صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: تفاوت کارگو با فریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت کارگو با فریت

سلام دوستان
    اطلاعی دارین که وقتی بارهای ما از طریق فریت به فرودگاه مقصد رسید ایا اونجا از ما مالیات می گیرن یا فقط هزینه ی انبار ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط tavoos_hm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اطلاعی دارین که وقتی بارهای ما از طریق فریت به فرودگاه مقصد رسید ایا اونجا از ما مالیات می گیرن یا فقط هزینه ی انبار ؟
    ممنون
    سلام
    اگر وسايل شخصي و خونگی باشه ماليات نداره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفات کارگو با فریت

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiabeh نمایش پست ها
    یه سوال دیگه در مورد بردن فرش و تابلو فرش هست. که اجازه میدن ؟
    همچنین خودشون توی گمرک بسته بندی می کنند یا می آن خونه یا اینکه خودمون باید بسته بندی کنیم؟
    سلام. منم همین سوال رو دارم.شما موفق شدین ببرین؟

با سلام
    از اونجایی که کالاهای فریت همه لوازم شخصی هست و نه کالای تجاری طبق قانون نباید مالیات اخذ بشه، همچنین شما هنگامیکه بار رو بارنامه میکنید مالیاتش رو در کشور مبدا میپردازید، اما بسته به قوانین داخلی هر شرکت هواپیمایی ممکنه هزینه انبارداری اخذ بشه...
    البته کشورهایی مثل ایتالیا که قانون درست و حسابی نداره مثل بعضی از شرکتهای داخلی ما، ممکنه یک کارمند مبلغی رو اخذ کنه که بستگی به خود شما داره که بتونید چطور باهاش به تفاهم برسید و یا از کار خلاف قانونش آگاهش کنید
    طبعا اگر به زبانشون تسلط نداشته باشید و نتونید بفهمونید که میدونید داره خلاف میکنه باید مبلغ خواسته شده رو بپردازید

Junior Member

من می خوام وسایلم را از آمریکا به ایران بیارم - تا اونجایی که دیدم بلیط اکونومی 2 تا ساک اضافه می تونی بیاری - یعنی مجموعا 4 تا 23 کیلو
    کسی پیشنهادی داره چه ایرلاینی از لحاظ اضافه بار بهتره؟ اگر وسایل رو فرایت کنم راهی هست بفهمیم هزینه انبارداری رو فرودگاه امام چطوری حساب می کنه و کلا اگر راه بهتری وجود داره
    ممنون

Junior Member

سلام آقای pearson
    من یک سوال داشتم از خدمتتون در مورد فریت بار ، من بلیطم از تهران به فرانکفورت و نهایتا اوتاوا است ، با ایرلاین لوفتانزا، میخوام از فریت استفاده کنم . این محدودیت بار حداقل 45 کیلویی درسته؟ و اینکه تو این مسیر هزینه هر کیلو چقدر میشه؟ کلا میخوام بدونم شرایطش چجوریه؟ ممنونم از لطف شما

نقل قول نوشته اصلی توسط FarzanehD نمایش پست ها
    سلام آقای pearson
    من یک سوال داشتم از خدمتتون در مورد فریت بار ، من بلیطم از تهران به فرانکفورت و نهایتا اوتاوا است ، با ایرلاین لوفتانزا، میخوام از فریت استفاده کنم . این محدودیت بار حداقل 45 کیلویی درسته؟ و اینکه تو این مسیر هزینه هر کیلو چقدر میشه؟ کلا میخوام بدونم شرایطش چجوریه؟ ممنونم از لطف شما
    سلام
    هيچ محدوديت براي اضافه بار نيست تا موقعي كه جريمه ي آن را پرداخت مينماييد
    بار 23 كيلويي سوم روي كلاس اكونومي معمولن روي تمامي ارلاينز ها جريمه اي حدود 200 دلار خواهد داشت

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    من می خواهم کلی از کتاب های تخصصی رشتم + کتاب های زبانم را با خودم ببرم ...قطعا یک کارتون پر میشه.. حال اولا چگونه شما وزن این جعبع بزرگ را در خانه متوجه می شوید؟ در ضمن من برای مشهد-Ottawa می خواهم...اینکه فریت کنم+جریمه اضافه بار بدم+ یا مثلا از DHL استفاده کنم....
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواهم کلی از کتاب های تخصصی رشتم + کتاب های زبانم را با خودم ببرم ...قطعا یک کارتون پر میشه.. حال اولا چگونه شما وزن این جعبع بزرگ را در خانه متوجه می شوید؟ در ضمن من برای مشهد-Ottawa می خواهم...اینکه فریت کنم+جریمه اضافه بار بدم+ یا مثلا از DHL استفاده کنم....
    اگه ترازوی خانگی دارید با اون میشه تیکه تیکه وزن کنید و جمع بزنید یا اینکه برید بغالی سرکوچه با ترازوی اون دقیق وزن کنید..تا اونجایی که من میدونم فریت اصن واسه کسایی که اضافه بار دارن طراحی شده و فریت بهتره میتونه باشه..باید قیمت نهایی رو ببنید چند میشه چون همه چی حول قیمت میچرخه..

کسی جدیدا فریت بار داشته؟ به امریکا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)