صفحه 64 از 114 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1134

موضوع: مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddas.1981 نمایش پست ها
    1-نگرانی من از اینه که این انتخاب دومم هست؟ ممکنه به خاطر این که انتخاب اولم نیست قبول نشم؟ یعنی می شه انتخاب اول و دومم رو جابجا کنم؟
    2- عمران تهران جنوب/ معدل 15.3/ آیلتس 6/ 3 سال سابقه کار/ مقاله هم دو سه تا داشته ام/
    نه اگر انتخاب اول قبول نشید انتخاب دوم 100%قبول هستید
    من تو همین رشته از لوند 700شدم ولی افیسر گفت شانس قبولی شما بالاست من حدس می زنم به خاطر معدلم این ام ار را گرفتم من معدلم 13.7 با ایلس 7.5 و 4 سال سابقه کاری رشتمم عمران علم و صنعت بوده مقاله هم نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    منظور بچه ها اینه که اگر انتخابهای اول و دوم رو قبول شن می تونن دومی رو برن یا نه. که امکان پذیر نیست.
    اصلا کلا یک انخاب قبول میشید مگر انتخاب دوم قبول بشید و انتخاب اول رزرو باشید اینطوری اگر رزروای 1 یا 2 باشید احتمال دارد

Junior Member Future7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mana.salari نمایش پست ها
    نه اگر انتخاب اول قبول نشید انتخاب دوم 100%قبول هستید
    من تو همین رشته از لوند 700شدم ولی افیسر گفت شانس قبولی شما بالاست من حدس می زنم به خاطر معدلم این ام ار را گرفتم من معدلم 13.7 با ایلس 7.5 و 4 سال سابقه کاری رشتمم عمران علم و صنعت بوده مقاله هم نداشتم
    می شه بفرمایید، آفیسر در مورد Mr=700 دقیقا چی گفت، اون جوری که گفتم شما برای water resources در KTH هم 75 گرفتید، آیا با آفیسر اونجا هم تماس گرفتید؟
    در مورد چالمرز و رشته Geo and water امروز MR 400 گرفتم، کسی ایده ای در مورد این MR ها داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Future7 نمایش پست ها
    می شه بفرمایید، آفیسر در مورد Mr=700 دقیقا چی گفت، اون جوری که گفتم شما برای water resources در KTH هم 75 گرفتید، آیا با آفیسر اونجا هم تماس گرفتید؟
    در مورد چالمرز و رشته Geo and water امروز MR 400 گرفتم، کسی ایده ای در مورد این MR ها داره؟
    من فقط با لوند صحبت کردم که گفت 700 شانس قبولی دارد
    شما میشه شرایطتون را بگید و ترتیب انتخاب تا اگه چیزی مدونم راهنماییتون کنم

Junior Member Future7 آواتار ها

من فقط با لوند صحبت کردم که گفت 700 شانس قبولی دارد
    شما میشه شرایطتون را بگید و ترتیب انتخاب تا اگه چیزی مدونم راهنماییتون کنم
    لیسانس عمران با معدل 15.2، دو مقاله، سه سال سابقه کار مرتبط. IELTS 6.

لوند انتخاب اولم هست، فکر می کردم ترتیب انتخاب بی تاثیر باشه! ولی گویا اثر داره، راستی انتخاب دومم که GEO and Water در چالمرز هست، MR 400 بهم دادن.
    برای kth و رشته سومم یعنی water systems ام آر70 دارم.

لطفا اگر کسی ایده ای داره بگه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-aghbili نمایش پست ها
    این بحث انتخاب اول و دوم چیه؟ مگه اولویت انتخاب تو پذیرش اون رشته تاثیر داره؟

یه تاثیر خیلی مهمش اینه که مثلاً 2 نفر مریت مشابه تو یه رشته مشابه و یک دانشگاه گرفتند اون وقت تو final selection اولویت با اونیه که این رشته رو تو انتخاب بالاترش باشه
    مثلاً 2 نفر mr 1200 از هالمستد گرفتند ولی هالمستد واسه یکی تو اولویت اوله واسه یکی 4ام در این صورت اونی پذیرش میگیره که انتخاب اولش بوده(البته اگه قرار باشه فقط یکیشون قبول بشه!!!)
    تقریباً مثل دانشگاه آزاد خودمون می مونه!!!!!!!!!

Talking پاسخ : مسائل مربوط به MR دانشگاه ها (Merit Rating)

الان دیگه نمی تونید تغییر بدید ولی من فکر میکنم انتخاب اولتون قبولید نگران نباشید شرایطتون خیلی خوبه
    از این همه امیدواری که بهم دادین ممنون، ولی من هنوز کلی دلشوره دارم... به هر حال امیدوارم همدیگه رو تو سوئد ببینیم...
    باز هم ممنون

من برای رشته Information System دانشگاه لوند MR=999 گرفتم. به نظرتون شانس من چند در صده؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaBitarafan نمایش پست ها
    من برای رشته Information System دانشگاه لوند MR=999 گرفتم. به نظرتون شانس من چند در صده؟
    اگر MR تون مربوط به کامل بودن مدارک نباشه و MR نهایی باشه شما بالاترین MR ممکن رو گرفتید. یه نگاه به ویکی بندازید همه چی دستتون میاد
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member

من تقریباMR و SG همهٔ کسایی که برای KTH اقدام کردن رو دیدم امروز (از روی پستهای نتیجه مریت ) ، همه MAAU هستن و مریت‌ها range عجیب غریبی داره که اصلا نمی‌شه از روش پیش بینی خاصی‌ کرد !بهتره صبر پیش کنیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)