صفحه 39 از 52 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 511

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

سلام به دوستان
    "كارمند بانك رفاه " شغل حساس محسوب ميشه؟
    اگر از رزومه حذفش كنم ميشه سه سال گپ بين ليسانس و فوق؟

Junior Member

با سلام و تشکر
    من(خانم) و مادرم برای ویزای توریستی با دعوت نامه برادرم(2 سال اقامت با ویزای دانشجویی) از دوبی وقت گرفتیم.من 9 سال سابقه کار در مشاور معماری و شهرسازی دارم . CV ،نامه اشتغال به کار از شرکت کافیه؟ سابقه بیمه از سایت پرینت شود یا به سازمان بیمه بروم و از اونجا درخواست کنم؟

Junior Member

Smile پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط htaheri نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    من(خانم) و مادرم برای ویزای توریستی با دعوت نامه برادرم(2 سال اقامت با ویزای دانشجویی) از دوبی وقت گرفتیم.من 9 سال سابقه کار در مشاور معماری و شهرسازی دارم . CV ،نامه اشتغال به کار از شرکت کافیه؟ سابقه بیمه از سایت پرینت شود یا به سازمان بیمه بروم و از اونجا درخواست کنم؟
    ممنون می شم بهم جواب بدین

در ضمن مدرک دانشگاه من 9 سال سابقه داره و امتیاز آور محسوب می شه واسه شرکت. آیا لازم که این مدارک هم (مربوط به سازمان مدیریت)از شرکت گرفته بشه و ترجمه بشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baharvisitor نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستانی که به ما کمک میکنند،
    من برای فرصت مطالعاتی دکتری دعوتنامه گرفتم و منتظر فرم DS2019 هستم که وقت ویزا J1 بگیرم.
    من بدون توقف تحصیل داشته ام تا الان که دکتری هستم. بطور همزمان از سال 88 در یک موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی - غیردولتی در یکی از شهرستانها ی نزدیک تهران (کاملاخصوصی است) هیات علمی شدم و مربی هستم و مرتبط با رشته ام تدریس میکنم و حکم کارگزینی سال اول، سوم و چهارمم را دارم، سال سوم را گم کرده ام که موسسه میگه دیگه بهت نمیدم چون یکباردادم.بیمه هم از 89 برام داره رد میشه که سابقه ام را گرفتم.نمیدونم آیا ترجمه حکمهای کارگزیینی و بیمه برای ویزا نقطه قوت است یا بدتر زمان کلیر را طولانیتر میکند.لطفا مرا در ارایه یا عدم ارایه راهنمایی فرمایید.البته در رزومه برای استادخارجی هیات علمی را نوشتم اما نمیدانم که در فرمها قید میشود یانه.
    البته دانشنامه ها، ریزنمرات، گواهی اشتغال بتحصیل دکتری را ترجمه کرده ام.
    این سوال را ندیدم کسی پرسیده باشد، امیدوارم تکراری نباشد.
    از راهنمایی تان ممنونم
    فكر نمي كنم نيازي باشد من 9 سال سابقه كار دولتي داشتم ولي فقط تو فرم وسي وي و اس او پي نوشته بودم

Junior Member

سلام کارمند بانکی که خود بانک تحریم هست مشکل داره؟ توی رزومه ای که برای دانشگاه میفرستم این که کجا کار کردم رو بنویسم یا نه؟

Junior Member

سلام
    ممنون از جناب سایمون و دیگران دوستان بابت راهنمایی ها.

لطفا منو راهنمایی کنید. به شدت استرس دارم. من 10 سال سابقه ی تدرسی در آموزش و پرورش دارم (کارمند رسمی). آیا این موضوع مشکل سازه؟ چون دولتی هست دارم میپرسم! در ضمن تربیت بدنی تدریس میکنم و هم تو سی وی و هم اس او پی بهش اشاره کردم و استادم هم رو این تجربم تاکید کرده و خوشش اومده. اما، تو سی وی فقط به تعداد سال تدرسی اشاره کردم. این دولتی بودنش مشکل سازه؟

ممنون بابت راهنمایی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khz نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جناب سایمون و دیگران دوستان بابت راهنمایی ها.

لطفا منو راهنمایی کنید. به شدت استرس دارم. من 10 سال سابقه ی تدرسی در آموزش و پرورش دارم (کارمند رسمی). آیا این موضوع مشکل سازه؟ چون دولتی هست دارم میپرسم! در ضمن تربیت بدنی تدریس میکنم و هم تو سی وی و هم اس او پی بهش اشاره کردم و استادم هم رو این تجربم تاکید کرده و خوشش اومده. اما، تو سی وی فقط به تعداد سال تدرسی اشاره کردم. این دولتی بودنش مشکل سازه؟

ممنون بابت راهنمایی
    سلام
    من درک نمیکنم استرس شما برای چیهتو سفارت به کسی آسیب نمیزنن.
    شما سابقه ی تدریس دارید تو اموزش پرورش. کسی قطعا نمیدونه چه اتفاقی در انتظارتونه. ممکنه الان با قطعیت حرفی بزنیم و شما برید سفارت و وضعیت طور دیگه رقم بخوره. فقط اینکه استرس نداشته باشید و اعتماد به نفستون رو حفظ کنید وگرنه آفیسر رو به شک میندازید که دست در کارهای خطرناک داشتید.ورزش درس دادید دیگه. بعدم برخی سفارت ها با کار دولتی گاها میانه ی خوبی نشون ندادند اما این هم موردی بوده. مثلا کسی رو که در جای دولتی بوده رد کردند و نفر بعدی با وضعیتی مشابه تونسته ویزا بگیره. میبینید که اصلا قابل پیش بینی نیست. شما برای سفارت یک کیس یونیک هستید بستگی داره موارد دیگه رزومتون چطوری به نظرشون بیاد. چیزی که ما داریم از توضیحات شما لمس میکنیم اینه که نباید مشکلی باشه. خیلی هم روی دولتی بودن پافشاری نکنید. توصیه به عدم صداقت نمیکنم ولی بتونید ارتباطتون رو نوعی قرار داد جلوه بدید شاید بهتر باشه.بازم میگم امیدوارم به راحتی ویزاتون رو بگیرید خیلی افراد با وضعیت مشابه شما تونستن.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    من حدود دو سه سالی هست توی کانون زبان ایران تدریس می کنم...واسه دکترای زبانشناسی اقذام کردم...آیا این سابقه کار که نیمه دولتی قراردادی و همراه با بیمه بوده مشکل ساز هست؟ رشته من زبانشناسیه فکر نمیکنم حساس باشه! نظرتون چیه؟

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    معمولا مدرکی نمیخوان و همون ذکر سابقه کار در فرم ها کافی هست. اگر یک درصد مدرک اضافه بخوان خودشون بعدا ایمیل میکنن و میگن براشون با ایمیل بفرستی.
    این تاپیک رو هم حتما نگاه کن بهت کمک میکنه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%DB%8C%DB%8C
    وجود نام کشور در نام شرکتی که در آن سابق کار داشته باشیم، میتونه حساس باشه؟ میدونید که نام اکثر شرکتها چند کلمه ایه و در بعضی شرکتها نام کشور یکی از این کلماته.

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

جناب Mostafa میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط michael1958 نمایش پست ها
    وجود نام کشور در نام شرکتی که در آن سابق کار داشته باشیم، میتونه حساس باشه؟ میدونید که نام اکثر شرکتها چند کلمه ایه و در بعضی شرکتها نام کشور یکی از این کلماته.
    در مورد کلمه technology در عنوان دانشگاهی در آن تدریس کردیم چی؟ اگر مورد داره میشه خذف کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)