صفحه 15 از 36 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 351

موضوع: عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

پیش فرض پاسخ : subject ایمیل به استاد چی باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fata نمایش پست ها
    سلام بهنظرتون حجم این نامه به استاد چطوره؟ اخه نمیتونم کمترش کنم
    Dear Dr ........

I am a holder of Master’s degree in ....from Tarbiat Modares University, Tehran, Iran(GPA 18.96/20), and Bachelor’s degree in the same field from Azad University(GPA 18.99/20. I was known as the best .....student in 2007 in my own country, as I gained the 1th grade among the same year masters, and the bachelor of science ........students. I have done some researches in sexual health field and I am mostly interested in the research study of sexual behaviour also I am interested in your research studies especially the study of “An exploration of intimate aspects of personal care assistance, and the impact this experience has on the body image and sexuality of the recipient.”. One of my recent research is about body image and sex, that is “Do you think the shape of your body is important in your sexual relationship”.

Regarding your previous activities and your publications I feel confident that joining as a PhD student to The University of Sydney.under your supervision will help me achieve my objectives. I wonder if you would be so kind to read my CV (which is attached to this email in pdf format), and let me know if it could be acceptable to pursue my education towards PhD degree under your supervision.

Best regards,
    ---------------
    سلام دوست عزیز
    حجم نامه خوب و مورد قبول است. خیلی جای سخت گیری و نگرانی نیست، ارسال کنید.
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-network نمایش پست ها
    فکر کنم این تاپیک یا قفل شده یا ......
    دوستان نظر بدید خوشحال میشیم از نظراتتون استفاده کنیم.
    ببين تجربه نشون داده كه متن email نبايد طولاني باشه من از متن زير استفاده كردم:
    subject: PhD (or Master) in Your Lab
    Dear Professor
    I am very much interested in your researches and would like to apply for a PhD (or Master) position in your lab. Could you please inform me if there is a position for me in your lab? I have attached my CV. I appreciate in advance
    Yours Faithfully
    ....................

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-network نمایش پست ها
    با سلام
    یعنی متن ایمیل بنده خیلی طولانی هست؟ به نظرتون کجاهاشو حذف کنم و اضافی هست؟
    شما متن رزومتون رو كامل توي email آوردي. اصولا كم پيدا ميشن اساتيدي كه حوصله و وقت خوندن emailهاي طولاني رو داشته باشن. مگه نمي خواي رزومه هم attach كني؟ پس مي توني قسمت هايي كه توي رزومت هست رو حذف كني. توي email بهتر بگي كه مثلا فلان رشته رو خوندي و به تحقيقات در فلان زمينه علاقه داري و دوست داري كه در آزمايشگاه اون استاد كار كني.
    مي توني نظر بقيه دوستان رو هم بپرسي.

Junior Member mm2236 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USC - Computer Science

سلام دوستان آقا با عرض شرمندگی
    کسی میتونه لطفا بگه این نامه خوب هست یا نه ؟

سلام
    استاد عزيز آقای
    من از دانشگاه x ایران فارغ تحصيل شدم در رشته IT با GPA: 5.38
    من تحقیقات و مقالات بخش Computer Games و computer graphics رو مطالعه کردم و خيلی لذت بردم ، و خيلی دوست دارم که براي Master تو اين فيلد Apply کنم
    من يه مدت رو Expert System ها کار کردم و دوتا Project يکی برای يک بانک و ديگری برا يک فروشگاه موبايل طراحی کردم؛
    از بچگی عاشق game و گرافيک بودم
    يه سری سايت طراحی کردم که بعضی هاشون Local هستن و بعضی روي وب که خوشحال ميشم اگه از تو CV اونا رو ببينيد و نظرتون رو بگيد
    البته فيلد اصلی من java و php هستش،
    By Default هر دانشجو Bachelor 140 واحد پاس میکنه ولی من 208 واحد پاس کردم؛ يعنی يه سری از واحد های Master رو هم پاس کردم که اميدوارم دانشگاه ازمن قبول کنه.
    راستش من ميدونم که وقت Apply تموم شده ولی از شما تقاضا ميکنم که منو کمک کنيد چون من فقط همين فرصت رو دارم و اگر بخوام تا September صبر کنم مجبورم برم سربازی و بعداز دوسال سربازی ديگه نمیتونم ادامه تحصيل بدم
    بازم ممنون که وقت گذاشتين و خوندين
    موفق باشيد
    ارادتمند شما
    علی
    ممنون
    ویرایش توسط mm2236 : March 15th, 2010 در ساعت 11:44 PM

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mm2236 نمایش پست ها
    سلام دوستان آقا با عرض شرمندگی
    کسی میتونه لطفا بگه این نامه خوب هست یا نه ؟

ممنون
    سلام، به نظرم موضوع سربازی تون به استاد زیاد ربطی نداره. این شکلی اگه خودمونی نشید توی نامه اول خیلی بهتره.
    در مورد Game هم می تونید بگید من نسبت به بازی هایی که طراحی دقیقی پشتشون بوده خیلی مشتاق بودم. (منم گیم باز خفنی بودم البته!)
    طراحی سایت و زبان برنامه نویسی به نظر من در نامه نباید قید بشه، چون نه تنها جنبه تحقیقی نداره، بلکه جنبه مهندسی کارتون رو جلوه می ده که برای پذیرش در درجه دوم قرار داره (جدا از ربط نداشتن به نامه اول، گاهی استاد ها کارهای مهندسی رو یک نوع عدم وابستگی به تحقیق می دونن)
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : subject mail be ostada chi bayad bashe??????????rahnamaee?

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    به نظر من به هیچ وجه از چنین subject هایی استفاده نکنید!!!
    من یک پست قبلا در مورد نحوه تماس با اساتید برای گرفتن RA نوشته بودم.
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=208.0
    در همون پست من توضیح دادم که در subject چی بنویسید. به نظر من حتما subject باید به طور خاص به زمینه کاری استاد اشاره کنه. اگر subject ای برای ایمیل انتخاب کرده اید که بدون تغییر می تونید از همون subject برای تماس با یک استاد دیگه استفاده کنید، بدونید که اون subject خوب نیست!
    با سلام خدمت شما،

در ابتدا عرض کنم که من موفق نشدم لینک بالا را باز کنم. آیا امکان هست که ببینید لینک درست است یا خیر؟

با تشکر

لطفا سوالات خود را در انجمن‌های مرتبط مطرح کنید. با تشکر
    ویرایش توسط shamim65 : May 3rd, 2010 در ساعت 12:58 PM دلیل: نامرتبط

Junior Member

Dear Dr ........

I am a holder of Master’s degree in ....from Tarbiat Modares University, Tehran, Iran(GPA 18.96/20), and Bachelor’s degree in the same field from Azad University(GPA 18.99/20. I was known as the best .....student in 2007 in my own country, as I gained the 1th grade among the same year masters, and the bachelor of science ........students. I have done some researches in sexual health field and I am mostly interested in the research study of sexual behaviour also I am interested in your research studies especially the study of “An exploration of intimate aspects of personal care assistance, and the impact this experience has on the body image and sexuality of the recipient.”. One of my recent research is about body image and sex, that is “Do you think the shape of your body is important in your sexual relationship”.

Regarding your previous activities and your publications I feel confident that joining as a PhD student to The University of Sydney.under your supervision will help me achieve my objectives. I wonder if you would be so kind to read my CV (which is attached to this email in pdf format), and let me know if it could be acceptable to pursue my education towards PhD degree under your supervision.

Best regards,
    ---------------
    سلام،
    بنده تصور می کنم نامه ی شما به طور حتم قابل خلاصه کردن هست. توصیه می کنم حتما پیش از فرستادن این نامه با کسانی که تجربه و مهارت بیشتری دارند مشورت کنید.
    اعداد ذکر شده در نامه تان چه به دلیل قرار گرفتن در میان حروف و چه از لحاظ کیفیتی که منتقل می کنند بسیار چشم گیرند و موثر، دست به شان نزنید.
    اما در انتقال معنای مورد نظرتان ایراد هست. به طور مثال بنده که هم میهن شما هستم و با شما در یک سیستم آموزشی درس خوانده ام ندانستم که آیا شما بهترین دانشجوی کشور در رشته ی فلان شده اید در سال 2007؟ و اگر بله دو جمله ی بعدی چه معنایی دارد؟ یعنی دلیل این انتخاب را گفته اید؟ .... در هر صورت مسلما قابل اذغام و تخلیص است.
    بند آخر هم به نظر بنده حشو دارد و تا 50 درصد قابل فشرده شدن است. شاهد که تحصیل در ذیل نظارت ایشان را دوبار با عبارات طولانی ذکر کرده اید.
    حیف است که با این رزومه ی خوب و نمرات درخشان در نامه تان آزاردهنده به نظر برسید.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    به نظر من به هیچ وجه از چنین subject هایی استفاده نکنید!!!
    من یک پست قبلا در مورد نحوه تماس با اساتید برای گرفتن RA نوشته بودم.

http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=208.0

در همون پست من توضیح دادم که در subject چی بنویسید. به نظر من حتما subject باید به طور خاص به زمینه کاری استاد اشاره کنه. اگر subject ای برای ایمیل انتخاب کرده اید که بدون تغییر می تونید از همون subject برای تماس با یک استاد دیگه استفاده کنید، بدونید که اون subject خوب نیست!
    با سلام

لینک بالا کار نمیکنه!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط irishi328 نمایش پست ها
    با سلام

لینک بالا کار نمیکنه!
    دوست عزیز

متاسفانه این لینک متعلق به ورژن قدیمی فروم هستند، که دیگه کار نمی کند...

Junior Member

Hi,
    I think your letter is relatively long and may be tedious for reader. You are better to write a brief and constructive letter indicating your intention for higher degree study explicitly. Here it is a sample of what you may send it to any potential supervisor:

Dear Prof...

I hope I've caught you at great time.

I am X contacting from Iran. I have recently graduated in the field of Y at Tarbiat Modares University. I would like to pursue my study at PhD level. In this regard, I was going over the researches you have carried out. As result of some relevant interesting researchs in Sexual Health field , I found that it is likely to be an exceptional opportunity for me to study at your university under your supervision. To become familiar with my abilities, I have provided a CV which is enclosed in the attachment as an PDF file. I would be so appreciate it, if you could please take a look at the CV.

Thanks indeed in advance for spending your precious time on reading my email and CV.

I look forward to hearing your respond.

Cordial Regards,
    X

Dear Dr ........

Best regards,
    ---------------

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)