صفحه 106 از 114 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1134

موضوع: مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

سلام ، کسی میتونه یه توضیح دریاره ects به من بده، کلا چی هست ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia007 نمایش پست ها
    سلام ، کسی میتونه یه توضیح دریاره ects به من بده، کلا چی هست ؟
    سلامواحد آموزشی در سوئد ECTS به حساب میاد که مختصرا بهش کردیت هم میگن. برای تبدیل این واحد به واحد های نظام آموزش عالی ایران نظرات مختلفی هست. ولی اون چه که بیش از همه مطرحه هر 1.5 ECTS حدودا معادل یک واحد ما محسوب میشه.موقع بررسی ریز نمرات شما ( مثلا برای Bachelor به Master ) میان با ضرایبی که دارن واحد های پاس شده شما رو به معدل ECTS اون تطبیق میدن... اگه تطابق داشهاز نظر سطح آموزشی Qualify میشید. در غیر اینصورت حتی در صورت پذیرش گرفتن باید پیش نیاز بگذرونید.براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلامواحد آموزشی در سوئد ECTS به حساب میاد که مختصرا بهش کردیت هم میگن. برای تبدیل این واحد به واحد های نظام آموزش عالی ایران نظرات مختلفی هست. ولی اون چه که بیش از همه مطرحه هر 1.5 ECTS حدودا معادل یک واحد ما محسوب میشه.موقع بررسی ریز نمرات شما ( مثلا برای Bachelor به Master ) میان با ضرایبی که دارن واحد های پاس شده شما رو به معدل ECTS اون تطبیق میدن... اگه تطابق داشهاز نظر سطح آموزشی Qualify میشید. در غیر اینصورت حتی در صورت پذیرش گرفتن باید پیش نیاز بگذرونید.براتون آرزوی موفقیت دارم

ممنون از توضیحات کاملتون، راستش من برای یه دانشگاه اپلای کردم علاوه بر تمام اطلاعات ازم خواستن etcs دانشگاه هایی که توش درس خوندم رو هم بنویسم، می خوام ببینم که ما هم چیزی معادل این داریم تو ایران؟(

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia007 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملتون، راستش من برای یه دانشگاه اپلای کردم علاوه بر تمام اطلاعات ازم خواستن etcs دانشگاه هایی که توش درس خوندم رو هم بنویسم، می خوام ببینم که ما هم چیزی معادل این داریم تو ایران؟(
    همونطوری که گفتم ضریب دقیقی برای تبدیل واحد های درسی ایران به این معیار وجود نداره... حتی رو این در مورد دروس رشته های فنی و پزشکی هم می تونه متغیر باشه... این که مرجعی در داخل ایران این کار تبدیل رو براتون انجام بده رو من تا به حال نشنیدم. روال معمول تا به حال این بوده که شما ریزنمرات معمول انگلیسی با معیار ایران رو برای دانشگاه مورد نظرتون می فرستید و اونا خودشون تبدیل رو انجام میدن... در غیر این صورت تنها کاری که می تونید بکنید اینه که تعداد واحدهاتون رو به طور تقریبی به 1.5 تقسیم کنید و به دانشگاه مورد نظرتون اعلام کنید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member spaced1 آواتار ها

دوستان کسی اطلاعی درباره رابطه MR و گرفتن اسکولارشیپ به صورت کاهش شهریه داره؟ برای مثال مریت 999 چه قدر پیش از این شانس گرفتن tuition waiver داشته؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط spaced1 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی درباره رابطه MR و گرفتن اسکولارشیپ به صورت کاهش شهریه داره؟ برای مثال مریت 999 چه قدر پیش از این شانس گرفتن tuition waiver داشته؟
    سلام

محدوده مریت هر دانشگاه مخصوص به خودشه... مثلا ماکزیمم مریت Chalmers همین 999 به حساب میاد.
    این که تا چه مریتی waive در نظر گرفته بشه به منابع و نظر اون دانشگاه بستگی داره.
    از اونجایی که 999 در رنج خودش بهترین مریت در نظر گرفته میشه، شانس waive تقریبا میشه 100%.

موفق باشبد

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    خسته نباشید
    کسی میدونه این مریت ریتا کی میان؟
    اصلا واسه امسال برای کسی اومده؟
    ممنون
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

بله مریت من 10 روزی هست که اومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط spaced1 نمایش پست ها
    بله مریت من 10 روزی هست که اومده.
    برای هر 4 دانشگاه؟!! من حتی ایمیلی مبنی بر چک تغییرات در صفحه ام از طرف یکی از دانشگاه ها دریافت کردم اما هنوز هیچ تغییری درش نمیبینم!! کس دیگه ای هم هست که مریت دریافت کرده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefzadeh نمایش پست ها
    برای هر 4 دانشگاه؟!! من حتی ایمیلی مبنی بر چک تغییرات در صفحه ام از طرف یکی از دانشگاه ها دریافت کردم اما هنوز هیچ تغییری درش نمیبینم!! کس دیگه ای هم هست که مریت دریافت کرده باشه؟
    من امسال سوئد فقط برای یک رشته/دانشگاه اپلای کرده بودم که مریت ریتینگ اش اومده و پیغام داده qualified شدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)