صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 351

موضوع: عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام من برای فرصت مطالعاتی 6ماهه وزارت علوم میخواهم اقدام کنم عنوان ایمیلم چی باشه؟
    visitor student? .....
    ضمنا در اولین ایمیل عنوان تز دکترامو مطرح کنم یا نه؟
    در متن اولین ایمیل به مقالاتی که در ارشد دارم و کارهایی که در دکتری درحال انجام هست اشاره کنم؟ نام اساتید راهنما رو هم بنویسم؟ یا همه اینها رو فقط در رزومه بیاورم و اشاره ای نکنم.
    در کل چگونه متن ایمیل رو بنویسم که استاد مربوطه رغبت کند رزومه ام را مطاله نماید؟
    از دوستان ممنون میشم کمکم کنین

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mnr نمایش پست ها
    سلام من برای فرصت مطالعاتی 6ماهه وزارت علوم میخواهم اقدام کنم عنوان ایمیلم چی باشه؟
    visitor student? .....
    ضمنا در اولین ایمیل عنوان تز دکترامو مطرح کنم یا نه؟
    در متن اولین ایمیل به مقالاتی که در ارشد دارم و کارهایی که در دکتری درحال انجام هست اشاره کنم؟ نام اساتید راهنما رو هم بنویسم؟ یا همه اینها رو فقط در رزومه بیاورم و اشاره ای نکنم.
    در کل چگونه متن ایمیل رو بنویسم که استاد مربوطه رغبت کند رزومه ام را مطاله نماید؟
    از دوستان ممنون میشم کمکم کنین
    توی گوگل جستجو کنید، عنوان های مناسبی میتونید پیدا کنید.

در مورد محتوای ای میل، تا حد امکان مختصر و مفید و هدفمند بنویسید. بیان جزئیات بهتره به رزومه منتقل بشه. البته رزومه تون هم بهتره مختصر و مفید باشه تا استاد بتونه توی 60 ثانیه، سریع بگیره که نکات برجستۀ رزومه چی هست. عنوان تزهای تمام مقاطع و معدل هاتون توی رزومه باشه؛ لیست دقیق مقالات منتشر شده باشه؛ علاقمندی های تحقیقاتی به صورت دقیق و مشخص وجود داشته باشه.
    اسم استادها هم که طبیعتاً آورده میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

پیش فرض پاسخ : subject ایمیل به استاد چی باید باشه؟

سلام
    دوستانی که ایمیل زدن به اساتید یا در این زمینه حرفه ای هستن اگه میشه یک نمونه ایمیل اینجا قرار بدن.
    (ایمیلی به عنوان اولین تماس با استاد)

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که ایمیل زدن به اساتید یا در این زمینه حرفه ای هستن اگه میشه یک نمونه ایمیل اینجا قرار بدن.
    توی گوگل جستجو کنید، موارد زیادی وجود داره.
    مثلاً عبارت Prospective PhD Student رو توی گوگل جستجو کنید تا ترکیبات مختلفش رو ببینید.

من می خوام اولین نامه ام را ایمیل کنم. اما با مطالبی که خوندم نگرانم که نکنه مورد قبول قرار نگیره. من دنبال گرفتن یه دوره فرصت مطالعاتی 6 ماهه هستم. به نظرتون فرق داره عنوان که نوشته می شه واسه پذیرش در یه مقطع یا فرصت مطالعاتی؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmohajer نمایش پست ها
    من می خوام اولین نامه ام را ایمیل کنم. اما با مطالبی که خوندم نگرانم که نکنه مورد قبول قرار نگیره. من دنبال گرفتن یه دوره فرصت مطالعاتی 6 ماهه هستم. به نظرتون فرق داره عنوان که نوشته می شه واسه پذیرش در یه مقطع یا فرصت مطالعاتی؟
    عمدتاً توی ایمیل هایی که فرستاده میشه، اپلیکنت ها درج میکنند که برای چه مقطغی در حال مکاتبه هستند؛ مثلاً می نویسند:
    Prospective PhD Student ...

پس طبیعی هست که سابجکت شما باید متفاوت و مناسب باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Statistics/ Allame Tabatabai University

سلام دوستان
    من میخوام از یکی از اساتید برای راهنمایی موضوع تحقیق یا مقاله راهنمایی بگیرم. قبلا با این استاد به خاطر مصاحبه و اخذ بورسیه در تماس بودم. و اون موقع خیلی سریع جواب میلم رو میدادن. اما الان با همان عنوان همیشگی applicant بشون ایمیل زدم، دو سه هفتس جواب ندادن. به نظر شما مشکل چیزیه که تو subject نوشتم یا چیز دیگه ایه. به نظرتون با چه عنوان بهتری میتونم بهشون میل بزنم؟

ممنون

Banned

دوستان کسی نمونه ایمیل درخواست دیدار حضوری با استاد رو داره؟ می خوام یه دید کلی داشته باشم که چی بنویسم!

دوستان
    تیتر نامه رو چی می تونیم بزنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام
    قرار دادن نمونه کلی پیشنهاد نمیشه. درسته که برای شروع کار سختیه و ادم نمیدونه باید چی و چه جوری نوشت ولی template کردن کا به ضرر دوستان خواهد بود. چند نمونه تحت عنوان prospective graduate student proposals یا شبیه به این سرچ کنید و ترکیبشون کنید تا نامه خودتون بسازید. به هیچ عنوان کپی نکنید و قبل فرستادن با اهل فن چکش کنید
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)