صفحه 15 از 114 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1134

موضوع: مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

Malardalen، در رشته Intelligent Embedded Systems به من MR = 150 داده، کسی می دونه Max مقدارش چنده ؟
    در قسمت SG هم نوشته HPAV. این یعنی چی ؟ خوبه یا بد ؟

Junior Member

سلام، منم بعد از مدتها که in procees بودم از چلمرز مریت گرفتم، البته بعد از اینکه امروز صبح تماس گرفتم، عصر که پروفایلمو چک کردم دیدم مریت داده SOFTWARE ENGINEERING AND TECHNOLOGY, MSC PROGR، SG : INT09, MR : 500 یه پیام زده :
    You have been granted an exemption from the general requirement of a completed academic degree comprising of at least 180 ECTS credits or equivalent. The decision only applies to this programme/course, this term.

چون مدرک نداشتم. دوستان این یکم پایینه مریتش، مثه ماکسش 999 . با این مریت امیدی هست؟ ممکنه تغییر کنه و بالاتر بره؟
    چه سیستمه داره این سوئد ها !
    Hope is not a dangerous thing

Junior Member

سلام، منم بعد از مدتها که in procees بودم از چلمرز مریت گرفتم، البته بعد از اینکه امروز صبح تماس گرفتم، عصر که پروفایلمو چک کردم دیدم مریت داده SOFTWARE ENGINEERING AND TECHNOLOGY, MSC PROGR، SG : INT09, MR : 500 یه پیام زده :
    You have been granted an exemption from the general requirement of a completed academic degree comprising of at least 180 ECTS credits or equivalent. The decision only applies to this programme/course, this term.
    چه عجیب من هم دقیقا مثل شما! مگه می شه دو نفر از یک رشته و یک دانشگاه یک MR و SG یکسان بگیرند! بالاخره اولویت با کدوم یکی از ما دو تاست ؟؟؟ من هم دقیقا همین را امروز گرفتم!!!

Junior Member

چه عجیب من هم دقیقا مثل شما! مگه می شه دو نفر از یک رشته و یک دانشگاه یک MR و SG یکسان بگیرند! بالاخره اولویت با کدوم یکی از ما دو تاست ؟؟؟ من هم دقیقا همین را امروز گرفتم!!!

واقعا چه عجب!!، فک کنم اگه زنگ نمیزدم تغییر نمی کرد. نمی دونم ، شاید این مریتا تغییر کنه، ولی یکم کم به نظر میرسه 500 ، امیدوارم هم مال شما هم مال من بره بالاتر. اگه تغییرم نکرد اولولیت با شما

Junior Member

سلام!

یه خبر برای دوستانی که برای رشته Production Engineering and Management در دانشکاه KTH اپلای کردن! با تحقیقاتی که کردم فهمیدم که از ایران به 8 نفر پذیرش دادن. 2 تا دختر و 6 تا پسر. کلا 1600 نفر از سراسر دنیا برای این رشته اپلای کردن. پروسه پذیرش به کسانی که انتخاب دومشون بوده این رشته مثل اینکه نرسیده. و مریت های بالای 40 رو در نظر گرفتن. در ضمن امسال ماکزیمم مریت برای این رشته 75 بوده. ولی به هرحال باید منتظر نتایج توی ماه می باشید. انشالا دوستان پذیرش گرفته رو سپتامبر امسال اینجا ببینم.

شاد باشین
    علیرضا
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

حدود 10 روز پيش از طريق Email بهم خبر داده بودن كه پذيرش شده ام. بهم گفتن كه به زودي تو studera هم اين موضوع منعكس ميشه. امروز اين اتفاق افتاد:

Master Programme in Computer Science
    دانشگاه Uppsala

MR 999

SG: DA

در قسمت توضيحات هم نوشته Direct Admission

اين MR بايد Max در اين رشته در اين دانشگاه باشه.

Junior Member

من براي رشته زير در دانشگاه KTh اپلاي كردم

Master (Two Years), Engineering and Management of Information Systems
    120cr, Day-time, 100%

تو فروم ديدم كه خيلي از بچه ها واسه اين رشته مريت گرفتن يا اگه قرار بوده ريجكت بشن دانشگاه بهشون پيغام ريجت داده ، ولي وضعيت من كماكان Application In Process هستش ، به نظرتون بايد چه كنم ؟؟؟؟؟؟؟

اين رشته انتخاب اول من هستش

Junior Member

سلام دوستان،
    من ديروز در انتخاب چهارمم از دانشگاه KTH در رشته Master (Two Years), Electrophysics نمرم اومد. MR:11 . لطفا اگر کسی در اين رشته يا Master, Electric Power Engineering از KTH نمره گرفته خبر بده. من از http://spreadsheets.google.com/ccc?k...K2DYY7Dnt1b0GA ديدم که ظاهرا يک نفر در Electric Power Engineering نمره MR:23 و Admission گرفته. لطفا اگر کسی از بچه های اينجاست، خبر بده. ممنون.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

120cr, Day-time, 100%

تو فروم ديدم كه خيلي از بچه ها واسه اين رشته مريت گرفتن يا اگه قرار بوده ريجكت بشن دانشگاه بهشون پيغام ريجت داده ، ولي وضعيت من كماكان Application In Process هستش ، به نظرتون بايد چه كنم ؟؟؟؟؟؟؟

تماس بگیرین، من هم تا دیروز وضعییتم همین طوری بود البته رشته و دانشگاهم فرق می کنه، صبح که تماس گرفتم عصرش بهم مریت دادن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط a_abasi58

120cr, Day-time, 100%

قبلا" هم از من پرسیده بودید!
    شما نگران نباش، به زودی ریجکت می شی ;D اصلا" هم عجیب نیست! من کسی رو میشناسم که اصلا" مدرکی نفرستاده سوئد ولی الان وضعیتش In process هستش...
    حجم متقاضیان زیاد هست!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)