید اطلاعات بیشتری راجع به این شهر بدید. مثلا راجع به کلاس های زبان اونجا، امکانات خونه ها که خوب هست یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)