صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 351

موضوع: عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : subject ایمیل به استاد چی باید باشه؟

I used the subject as "Applying for PhD degree" and that worked simply!
    when it's your turn, don't doubt, do it.

Junior Member

من فکر می کنم باید از روتین نوشتن خوداری کرد . مثلا به رزومه اساتید در هر دانشگاه مراجعه و در یک خط در ایمیل به نمونه کارشون اشاره کنید تا علاقمند بشه یه نگاهی به رزومتون بندازه . در چه گرایشی اپلای می کنید میتونید در موضوع بنویسید تا منطقی تر به نظر برسه .
    با تشکر

اگر تو اون دانشگاه اپلای هم کردید حتما تو سابجکت ذکر کنید که من اپلای هم کردم،به نظر میاد اینجوری بیشتر به ایمیلتون توجه میکنن

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

با سلام
    من برای موضوع ایمیلم از عنوان "admission apply " استفاده کردم و البته جواب هیچ ایمیلم داده نشده.کسی اینجا از واژه های بهتری استفاده کرده؟طوری که استاد رو تشویق کنه تا ایمیل رو باز کنه و بخونه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    با سلام
    من برای موضوع ایمیلم از عنوان "admission apply " استفاده کردم و البته جواب هیچ ایمیلم داده نشده.کسی اینجا از واژه های بهتری استفاده کرده؟طوری که استاد رو تشویق کنه تا ایمیل رو باز کنه و بخونه؟
    ممنون
    والله admission apply که کلا معنی نداره! اقلا بنویسید Masters (PhD) applicant یا Wish to join your research group یا Looking for supervisor یا یه چیزی مثل این.

Member

سلام دوستان. من برای ی دانشگاه اپلای کردم و منشیش گفته که باید سوپروایزر پیدا کنم. حالا من هرچی به استادا میل میزنم جواب نمیدن. حالا میخوام بهشون فکس کنم ازتون راجع به تایتل توی فکس سوال دارم...
    یه چی مثل got admission in your department and interested in your research area خوبه؟ دوستان اگه ایده ای دارید کمک کنید.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ی دانشگاه اپلای کردم و منشیش گفته که باید سوپروایزر پیدا کنم. حالا من هرچی به استادا میل میزنم جواب نمیدن. حالا میخوام بهشون فکس کنم ازتون راجع به تایتل توی فکس سوال دارم...
    یه چی مثل got admission in your department and interested in your research area خوبه؟ دوستان اگه ایده ای دارید کمک کنید.
    چرا زنگ نمي‌زني؟ يك تماس تلفني بيشتر از صد تا نامه جواب مي‌ده. شايد سخت بتوني پيداشون كني مثلا اينكه توي اتاق نباشند‌ اما بالاخره مي‌توني صحبت كني و بگي كه مي‌خواهي اپلاي كني و مي‌خواهي رزومه‌ات رو براش بفرستي و ازش بخواهي كه رزومه‌ات رو ببينه.

Junior Member

من واسه فرصت مطالعاتی ایمیل زدم با عنوان «Soliciting a Position as a Ph.D. Visiting Scholar» به حدود 30 تا استاد، و خیلی‌هاشون جواب دادن.

البته بعد فهمیدم که بعضی‌ها «Ph.D. Visiting Scholar» رو با «پسا دکترا» قاطی می‌کنن، و برای همین کلمه «Ph.D.» رو از عنوان حذف کردم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان من از زمینه تخصصی اون استاد به عنوان سابجکت استفاده کنم...مثلا یه استادی زیمنه کاریش فوم های فلزی هست...دقیقا همینو مینویسم...جواب داده...

ApplyAbroad Hero

قبل ایمیل زدن برید صفحه استادو بخونید. زمینه های کاریش رو نوشته
    پایینش Publication های استادم نوشته
    یه نگاه بندازید دستتون میاد استاد رو چی کار میکنه
    بعد حالا اون وجه اشتراک کاری شما و استاد رو بزارید موضوع ایمیل
    به عنوان مثال اگر مقاله ای در اون ضمینه دارید میتونید از عنوان مقالتونم استفاده کنید
    خوب نتیجه میده
    عناوینی مثل "اپلای"/"علاقه مند به ضمینه کاری شما" و...عنوانین جنرال زیاد جالب نیستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)