صفحه 43 از 52 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 511

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

سلام دوستان. من رشته کامپیوتر هستم. در زمان دانشگاه یک دوره کارآموزی داشتیم که من 2 ماه در اداره راه آهن دوره کاراموزیم رو گذروندم.(این کاراموزی رو در رزومه دانشگاه آورده ام.) سوالم اینه که با توجه به اینکه را اهن دولتی هست، به نظرتون بهتره که این سابقه کار رو حذف کم یا خیر؟(فکر نکنم به راه آهن حساس باشند در کل). با رزومه دانشگاه مقایسه میکنند؟دسترسی به رزومه ای که به دانشگاه دادیم دارن؟

سوال بعدیم اینکه من در رزومه دانشگاه نوشتم به مدت یک سال در شرکتی که پدرم مشغول هست (شرکت خصوصی هست) کار می کردم (هیچ مدرکی که من اونجا بودم نیست کلا). البته کارشون هم عمرانی هست و به کامپیوتر ربطی نداره کلا). به نظرتون این رو هم حذف کنم یا خیر؟

ضمنا این رو بگم همه این سوابق حین تحصیل بوده و کلا بین تحصیلاتم هیچ فاصله ای نبوده.
    ممنون.

Junior Member

سلام بچه ها
    سابقه کار در شرکتهای خودرو سازی و قطعه سازی مثل شرکتهای ایرانخودرویی و شرکتهای تابعه چطور؟ نگران کننده ست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من واسه دکتری مکانیک پذیرش گرفتم. 2.5 ساله تو یه شرکت نفت و گازی خصوصی کوچک کار می کنم که بیمه واسم رد میشه و تو رزومه دانشگاه و اس او پی نوشتم. تا اینجا رو می تونم دروغ بگم ولی متاسفانه من اسم شرکت رو تو چندتا مقاله ای اس ای که تو اینترنت هستش زدم. یعنی با یه سرچ ساده پیدا می شه. حالا نمی دونم چی کار کنم. می خام بگم من 6 ماه تو این شرکت پارت تایم کار کردم و 2-3 سال اخیر به صورت دروغی تو یه شرکت آشنا و بی خطر کار کردم. چوم 3 سال زمان از سربازیم گذشته.
    تو محل کار اصلی حاضر تو فرم دی اس 160، شرکت بی خطر (معماری عمرانی هستش) رو بنویسم و کارمو توضیح بدم (محاسب سازه های فولادی ساختمان های مسکونی) و در قسمت سابقه کار تو 5 سال اخیر اسم شرکت خودم رو که خطری هستش رو بزنم و بگم من فقط 6 ماه اینجا پارت تایم کار کردم. کسی نظری نداره؟

یه راه دیگه ای هم هستش اونم اینه که اصلا شرکت اصلی نفتی رو نزنم و خودم روز مصاحبه پیشقدم بشم و توضیح بدم بگم که مدیر عامل شرکت نفتی علاقه مند بودند که اسمشون رو تو مقاله بزنم و گرنت ازشون گرفتم و زدم. به نظرتون اینجوری مساله تابلو نمی شه؟ مشکوک نمی شن؟
    اگه کلا نزنم چی؟؟؟!!!

مرسی

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SS83 نمایش پست ها
    سلام
    من واسه دکتری مکانیک پذیرش گرفتم. 2.5 ساله تو یه شرکت نفت و گازی خصوصی کوچک کار می کنم که بیمه واسم رد میشه و تو رزومه دانشگاه و اس او پی نوشتم. تا اینجا رو می تونم دروغ بگم ولی متاسفانه من اسم شرکت رو تو چندتا مقاله ای اس ای که تو اینترنت هستش زدم. یعنی با یه سرچ ساده پیدا می شه. حالا نمی دونم چی کار کنم. می خام بگم من 6 ماه تو این شرکت پارت تایم کار کردم و 2-3 سال اخیر به صورت دروغی تو یه شرکت آشنا و بی خطر کار کردم. چوم 3 سال زمان از سربازیم گذشته.
    تو محل کار اصلی حاضر تو فرم دی اس 160، شرکت بی خطر (معماری عمرانی هستش) رو بنویسم و کارمو توضیح بدم (محاسب سازه های فولادی ساختمان های مسکونی) و در قسمت سابقه کار تو 5 سال اخیر اسم شرکت خودم رو که خطری هستش رو بزنم و بگم من فقط 6 ماه اینجا پارت تایم کار کردم. کسی نظری نداره؟

یه راه دیگه ای هم هستش اونم اینه که اصلا شرکت اصلی نفتی رو نزنم و خودم روز مصاحبه پیشقدم بشم و توضیح بدم بگم که مدیر عامل شرکت نفتی علاقه مند بودند که اسمشون رو تو مقاله بزنم و گرنت ازشون گرفتم و زدم. به نظرتون اینجوری مساله تابلو نمی شه؟ مشکوک نمی شن؟
    اگه کلا نزنم چی؟؟؟!!!

مرسی
    به هیچ وجه شیرین بازی در نیار و پیشقدم نشو برا اون داستانی که مد نظرته که برگه سفید رو خودم بهت میدم!!!
    شما affiliationتون رو دقیقا کجا زدی (تو پیام خصوصی بهم بگو)

به من تو دبی گفته شده چون مهر نظام مهندسی دارم و اونجا کار میکنم با یند ۲۱۴ ب ریجکت شدم
    میخواستم بدونم چطور باید نشون بدم این زمینه کاری من safe هست
    چون هرچی توضیح دادم گفتن ما نمیفهمیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh66 نمایش پست ها
    به من تو دبی گفته شده چون مهر نظام مهندسی دارم و اونجا کار میکنم با یند ۲۱۴ ب ریجکت شدم
    میخواستم بدونم چطور باید نشون بدم این زمینه کاری من safe هست
    چون هرچی توضیح دادم گفتن ما نمیفهمیم
    ب نظرم برید انکارا و راجع ب نظام مهندسی حرفی نزنید. فقط بگید مهندس بودید و تو شرکت خصوصی کار میکردید. فهموندن واقعیتهای ایران به افیسرهای مغرور و ها لوی امریکا واقعا سخته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University Of Tabriz

سلام
    من رشتم علوم کامپیوتره و اینکه ۲ سال و نیم سابقه کار دارم
    من تو دی‌اس دوتا سابقه کار زدم
    یکی یه شرکت که با چندتا از دوستام راه انداختیم البته ثبت شده نیست و نرم افزار موبایل تولید می کنیم.
    یکی هم یه شرکت خصوصی که یک سال پیش کار می کردم و اونجا هم نرم‌افزار موبایل تولید می کردیم
    حالا واسه اولی زدم Self Employed و نوشتم که Co Funder هستم
    و واسه دومی هم اسم رئیسمون رو زدم
    حالا سوال اصلی اینه که اینا ممکنه مشکل ایجاد کنه ؟
    Resume: BS GPA: 15.15/20; MS GPA:3.85/4 ; GRE(Q164/V147) ; 1 publication ; PhD Applicant
    Admission Result: Applying,
    Rejected, Admitted but fund is undecided, Full fund, Partial fund, No Fund
    UMASS, UCONN, Yale, Brown, Northeastern, Tufts, WPI, Boston University

Junior Member

سلام دوستان
    من رشته ام مهندسی عمران هست و برای دکتری گرایش خاک و پی پذیرش گرفتم.
    کار آموزی توی شرکت خصوصی پیمانکاری ساختمان بودم. و الان م توی شرکت خصوصی راهسازی کار می کنم. به نظرتون این دو مورد تو ds باشه مشکل سازه؟
    خودم دوست ندارم مخفی کاری کنم.

Junior Member amjadi1 آواتار ها

سلام دوستان، ممنونم از وقتی که برای پاسخ دادن صرف میکنید. بنظرتون TA بودن سابقه کار محسوب میشه؟ یعنی تو DS در پاسخ "were you previously employed" بنویسم؟ در جواب به "Have you belonged to, contributed to, or worked for any professional, social or charitable organization" چطور؟

Junior Member

سلام دوستان
    سابقه کار من در زمینه استقرار سیستم های نرم افزاری (ERP) بوده و تو صنایع مختلف پوشاک و تولیدی (لوازم آشپزخانه) کار کردم.
    یک سال هم سابقه کار بانکی دارم که تو بانک خصوصی هم سیستم استقرار می دم.
    آیا به نظرتون این سابقه کار ها را تو رزومه بیارم؟ سابقه بانکی حساس نیست؟
    ویرایش توسط sunshine88 : May 5th, 2015 در ساعت 02:24 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)