صفحه 2 از 36 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 351

موضوع: عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه به استاد

خوب دوست عزيز شما كه استعدادت خيلي خوبه همينا رو بنويس كه من از Interest هاي شما خوشم اومده و دوست دارم كه دانشكده شما تحصيل كنم. اگه ميشه رزومه منو بخونين و منو راهنمايي كنين. حالا انگليسيش با خودت

ApplyAbroad Champion

به هیچ وجه ایمیل خالی نفرستید! روی فروم پست‌هایی هست که شما رو در مورد ایمیل زدن به اساتید راهنمایی می‌کنه. مثل این پست:
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=208.0

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

از پاسخ دوستان مچکرم، اما منظور من از "توضیحات در متن email " توضیحاتی است که در رزومه attach شده موجود می باشد از قبیل مقالات، افتخارات، سوابق تحصیلی، البته به خوبی واقفم که باید یک معرفی مختصر به همراه ذکر Research Interests و هدف از ادامه تحصیل موجود باشد، اما ذکر مواردی که در رزومه attach شده موجود می باشد متن email را طولانی می کند و برای اولین تماس مناسب نیست، اگر اینطور نیست پس چرا دیگر رزومه را attach می کنیم!!؟
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط powerman
    از پاسخ دوستان مچکرم، اما منظور من از "توضیحات در متن email " توضیحاتی است که در رزومه attach شده موجود می باشد از قبیل مقالات، افتخارات، سوابق تحصیلی، البته به خوبی واقفم که باید یک معرفی مختصر به همراه ذکر Research Interests و هدف از ادامه تحصیل موجود باشد، اما ذکر مواردی که در رزومه attach شده موجود می باشد متن email را طولانی می کند و برای اولین تماس مناسب نیست، اگر اینطور نیست پس چرا دیگر رزومه را attach می کنیم!!؟
    مطالبی که در رزومه اومده رو لازم نیست (و نباید) دوباره تکرار کنید، مگر این که مثلا یک موردی باشه که خیلی به کار استاد مربوط باشه، بخواهید کمی بیشتر در ایمیل توضیح بدید یا بخواهید روش تاکید بیشتری کنید که در این صورت در متن ایمیل هم می‌تونید بیارید، ولی برای بقیه موارد این کار رو نکنید.

Junior Member

سلام
    به نظر من اين كار لازمه ولي نه اين كه دوباره بيايي رزومه رو يك بار ديگه توايميل بنويسي. فقط نكات خيلي top خودتو تو ايميل بزن. مواردي كه مربوط بهTA بودن مقاله خوب داشتن (نه اين كه اسم مقاله رو كامل بنويسي- فقط در حد اينكه مقاله با اين موضوع فلان جا داشتم.)
    آره بد نيست يك چيزايي بنويس
    من خودم اين كارو كردم.

Junior Member

همين چيزايي كه نوشتي فرمت عمومي خوبيه. ولي بايد موارد ديگرو هم به اون ادغام كني.
    در ضمن كار درستي نيست كه نامه رو اينجا بذاريم. چون از فردا تمامي ايميل بچه يه شكل مي شه. اين طوري خوب نيست.

پیش فرض subject ایمیل به استاد چی باید باشه؟

میشه بگین subject mailرو چی باید زد؟

پیش فرض عنوان ایمیل به استاد؟؟؟لطفا بگین

subjectایمیل چی باشه؟اگه استاد پروفسور نباشه چی بزنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عنوان ایمیل به استاد؟؟؟لطفا بگین

سلام،
    استاد مي خواد هر چي باشه تو بهش بگو Professor

پیش فرض پاسخ : عنوان ایمیل به استاد؟؟؟لطفا بگین

dear prof. would you please reply this mail خوبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)