صفحه 13 از 114 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1134

موضوع: مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

نقل قول نوشته اصلی توسط navid8362
    نمیدونم امسال چرا این KTH اینقدر بد MR میده.
    به من واسه (EMIS(Engineering and Management of Information Systems داده 38 فکر کنم عملا یعنی‌ Reject دیگه.
    از دوستان کسی‌ واسه این رشته MR نگرفته؟
    با درود
    من هم همین رشته شما رو در همین دانشگاه KTH برای انتخاب دوم زده بودم که MR 36 بهم دادن. معلوم نیست روی چه حسابی این مریت ها داده میشه! چون من علاوه بر اینکه تمام شرایط این رشته رو داشتم، نمرات بسیار خوبی هم داشتم.

Junior Member

سلام
    من در انتخاب دومم MR=1,970و SG=INT گرفتم. رشته Master Programme in International Strategic Management و Stockholm University . و اون پایین هم زده: INT - Quantity and quality of previous academic studies
    معنیش چیه؟ قبول شدم؟
    کسی میدونه؟ من خیلی از این سیستم سوئدیها سر در نمییارم.
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

Junior Member

سلام دوستان،
    من امروز در انتخاب سومم که از دانشگاه KTH و رشته Master (Two years), Electric Power Engineering هست، MR: 11 و SG: MAAU گرفتم. اصلا انتظار چنين MR نداشتم! لطفا اگر کسی از دوستان در اين رشته MR گرفته، خبر بده. ممنون می شم.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

می‌خواستم بدونم MR ۹۰۰ از Chalmersخوبه؟ چقدر امید به پذیرش هست؟ يكي از دوستانم پرسيده. پيشاپيش ممنون
    گر بدين سان زيست بايد پست................

Junior Member

سلام

کسی می دونه MR MAX برای رشته Intenational Strategic Management دانشگاه Stockholm چیه؟ من امروز دیدم MR 1971 زده برام! نمی دونم خوبه یا بده!

Junior Member

سلام به همگی
    من هم بعد از این همه مدت که application in process بودم با لاخره امروز یه MR برام از دانشگاه Umea اومده که 800 هست. کسی از دوستان میدونه Max تو Umea چنده؟ آیا شانسی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newlife
    سلام به همگی
    من هم بعد از این همه مدت که application in process بودم با لاخره امروز یه MR برام از دانشگاه Umea اومده که 800 هست. کسی از دوستان میدونه Max تو Umea چنده؟ آیا شانسی هست؟
    من رشته اقتصاد MR 180 گرفتم از همين دانشگاه و زده Higher education credits انتخاب دومم هم است و خيلي دلم مي خواد كه نشه! چون خيلي جاي سردي بايد باشه تقريبا شمال سوئده!
    شما رشته ات چيه و SG چي گرفتي؟ اگه رشته با رشته تفاوت نداشته باشه كه مال من تا 800 كلي فاصله است!

Junior Member

سلام shadimn عزیز
    من رشته MPH که همن مستر بهداشت عمومی هست رو انتخاب کرده بودم. SG = YLE2 هست که معنیش رو نمیدونم. چیزی که عجیبه اینه که در پایین ترین قسمت page همین کد رو نوشته جلوش نوشته 2years work expeience . من مطمئن هستم که هم سابقه کارم رو برای studera فرستاده بودم هم برای خود دانشگاه.. هیچ emaili هم هنوز برام نیومده. به نظرت الان باید دوباره سابقه کار براشون بفرستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newlife
    سلام shadimn عزیز
    من رشته MPH که همن مستر بهداشت عمومی هست رو انتخاب کرده بودم. SG = YLE2 هست که معنیش رو نمیدونم. چیزی که عجیبه اینه که در پایین ترین قسمت page همین کد رو نوشته جلوش نوشته 2years work expeience . من مطمئن هستم که هم سابقه کارم رو برای studera فرستاده بودم هم برای خود دانشگاه.. هیچ emaili هم هنوز برام نیومده. به نظرت الان باید دوباره سابقه کار براشون بفرستم؟
    راستش اينقدر رشته هامون متفاوته كه من اصلا هيچ ايده اي راجع به رشته و شرايطش ندارم ولي تا جايي كه مي دونم SG=Selection Group مربوط به نقص مدارك نيست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasahar
    سلام

کسی می دونه MR MAX برای رشته Intenational Strategic Management دانشگاه Stockholm چیه؟ من امروز دیدم MR 1971 زده برام! نمی دونم خوبه یا بده!
    سلام
    اگه متوجه شدي داستان چيه بگو. MR من 1970 شده يعني يه دونه كمتر از تو. فكر كنم اولويت با خانوماست در شرايط برابر
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)