صفحه 4 از 52 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 511

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

پیش فرض آيا سوابق كاري در شركت نفت يا شركتهاي تابعه باعث رد درخواست ويزاي شما شده است؟؟؟!!!

دوستان گلم
    اين تاپيك را به منظور اينكه دوستاني كه با داشتن سوابق كاري مرتبط با حيطه هاي انرژي ( نفت، گاز ، پتروشيمي، ساخت پروژه هاي پالايشگاهي ، پروژه هاي نحقيقاتي و ... ) موفق به اخذ ويزاي آمريكا شده اند راه اندازي نموده ام. لطفا خارج از اين حيطه بحثي به وجود نياوريد تا مشكلات من و خيلي از دوستاني كه سوابق كاري اينچنيني دارند و كم هم نيستند حل شود. پيشاپيش از دوستاني كه ويزايشان اپروو شده قدرداني ميكنم اگر اطلاعات خود را با ما سهيم شوند.

لطفا در صورت اخذ ويزا اطلاعات را به فرمت ذيل وارد نماييد :

نوع استخدام : ( دولتي-خصوصي-قرارداد مستقيم با شركت نفت-پروژه ايي و ....)
    حيطه ي فعاليت شركت مربوطه : ( نفت- گاز-پتروشيمي- و ...)
    عنوان كردن سوابق در فرم DS160 : ( بله- خير)
    عنوان كردن سوابق در SOP : (بله - خير)
    عنوان كردن سوابق در مدارك تحويل شده به دانشگاه : ( بله- خير)
    ويزا : Approved-Denied
    نوع ويزا : F1, F2,J1, ...
    نوع ورود و خروج ويزا : Single و Multiple
    مدت زمان كليرنس:
    سوالات آفيسر در مورد شغل در صورتيكه به ياد داريد :

از همگي دوستاني كه كمك ميكنند تا ما از نگراني نجات پيدا كنيم پيشاپيش قدرداني ميكنم. اين تاپيك جهت كمك به جواب دادن به اين سوال است: آيا سوابق كاري خود را به سفارت اطلاع بدهم يا پنهان كنم.

با آرزوي ويزاي بدون كليرنس براي دانشجوي ايراني در سال جديد.

پیش فرض پاسخ : آيا سوابق كاري در شركت نفت يا شركتهاي تابعه باعث رد درخواست ويزاي شما شده است؟

هيشكي مشكل من و نداشته؟ بچه ها من تو شركت دولتي رسمي هستم . اين ميتونه براي ويزا برام مشكل بشه؟ اينا كه ميرن سفارت ميگن آفيسر خيلي ميپرسه شغلت دولتيه يا نه. خوب شايد يكي تو دولت آبدارچي باشه اين خطرناكه؟ ميشه عنوان نكنم سوابق شركتي رو؟ ميفهمن از جايي؟ از دوستاني كه از ايران رفتن يعني يك نفرم نبوده كه شرايط اينچنينئ داشته باشه؟ مثلا استخدام يه شركتي عين پتروشيمي باشه و بخواد بره براي ادامه تحصي؟
    ما رو از نگراني در بياريد. هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا سوابق كاري در شركت نفت يا شركتهاي تابعه باعث رد درخواست ويزاي شما شده است؟

اينو بايد دوستاني كه رفتن سفارت و شرايط شما رو داشتن بگن. فكر نكنم رجكتي ولي شايد كليرنش طولاني تر بهتون بخوره. شايدم اصلا پيش بيني ما درست نباشه و زود بهتون بدن. اصلا معلوم نيست. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق کامپیوتر - دانشگاه شیراز

من هم شرایطم مشابه دوستمون Aspiration هست. من توی یک شرکت خصوصی پیمانکار نفت، گاز پتروشیمی کار میکنم. پذیرش فول فاند PhD رشته کامپیوتر دارم. ولی هنوز برای ویزا اقدام نکردم. امیدوارم بهم بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum-SUT

با سلام
    ایا کار کردن در یک شرکت دولتی نفتی در حین فرایند کلیرنس باعث میشه کلیرنس طولانی تر باشه؟ من واسه ویزا اقدام کردم اما بعدش مشغول به کار شدم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط studentnaft نمایش پست ها
    با سلام
    ایا کار کردن در یک شرکت دولتی نفتی در حین فرایند کلیرنس باعث میشه کلیرنس طولانی تر باشه؟ من واسه ویزا اقدام کردم اما بعدش مشغول به کار شدم.
    تو اطلاعاتتون چيزي از شركت گفتيد؟ اگر نه كه از كجا بفهمن كه طولاني شه؟ شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fesenjoon نمایش پست ها
    من هم شرایطم مشابه دوستمون Aspiration هست. من توی یک شرکت خصوصی پیمانکار نفت، گاز پتروشیمی کار میکنم. پذیرش فول فاند PhD رشته کامپیوتر دارم. ولی هنوز برای ویزا اقدام نکردم. امیدوارم بهم بدن.
    كامپيوتر كه حتي تو شركت نفتم باشه كارش مشخصه و به انرژي و چيزهاي حساس مربوط نميشه پس نگران نباشيد. شادزي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    تو اطلاعاتتون چيزي از شركت گفتيد؟ اگر نه كه از كجا بفهمن كه طولاني شه؟ شادزي
    نه گفتم شاید بعدا بفهمن، آخه موقع مصاحبه که سر کار نمی رفتم که بگم چیزی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط studentnaft نمایش پست ها
    نه گفتم شاید بعدا بفهمن، آخه موقع مصاحبه که سر کار نمی رفتم که بگم چیزی
    من بعيد ميدونم. شادزي

پیش فرض پاسخ : تاثیر سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) بر گرفتن ویزا

آیا دوستان می دونند سابقه کار غیر رسمی تو شرکت هایی مثل ایران خودرو یا سایپا میتونه نکته منفی باشه یا نه؟ یعنی به نظرتون تو رزومم بنویسم یا حذف کنمش؟ تو فرم DS 160 چی؟ ممنون میشم راهنمایینم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)