صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: تفاوت کارگو با فریت

Junior Member

پیش فرض تفاوت کارگو با فریت

سلام
    فرق فریت با کارگو دقیقا چی هست؟
    ممنون میشم دوستان من رو در این مورد راهنمایی کنن.
    در ضمن من در تبریز چظور میتونم از این خدمات استفاده کنم؟فرودگاه مدنی تبریز در سایتش چیزی نگفته.ایا باید از شرکتهای هواپیمایی اقدام کنم یا شرکتهای خصوصی دیگه یا اصلا باید برم فرودگاه.
    مرسی

پیش فرض پاسخ : تفات کارگو با فریت

نقل قول نوشته اصلی توسط r0ck نمایش پست ها
    سلام
    فرق فریت با کارگو دقیقا چی هست؟
    ممنون میشم دوستان من رو در این مورد راهنمایی کنن.
    در ضمن من در تبریز چظور میتونم از این خدمات استفاده کنم؟فرودگاه مدنی تبریز در سایتش چیزی نگفته.ایا باید از شرکتهای هواپیمایی اقدام کنم یا شرکتهای خصوصی دیگه یا اصلا باید برم فرودگاه.
    مرسی

سلام و درود
    کسانی که میزان بارشون بیشتر از حد مجاز هستش بارشون رو اصطلاحا فریت میکنن که معنای فرستادن بار با پرواز تجاری میده و نه کارگو.
    کارگو به بارهای تجاری گفته میشود که با هواپیماهای مخصوص به خود حمل میشوند.
    به این صورت هستش که شما بارتون به نمایندگی یکی از ایرلاین ها میدید و بعد از محاسبه هزینه در نوبت قرار میگیرد که در پرواز های بعدی (بین یک تا دو هفته ).
    بعد از بردینگ کامل مسافرین و لود شدن بارشون، تا مقدار مجاز تعیین شده وزن هواپیما اقدام به لود بارهای فریت شده میکنن.

موفق باشید.

بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارید
    تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.
    “کوروش”

میتونم بپرسم بلیطتون رو از کدوم ایرلاین گرفتید؟ ترجیحا با ایرلاینی که قصد سفر دارید بارتون رو فریت کنید(البته اگه مسافر هستید) چون معمولا تخفیف میگیرید در هزینه ها.
    از لحاظ سلامت بار KLM و Lufthansa بهترین هستند اما خب هزینه شون تا جایی بدونم از بقیه بالاتر هستش قبلا BMI تو زمینه فریت عالی عمل میکرد(از لحاظ زمانی) اما حالا که باید بیخیالش بشید.
    فقط تنها توصیه ایی که میکنم اینه که هیچوقت با امارات، ایرفلوت، آلایتالیا، ترکیش ایر باری رو فریت نکنید که سرویس دهیشون افتضاحه همینطور هم مسئولیتشون در قبال خسارت به بار.
    نکته بعدی اینه که سعی کنید با ایرلاینی بار رو فریت کنید که خودش پرواز به شهر مقصد داشته باشه نه اینکه با یه ایرلاین دیگه بصورت کدشیر کار کنه، چراکه باعث میشه شما پول انبار بارتون برای حداقل یک یا دو روز در شهر دوم بپردازید که تقریبا زیاده. (مثلا مقصد اصلی شما ادمنتون هستش اما ایرلاینی که بار رو باهاش فریت کردید به مونترال پرواز بار شما بعد از رسیدن به مونترال یک یا دو روز در انبار میمونه تا توی یک پرواز جایی برای لود بار شما پیدا بشه).

موفق باشید
    “کوروش”

ApplyAbroad Superstar

دوست گرامی

آیا جایی جدول مقایسه هزینه های کارگو و فریت برای ارسال کالا از ایران به کشورهای مهم دنیا وجود دارد؟ بر اساس کیلو احتمالا! میشه به اشتراک بگذاری!

Junior Member

سلام دوست عزیز : phantomII من چند وقت پیش زنگ زدم به امارات و قیمت گرفتم چیزی که بهم گفتن این بود که بارم نباید کمتر از 45 کیلو باشه و یه قیمتی هم بهم دادن که فکر نکنم مناسب باشه اینجا بگم. ولی الآن سوالی که برام ایجاد شده اینه که شما چه جوری این اطلاعات رو دارین؟ آیا خودتون توی گمرک کار می کنید؟ چون من واقعا اطلاعات دقیق می خوام.
    منظورم کلا شغلتون داخل فرودگاه هست؟ببخشید من اینقدر فضولی می کنم چون می خوام بدونم از چه شخصی دارم این اطلاعات رو می گیرم. من چون همون اول تصمیم به پرواز با امارات رو داشتم چون ارزونتر می افتاد برام ، زنگ زدم به دفتر هواپیمایی و گفتن این شماره کارگو هست. و ائن ها هم یه سری اطلاعات دادن. ولی اگه مطمئن بشم بقیه پروازها خدماتشون بهتره از اون ها بلیط و خدمات می گیرم. ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiabeh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز : phantomII من چند وقت پیش زنگ زدم به امارات و قیمت گرفتم چیزی که بهم گفتن این بود که بارم نباید کمتر از 45 کیلو باشه و یه قیمتی هم بهم دادن که فکر نکنم مناسب باشه اینجا بگم. ولی الآن سوالی که برام ایجاد شده اینه که شما چه جوری این اطلاعات رو دارین؟ آیا خودتون توی گمرک کار می کنید؟ چون من واقعا اطلاعات دقیق می خوام.
    منظورم کلا شغلتون داخل فرودگاه هست؟ببخشید من اینقدر فضولی می کنم چون می خوام بدونم از چه شخصی دارم این اطلاعات رو می گیرم. من چون همون اول تصمیم به پرواز با امارات رو داشتم چون ارزونتر می افتاد برام ، زنگ زدم به دفتر هواپیمایی و گفتن این شماره کارگو هست. و ائن ها هم یه سری اطلاعات دادن. ولی اگه مطمئن بشم بقیه پروازها خدماتشون بهتره از اون ها بلیط و خدمات می گیرم. ممنونم.
    سلام و درود بر شما...
    این بنده حقیر
    خلبان میباشم....
    “کوروش”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phantomII نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما...
    این بنده حقیر
    خلبان میباشم....
    ای وای سلام جناب خلبان.
    خب من اون همه نوشتم فقط نخواستم شغلتون رو بدونم کههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!! من رو دست می ندازین؟!! راهنمایی بیشتر می خواستم لطفا. اگه اینجا امکانش نیست، لطفا پیام خصوصی بذارید چون من وزن بارهام خیلی زیاده و اولا که می خوام سالم برسن و دوم ینکه خرج کمتری بکنم.
    مرسی باز هم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی

آیا جایی جدول مقایسه هزینه های کارگو و فریت برای ارسال کالا از ایران به کشورهای مهم دنیا وجود دارد؟ بر اساس کیلو احتمالا! میشه به اشتراک بگذاری!
    سلام و درود بر شما دوست عزیز....
    از اینکه دیر جواب سوالتان را میدهم مراعفو نمایید.بعلت ترافیک شغلی است.
    منبع اصلی برای میزان تقریبی و یا حتی اصلی برای محاسبه تعرفه های را میتوانید از تارنمای رسمی
    IATA که مسئول سندیکای شرکت های حمل و نقل هوایی است بدست اورید.

http://www.iata.org/publications/Pag...go-tariff.aspx

و یا این تارنما میتواند شما را کمک نماید...

http://www.deliveryquotecompare.com/.../how-it-works/

“کوروش”

Junior Member

یه سوال دیگه در مورد بردن فرش و تابلو فرش هست. که اجازه میدن ؟
    همچنین خودشون توی گمرک بسته بندی می کنند یا می آن خونه یا اینکه خودمون باید بسته بندی کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت کارگو با فریت

سلام.
    اینجا کسی هست که اطلاعاتی کامل داشته باشه که به چه صورت میتونیم بار ببریم که به صرفه هم باشه؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)