صفحه 5 از 52 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 511

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) بر گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط avirgo نمایش پست ها
    آیا دوستان می دونند سابقه کار غیر رسمی تو شرکت هایی مثل ایران خودرو یا سایپا میتونه نکته منفی باشه یا نه؟ یعنی به نظرتون تو رزومم بنویسم یا حذف کنمش؟ تو فرم DS 160 چی؟ ممنون میشم راهنمایینم کنید.
    اگر در رزومه ي دانشگاه بوده بعيد ميدونم مشكلي داشته باشه و نخواهيد بگيد. به نظرم تا جاييكه لطمه به ويزا نخوره صادق باشيد. اينها شركتهاي حساسي نيستند. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر در رزومه ي دانشگاه بوده بعيد ميدونم مشكلي داشته باشه و نخواهيد بگيد. به نظرم تا جاييكه لطمه به ويزا نخوره صادق باشيد. اينها شركتهاي حساسي نيستند. شادزي
    بله در رزومه ای که واسه دانشگاه فرستادم نوشته بودم. به نظر خودم هم حساس نیست اما خوب چون دولتی هستند کمی شک دارم. بیشتر به دلیل طولانی شدن کلییرنس. مگه اینکه آفیسر ازم سوال کنه و من توضیح بدم بهش که کارم چی بوده. ممنون :-)

Global Moderator

Simon آواتار ها

بله در رزومه ای که واسه دانشگاه فرستادم نوشته بودم. به نظر خودم هم حساس نیست اما خوب چون دولتی هستند کمی شک دارم. بیشتر به دلیل طولانی شدن کلییرنس. مگه اینکه آفیسر ازم سوال کنه و من توضیح بدم بهش که کارم چی بوده. ممنون :-)
    در توضيحت خيلي ريز نشو. ضمنا من هميشه ميگم طولاني شدم كليرنس بهتر از رجكت درجاست به خاطر عدم صداقت . خصوصا كه كارتون حساس نباشه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

در توضيحت خيلي ريز نشو. ضمنا من هميشه ميگم طولاني شدم كليرنس بهتر از رجكت درجاست به خاطر عدم صداقت . خصوصا كه كارتون حساس نباشه. شادزي
    موافقم باهات...فقط این سوالت که تو رزومه دانشگاه نوشتم یا نه برای چی بود؟ چون تا اونجا که می دونم سفارت به مدارکی که برای داشنگاه فرستادیم دسترسی نداره...

Global Moderator

Simon آواتار ها

موافقم باهات...فقط این سوالت که تو رزومه دانشگاه نوشتم یا نه برای چی بود؟ چون تا اونجا که می دونم سفارت به مدارکی که برای داشنگاه فرستادیم دسترسی نداره...
    به نظرم خيلي ساده انديشيه اگر فكر كنيم دسترسي نداره. سفارت با يك ايميل و شماره ي شما ميتونه اين مورد رو درخواست كنه. بعيد ميدونم دانشگاه همكاري نكنه. البته اينا فقط فرضياته و ثابت نشده. اما چون من تماس برعكسش يعني از دانشگاه به سفارت رو ديدم قطعا عكسش هم غير ممكن نيست. اونها كه نميان به ما بگن چه خبره ميگن؟ شادزي

Junior Member

دوستان کسی راجع به سابقه کار من تو بانک سپه نظری نداره؟ با توجه به تحریم بودن بانک بخاطر اتهام گشایش ال سی جهت خرید قطعات حساس کاربردی در ساخت موشک !!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somyhap نمایش پست ها
    دوستان کسی راجع به سابقه کار من تو بانک سپه نظری نداره؟ با توجه به تحریم بودن بانک بخاطر اتهام گشایش ال سی جهت خرید قطعات حساس کاربردی در ساخت موشک !!!
    من ديدم دوستان اينجا ميگفتن در مورد اين بانك حرفي زده نشه بهتره چون ظاهرا به سپاه هم مربوطه. شما رشته ات با سابقه كارت ميخونه؟ يعني تو رزومه و SOP دانشگاه حرفي از سوابق كاريت زدي؟ اگر آره بهتره صادق باشي ولي زياد جزئيات رو نگي. فقط در اين حد كه من اينجا يك كارمند ساده ي دفتري بودم مثلا و كارم هم با مشتري هايي مثل مردم بوده كه حساب باز ميكردم. يا حالا هر وظيفه ي ديگه ايي كه به اون موردي كه گفتيد ربط پيدا نكنه. شادزي

به نظرم خيلي ساده انديشيه اگر فكر كنيم دسترسي نداره. سفارت با يك ايميل و شماره ي شما ميتونه اين مورد رو درخواست كنه. بعيد ميدونم دانشگاه همكاري نكنه. البته اينا فقط فرضياته و ثابت نشده. اما چون من تماس برعكسش يعني از دانشگاه به سفارت رو ديدم قطعا عكسش هم غير ممكن نيست. اونها كه نميان به ما بگن چه خبره ميگن؟ شادزي
    حرف شما درسته...اما پس همه این بحث اصلاح رزومه برای چیه؟؟ منم همیشه به همین مساله فکر کردم...به نظرم اصلاح باید ساده کردن باشه نه حذف کردن موافقید؟ یعنی به جای اینکه خیلی چیزارو حذف کنم بهتره جزئیات رو کم کنم و مثلا بعضی کلمه ها خاص را حذف کنم. اینجوری بهتر نیست شادزی جان؟ :-)

یکی از دوستانی که متاسفانه الان تو خاطرم نیست، اما فک کنم Veteran بودن گفته بودن که سفارت دسترسی نداره به رزومه ای که دست دانشگاهه. البته من شخصا فک کنم یه مقدار خوش بینانه اس، اما خوب شایدم درست باشه. اما به عقیده من بهترین کار توی این مرحله اینه که ساده بشه، که بعدا نگن این بنده خدا کلا دروغ گفته.
    در ضمن من الان یه سوالی که برام پیش اومده اینه که چند تا شرکت خصوصی کار بدون قرار داد و بیمه انجام دادم، اما الان متوجه شدم که یکی از این شرکت های خصوصی شدیدا به جاهای بدی وصله!
    و متاسفانه توی رزومه ام هم هست. به نظر شما باید چی کار کنم؟ ساده سازی یا حذف؟

در ضمن اویرگوی عزیز، اسم این دوستمون سایمونه نه شادزی. شادزی شعار همیشه یاور این مومنه

سلام، من کمتر از شش ماه در یکی از شرکت های دولتی فعال در زمینه تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی که الان در لیست تحریم هاست سابقه کار دارم. متاسفانه در رزومه ارسالی به دانشگاه نیز آنرا ذکر کرده ام. دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند که آیا در فرم DS-160 و رزومه سفارت آنرا بیاورم یا نه. لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)