صفحه 51 از 51 نخستنخست ... 4142434445464748495051
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 508 , از مجموع 508

موضوع: مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

سلام دوستان

منهم کاملا موافق هستم که صداقت بهترین مسیر است و البته همزمان در مورد این دوستمان احساس میکنم بیان گذشته کاری در بخش انرژی ایران علیرغم قانونی و اخلاقی بودن شغلشان شرایط را مشکل کند.

فکر میکنم در صورت امکان اگر به شکلی شغل در قالب یکی از شرکتهای تابعه یا مرتبط که رسما اسم سکتور انرژی را ندارد بیان شود بهتر باشد. مثلا شرکتی که خدمات محاسباتی میدهد یا خدمات منابع انسانی یا برنامه ریزی و طراحی و از این دست خدمات یا مالی حتی و ... راه حلی باشد که مساله برجسته نشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    گفتن حقيقت هميشه بهترين كاره
    شما كار غير قانوني نكردي، خلافي هم مرتكب نشدي. كار كردي صرفا
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از فوق مشغول به کار بودم توی یه شرکت خصوصی مشاور نفت و گاز و پتروشیمی الان پذیرش دکترا گرفتم از یکی از دانشگاه های آمریکا، دوستایی که همکارم بودن توی شرکت و رفتن سفارت اعلان نکردن این سابقه رو و به منم پیشنهاد کردن اعلام نکنم.
    می خواستم این سابقه رو اعلام نکنم ولی از طرفی من توی رزومه دانشگاهم قید کردم و اینکه یه ویزای توریستی کانادا توی پاسم هست که به کانادا هم این سابقه رو اعلام کردم.
    بیشتر نگران سابفه کارم هستم که به کانادا اعلام کردم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید. عجله دارم برای پر کردن فرم DS-160
    تشکر،

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    گفتن حقيقت هميشه بهترين كاره
    شما كار غير قانوني نكردي، خلافي هم مرتكب نشدي. كار كردي صرفا

توی پست های قبلی خوندم که اگر بفهمند که تو شرکت نفت و گاز کار کردم به احتمال خیلی زیاد با بند 501 رد میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

منهم کاملا موافق هستم که صداقت بهترین مسیر است و البته همزمان در مورد این دوستمان احساس میکنم بیان گذشته کاری در بخش انرژی ایران علیرغم قانونی و اخلاقی بودن شغلشان شرایط را مشکل کند.

فکر میکنم در صورت امکان اگر به شکلی شغل در قالب یکی از شرکتهای تابعه یا مرتبط که رسما اسم سکتور انرژی را ندارد بیان شود بهتر باشد. مثلا شرکتی که خدمات محاسباتی میدهد یا خدمات منابع انسانی یا برنامه ریزی و طراحی و از این دست خدمات یا مالی حتی و ... راه حلی باشد که مساله برجسته نشود.

موفق باشید

شرکت مشاور بودم و کارای مهندسی انجام میدادیم. همکارم که تازگی ویزا گرفتن اعلام نکرده بودن و پیشنهاد کردن اعلام نکنم. مشکل اینجاست که آیا به سوابق شغلی که برای ویزای کانادا اقدام کردم دسترسی دارن یا نه؟ و کدوم کار ریسک کمتری میتونه داشته باشه.

ApplyAbroad Superstar

منهم در مجموع با همکار شما موافق هستم با تجربه این چند سال اخیر که بچه های ایرانی داشته اند. شرکت مشاور مهندسی به شکل کلی به نظرم ایرادی نداشته باشد خوب این شرکتها به همه مشتریها از جمله شرکتهای بخش انرژی هم میتوانسته سرویس بدهد.

سوال شما در مورد دسترسی به اطلاعات ویزای کانادا را به طور خاص باید بچه های فوروم که به تازگی اقدام کرده اند جواب بدهند تا مطمین باشیم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط majidh نمایش پست ها
    شرکت مشاور بودم و کارای مهندسی انجام میدادیم. همکارم که تازگی ویزا گرفتن اعلام نکرده بودن و پیشنهاد کردن اعلام نکنم. مشکل اینجاست که آیا به سوابق شغلی که برای ویزای کانادا اقدام کردم دسترسی دارن یا نه؟ و کدوم کار ریسک کمتری میتونه داشته باشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا هر کودوم از دوستان که در مورد سوال بنده اطلاعات دقیقی دارن بنده رو راهنمایی بفرمایند.
    من سابقه کار توی خبرگزای رسمی دولت رو که به عنوان مترجم و بدون بیمه و بدون تعهدات استخدامی بود رو به مدت شش ماه دارم البته قرار دادم 1 ساله هست، و نمی تونم تو رزومه حذفش کنم چون براحتی با سرچ ساده می تونن پیدا کنن. به نظر شما چیکار باید بکنم و چقدر احتمال اینکه ریجکت بشم وجود داره؟ فک کنم کاملا ارتباط مستقیمی داره با دولت فخیمه ایران و البته من برای یاد گرفتن کار و تجربه اونجا رفته بودم اما این مورد رو پیش بینی نمی کردم که دردسر ساز بشه. رشته من در حوزه علوم انسانی هستش و شاید کمی حساس.

سلام وقت بخیر
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    دو هفته دیگه مصاحبه سفارت امریکا دارم در دبی
    کارشناسی دبیری برق و ارشد مهندسی برق مخابرات خوندم هر دو شاکرد اول
    سال۹۰ ارشدمو دفاع کردم
    دبیر رسمی اموزش و پرورشم و حدودا ۱۵ سال سابقه بیمه دارم
    ۳۲ سالمه
    برای دکتری برق پذیرش با فاند ۹۰ درصد دارم زمینه کاریم اونجا تصویربرداری پزشکیه
    نزدیک ۱۱ تامقاله دارم که تقریبا ۷ تاش isi هست
    شنیدم سابقه دبیری باعث ریجکتی ممکنه بشه
    به نظرتون کلا پنهون کنم کارم دولتی و رسمیه و فقط بگم تدیس کردم؟
    از یه طرفم اکه بگه چرا تدریس تو مدرسه میخوام بگم تعهد خدمت داشتم و مدرکم ازادنمیشده که بعد ارشدمدت اونم اضافه شده که واقعا هم همینطوره میشه لطفا نظرتونو بگید؟

دوستان کار آموزی و کار کم مدت در شرکت توزیع برق آیا مشکل ساز است؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام دوستان

ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
    من معلم رسمی آموزش و پرورش هستم. سابقه ی کارم با توجه به دانشگاه لیسانسم قابل حذف نیست. رشته ی حال حاضرم علوم پایه و رشته ی دکتری هم که قبول شدم هم همینه با تاکید بر موضوعات آموزشی.
    ممنون میشم راهنمایم کنید که اول اینکه انتظار شرایط بد رو داشته باشم چون کارمند هستم یا جای نگرانی نیست؟

و اینکه اگه ازم پرسیدن برای دولت کار می کنم یا نه چطوری حواب بدم که نشون بدم چیز خاصی نیست؟ کسی می تونه راهنماییم کنه؟
    از نظر فاند. مقاله و ... مشکلی ندارم و همشو دارم.

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)