صفحه 50 از 52 نخستنخست ... 40414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 511

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

بنده 5 سال سابقه کار تو زمینه مهندسی آب و فاضلاب تو شرکت خصوصی تو ایران دارم و به تازگی هم برنده لاتاری شدم . میخوام از الان به فکر کار تو آمریکا هم باشم. لطفا راهنماییم کنید که چطور از سابقه کارم تو آمریکا استفاده کنم. آیا پرینت سابقه بیمه ای کفایت میکنه یا باید نامه ای از جایی اخذ کرد ؟ به چه زبانی ، فارسی که مهر دارلترجمه خورده باشه مناسبه؟ آیا فرم خاصی هم دارن که باید پرش کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید چون هفته دیگه وقت سفارتمه و موندم چیکار کنم.

بنده در زمانی که دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز بودم با هماهنگی یکی از اساتید به پژوهشگاه صنعت نفت تهران رفتم و هم کارهای مربوط به تز فوق رو اونجا انجام دادم و هم تو یک پروژه در رابطه با سنتز پلیمر مشارکت داشتم که در CV و SOP که به دانشگاه دادم به صورت سه سال کار فول تایم (در حین تحصیل) اسمشو آوردم. من تو واحد سنتز پلیمر بودم و موضوع کارم هم چیز خیلی روتینی بوده که نمینونه حساس باشه و تو همه دانشگاههای ایران کار میشه. تنها مشکل اسم پژوهشگاه صنعت نفت است. چهار تا مقاله هم دارم که تو دو تاش آدرس پژوهشگاه صنعت نفت برای اسم من آورده شده. حالا به نظرتون با توجه به اینکه یه سری از تحریم ها رو هم برداشتن اون قسمت رو از CV و SOP حذف کنم یا نه؟ یا مثلا میتونم اسمش رو به صورت مخفف بیارم؟ چون مخففش RIPI میشه که معنی خاصی نمیده! من خودم میخواستم حذفش کنم ولی یکی از دوستانم که تو آمریکا دانشجوی دکتراست منو ترسوند و گفت احتمال داره CV و SOP قبلی رو چک کنند.
    ویرایش توسط rseaz : June 5th, 2016 در ساعت 12:56 PM

در سفارت گرجستان براي ويزاي توريستي خيلي خندان از من سوال شد.
    چرا گرجستان را انتخاب كرده ايي؟
    چرا ميخواي بري امريكا؟
    در نهايت ازم رزوم خواست
    كه من عين بز اخوش همراه نداشتم و جالبه اصلا نمي دانستم نياز به چنين چيزي هم هست.
    خانومه گفت: رزومه را براي ما ايميل كن
    تا پروسه شما كه چندين ماه بطول خواهد انجاميد بررسي شود.
    و برگه سفيد را كه در قسمت other نوشته بود resume بمن داد
    ومن دست از پا دراز تر و اويزان خارج شدم.
    بنظرم حتي اگر رزومه هم ميداشتم باز براي بررسي بيشتر برگه سفيد را بمن ميداد.
    حالا دوستان با تجربه چه بايد بكنم؟
    چگونه رزومه را تهيه كنم؟
    ميشه راهنمايي كنيد
    بنظرم گرجستان جاي خوبي براي اقدام بنظر اند

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای f1 میخوام اقدام کنم و فول فاند گرفتم. اما دو سال از ارشدم میگذره و سابقه کار هم ندارم. میشه کمکم کنید که آیا این مشکل ایجاد میکنه و باید سابقه صوری درست کنم؟
    خیلی ممنون میشم

سلام دوستان. تو را خدا یکی جواب منو بده. من برای فرصت مطالعاتی امریکا اقدام کردم. حدود یکسال در یک کارخانه کار کردم ولی بیمه برام رد نشده. یعنی خودم نخواستم که رد بشه چون میخواستم از بیمه پدرم استفاده کنم و همچنین بعد از چندماه قصد داشتم کاردیگه ای پیدا کنم ولی خب یکسال اونجا موندگار شدم. الان سوالم اینه که آیا سفارت مدرکی میخواد از من برای اینکه اثبات کنم اونجا کار میکردم؟ روابطم زیاد با اون کارخونه خوب نیست و نمیخوام دوباره ببینمشون و ازشون گواهی اشتغال به کار بگیرم. به نظرتون چیکار کنم؟ ممنون میشم جواب بدین

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوص

سلام دوستان
    من تا چند وقت پیش با یه شرکت خصوصی کار می کردم (روزی 4 ساعت) پاره وقت - کارش با رشتم مرتبط بود ولی چون پاره وقت میرفتم بیمه رد نمیشد (سابقه همکاری 3 سال و 8 ماه)
    این رو واس اپلایی مقطع دکتری تو رزومه بیارم پوئن مثبت در نظر میگیرن؟
    تنها مدرکی که میشه تهیه کرد همون نامه ای تاییدی هست که شرکت میده!!

پیش فرض پاسخ : مشکل سابقه کار واسه ويزاي دانشجويي

سلام دوستان.
    گرفتن کسری بسیجی چه مشکلاتی تو روند گرفتن ویزا ایجاد میکنه و چجوری برطرف میشه؟

سلام

ايا شركت ها توسط سفارت يا افيسر پرونده استعلام ميشوند؟

شركتي كه من توش كار ميكردم در زمينه نفت و گاز بود كه شامل تحريم ها شده بود. به خاطر اينكه تحريم ها رو دور بزنن اسم شركت رو تغيير دادن. مثلا اگه XYZ بود الان اسم رسميش ABC هست و اگه ABC رو توي اينترنت سرچ كنيد هيچ اثري از اين شركت وجود نداره. الان اين خوب هست يا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- دانشگاه شیراز

سلام دوستان
    من بعد از فوق مشغول به کار بودم توی یه شرکت خصوصی مشاور نفت و گاز و پتروشیمی الان پذیرش دکترا گرفتم از یکی از دانشگاه های آمریکا، دوستایی که همکارم بودن توی شرکت و رفتن سفارت اعلان نکردن این سابقه رو و به منم پیشنهاد کردن اعلام نکنم.
    می خواستم این سابقه رو اعلام نکنم ولی از طرفی من توی رزومه دانشگاهم قید کردم و اینکه یه ویزای توریستی کانادا توی پاسم هست که به کانادا هم این سابقه رو اعلام کردم.
    بیشتر نگران سابفه کارم هستم که به کانادا اعلام کردم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید. عجله دارم برای پر کردن فرم DS-160
    تشکر،

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majidh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از فوق مشغول به کار بودم توی یه شرکت خصوصی مشاور نفت و گاز و پتروشیمی الان پذیرش دکترا گرفتم از یکی از دانشگاه های آمریکا، دوستایی که همکارم بودن توی شرکت و رفتن سفارت اعلان نکردن این سابقه رو و به منم پیشنهاد کردن اعلام نکنم.
    می خواستم این سابقه رو اعلام نکنم ولی از طرفی من توی رزومه دانشگاهم قید کردم و اینکه یه ویزای توریستی کانادا توی پاسم هست که به کانادا هم این سابقه رو اعلام کردم.
    بیشتر نگران سابفه کارم هستم که به کانادا اعلام کردم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید. عجله دارم برای پر کردن فرم DS-160
    تشکر،
    گفتن حقيقت هميشه بهترين كاره
    شما كار غير قانوني نكردي، خلافي هم مرتكب نشدي. كار كردي صرفا
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)