صفحه 41 از 52 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 511

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_mh87 نمایش پست ها
    دوستان من یک سال سابقه کار در یک شرکت با نام "توسعه آب و گاز..." داشتم که بعد در جریان فوق لیسانس دیگه از کار اومدم بیرون. حالا برای مستر دوم برای engineering management پذیرش گرفتم. در هنگام پذیرش برای دانشگاه و رزومه دانشگاهیم این سابقه کار و نوشته بودم. حالا برای DS160 و سفارت اگه به نظرتون حذف کنم مشکلی ایجاد میشه؟ به خاطر حساسیت اسمش که "گاز" داره نگرانم دچار مشکل بشم. ممنون میشم کمکم کنید.
    پیشنهاد میکنم که این انجمن رو چک کنید :اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

سلام دوستان.
    رشته من حمل و نقل (عمران) هست و برای آنکارا وقت سفارت گرفتم.
    در رزومه دانشگاه من عنوان کردم که در مرکز پژوهشی حمل و نقل شاران؛ که یه مرکز خصوصی مربوط به ترافیک و این طور چیزاست کار کردم. در فرم DS-160 هم دقیقا همینا رو نوشتم.
    الان خوندم گه ممگنه حساس باشه. اگه ممکنه راهنمایی ام کنید. منتظرم.

Junior Member

سلام خدمت جناب هایزنبرگ و سایمون و کلیه ی دوستان

لطفا راهنمایی کنید وقتی نمونده برام

من 12 نوامبر وقت سفارت دارم و نگرانم چون دی اس رو هنوز کامل نکردم چون نمی دونم با این سابقه ی کار تصمیم درست چیه واقعا. لطفا راهنمایی کنید وقتی نمونده برام.

من 10 سال سابقه ی تدریس (تربیت بدنی) تو مدارس رو دارم البته مدارس دولتی که برام بیمه هم رد شده در تمام این مدت. همچنین توی سی وی هم که به دانشگاه دادم چون مرتبط بود بهش اشاره کردم. اما الان برای پر کردن فرم یکم نگران شدم چون کارم دولتی بوده و دبی هم به دولتی بودن کار حساس هست اگرچه که رشته ام حساس نیست.

من 2012 فارغ التحصیل شدم و 2 سال گپ رو می تونم با زبان و جی ار ای پوشش بدم. ولی دوستان اگر اصلا تو فرم دی اس اشاره نکنم و از توی سی وی هم حذفش کنم ممکنه بعدا سفارت استعلام کنه و برام درد سر بشه؟ اونها به بیمه هم دسترسی دارند؟

حالا اگر تو فرم اشاره کنم کار فرما رو باید بگم آموزش و پرورش یا اینکه مدیر های مدارس رو بگم؟ موضوع اینه که این مدت من لزوما تو یه مدرسه نبودم و لی خب کارم یکی بوده!
    یه موضوع دیگه، از این 10 سال 4 سالش مربوط به دوران تحصیل کارشناسی هست که من کار نکردم ولی جز سابقه محسوب و براش بیمه رد شده. اینو چیکار کنم؟ چه جوری بگم؟ اگر کلا بگم 6 سال کار کردم (که همراه با تحصیل بوده) باز هم با سی وی جور در نمیاد چون تو سی وی نوشتم 10 سال (البته طبق حکم کارگزینی).

در ضمن من BS دارم و به نام مادرم هست. اگر تو دی اس بگم کار میکنم باید BS به نام خودم باشه؟؟؟

میشه لطفا راهنمایی بفرمائید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khz نمایش پست ها

من 12 نوامبر وقت سفارت دارم و نگرانم چون دی اس رو هنوز کامل نکردم چون نمی دونم با این سابقه ی کار تصمیم درست چیه واقعا. لطفا راهنمایی کنید وقتی نمونده برام.

من 10 سال سابقه ی تدریس (تربیت بدنی) تو مدارس رو دارم البته مدارس دولتی که برام بیمه هم رد شده در تمام این مدت. همچنین توی سی وی هم که به دانشگاه دادم چون مرتبط بود بهش اشاره کردم. اما الان برای پر کردن فرم یکم نگران شدم چون کارم دولتی بوده و دبی هم به دولتی بودن کار حساس هست اگرچه که رشته ام حساس نیست.

من 2012 فارغ التحصیل شدم و 2 سال گپ رو می تونم با زبان و جی ار ای پوشش بدم. ولی دوستان اگر اصلا تو فرم دی اس اشاره نکنم و از توی سی وی هم حذفش کنم ممکنه بعدا سفارت استعلام کنه و برام درد سر بشه؟ اونها به بیمه هم دسترسی دارند؟

حالا اگر تو فرم اشاره کنم کار فرما رو باید بگم آموزش و پرورش یا اینکه مدیر های مدارس رو بگم؟ موضوع اینه که این مدت من لزوما تو یه مدرسه نبودم و لی خب کارم یکی بوده!
    یه موضوع دیگه، از این 10 سال 4 سالش مربوط به دوران تحصیل کارشناسی هست که من کار نکردم ولی جز سابقه محسوب و براش بیمه رد شده. اینو چیکار کنم؟ چه جوری بگم؟ اگر کلا بگم 6 سال کار کردم (که همراه با تحصیل بوده) باز هم با سی وی جور در نمیاد چون تو سی وی نوشتم 10 سال (البته طبق حکم کارگزینی).

در ضمن من BS دارم و به نام مادرم هست. اگر تو دی اس بگم کار میکنم باید BS به نام خودم باشه؟؟؟

تدریس در مدارس مشکلی نیست. کلا کار دولتی صد در صد موجب ریجکت نمیشه که شما اینهمه نگرانی
    سفارت به لیست بیمه اصلا دسترسی نداره. من تا حالا یه موردم ندیدم.
    بگو مدرسیه فلان بودم. خیلی دارید سختش میکنید. بگید از این سال تا اون سال معلم بودم
    bs هم همین خوبه

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

این قسمت کار چیزی نیست که به توصیه کسی پیش برید چون زندگی شماست و خودتون باید تصمیم بگیرید و نتایجش هم هر چی باشه متوجه شماست.
    کار شما به نظر اصلا حساس نمیاد اما همینطور که گفتید دبی روی سوابق دولتی کمی حساسه اما این به ان معنی نبوده که هرکی سابقه دولتی داشته رد شده. خیلی ها هم گرفتند. پس با خودتونه.
    در مورد استعلام کسی چیزی به قطعیت نمیدونه و همه حدس و گمان هست. گفته میشه استعلام نمیشه و اصلا دسترسی به سوابق بیمه ندارند ولی بازم کسی به قطعیت نمیدونه. تا به حال کسی ادعا نکرده که سوابق رو نگفته و در استعلام مشخص شده.
    کارفرمای شما آموزش پرورشه .کلا گفتن این مورد به نظر خیلی حساس نیست ولی بازم با خودتونه اگر گفتید و آفیسر مثلا نمیخواست ویزا بده و بیجهت به این مورد ایراد گرفت مسئولیتش با خودتونه اگر هم بسلامتی مثلا درجا ویزا داد که بازم خودتون درست عمل کردید. اگرم نگفتید هر دو امکان صفر نیست و باز با شماست هر چی که پیش بیاد.
    میتونه BS به اسم خودتونم باشه موارد زیادی دیدم که ویزا گرفتند ولی به اسم ایشونم موردی نداره فقط کمتر از I-20 نباشه خیلی زیادترم نباشه.
    ارادت

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

دوستان بسیار بسیار ممنون که لطف کردید و جواب دادید.

با توجه به توضیحات به نظر میرسه ذکر سابقه ی کاریم چندان مشکل ساز نباشه. فقط یک سوال، با توجه به اینکه احتمال داره که سفارت سوابق بیمه دسترسی نداشته باشه، ایا معقول به نظر می رسه که اگر از دولتی یا خصوصی بودن کار چیزی پرسیدن کارم رو در حد خصوصی و قراردادی با مدارس جلوه بدم؟

اگر همچنین چیزی ممکنه، ایا ذکر 10 سال سابقه ی کاری در سی وی و دی اس منطقی به نظر میرسه؟

سلامت باشید و پیشتر بابت وقتی که میذارید سپاسگذارم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    بسته به میزان ریسک پذیریتون شما هر کاری میتونید بکنید و در بیشتر مواقع هم دست طرف رو نمیشه. اما فقط 0.000001 درصد هم برای این جا بزارید که اگر مشخص شه صادق نبودید برای همیشه از ورود به امریکا ممکنه محروم بشید. منظورم اینه در گوشه ذهنتون درصد ناچیزی به این ریسک اختصاص بدید. ما همین حالا کلی کارمند در سطح کشور داریم که قراردادی هستند شاید برای بیش از 10 سال.
    ارادت

دوستان بسیار بسیار ممنون که لطف کردید و جواب دادید.

با توجه به توضیحات به نظر میرسه ذکر سابقه ی کاریم چندان مشکل ساز نباشه. فقط یک سوال، با توجه به اینکه احتمال داره که سفارت سوابق بیمه دسترسی نداشته باشه، ایا معقول به نظر می رسه که اگر از دولتی یا خصوصی بودن کار چیزی پرسیدن کارم رو در حد خصوصی و قراردادی با مدارس جلوه بدم؟

اگر همچنین چیزی ممکنه، ایا ذکر 10 سال سابقه ی کاری در سی وی و دی اس منطقی به نظر میرسه؟

سلامت باشید و پیشتر بابت وقتی که میذارید سپاسگذارم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام

ممنون ميشم منو راجع به موضوعي راهنمايي كنين.
    من پزشك هستم و از زمان دانشجويي در يك مركز خيريه درماني، يك بنياد خيريه، فعاليت داوطلبانه دارم. گويا اين مركز منصوب به يكي از شناخته شده ترين افراد نظامه. البته من در اين charity فعاليتم ربطي به سياست نداشته و حقوقي هم كه نمي گرفتم ولي الان نميدونم نوشتن اين voluntary work در cv ممكنه به ضررم تموم بشه؟ ميتونم اصلا ننويسم. از اينجا به ذهنم رسيد اين قضيه كه وقتي اسم اين بنياد رو سرچ كردم سريع عكس و اسم موسس و مسئولش كه عرض كردم خيلي شناخته شده هستن اومد.
    مرسي

Junior Member

سلام
    من بیش از 8 سال هست که کارم تدریس خصوصیه موسیقی هستش.الان چجوری باید ثابت کنم این موضوع رو؟ روش مدرک جور کردن واسه اثبات این موضوع چی هست؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    سلام
    من بیش از 8 سال هست که کارم تدریس خصوصیه موسیقی هستش.الان چجوری باید ثابت کنم این موضوع رو؟ روش مدرک جور کردن واسه اثبات این موضوع چی هست؟
    ممنون
    اساسا سوالی ک مطرح میشه اینه که چ لزومی داره این سابق رو بیان کنید؟
    دوم اینکه سفارت تا حالا از کسی چنین نامه ای مبنی بر ادعای اشتغال در جایی از کسی نخواسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)