صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 351

موضوع: عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : subject ایمیل به استاد چی باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    من الان کانادا هستم. می خواستم یک ای میل به استادی که در نظر گرفته ام بزنم و ازش وقت ملاقات حضوری بگیرم تا رودررو باهاش صحبت کنم. برای این حالت بهتره عنوان ای میل چی باشه.
    ميشه بگيد request for an appointment
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng-Lamar University

دوستان من چیزی حدود 1200 تا ایمیل رد و بدل کردم البته هنوز ایرانم ولی خوب آدم با امید زندست. بهتره تو subject ایمیل اشاره به اینکه می خوای apply کنی یا دنبال فاند می گردی و چیزایی مثل اینو ننویسی! من یک استاد میشناسم تو آمریکا گفت واسه من روزی 50 تا ایمیل با subject های مشابه می یاد. مثل (supervisor, apply, admission, phd student, fund, master , doing research as phd student) به نظر من باید اشاره کنیم که ما چیکار می خوایم بکنیم یا حتی research area ما چی هست. تصور کنید شما یه استاد باشید دوست دارید تو subject چی ببینید؟ مطمئنا چون هزاران نفر در حال apply کردن هستن پس باید متفاوت باشیم تا به چشم بیایم! subject واقعا مهمه خیلی از استادا با دیدن subject تصمیم میگیرند که میل را ببینند

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiust نمایش پست ها
    دوستان من چیزی حدود 1200 تا ایمیل رد و بدل کردم البته هنوز ایرانم ولی خوب آدم با امید زندست. بهتره تو subject ایمیل اشاره به اینکه می خوای apply کنی یا دنبال فاند می گردی و چیزایی مثل اینو ننویسی! من یک استاد میشناسم تو آمریکا گفت واسه من روزی 50 تا ایمیل با subject های مشابه می یاد. مثل (supervisor, apply, admission, phd student, fund, master , doing research as phd student) به نظر من باید اشاره کنیم که ما چیکار می خوایم بکنیم یا حتی research area ما چی هست. تصور کنید شما یه استاد باشید دوست دارید تو subject چی ببینید؟ مطمئنا چون هزاران نفر در حال apply کردن هستن پس باید متفاوت باشیم تا به چشم بیایم! subject واقعا مهمه خیلی از استادا با دیدن subject تصمیم میگیرند که میل را ببینند
    ي نكته: اصلا كسي كه ايميل ميزنه يعني دنبال فانده چه در سابجكت ايميل بگه چه نگه

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiust نمایش پست ها
    همون طور که tarkan78 گفتند استادا میدوند کسی که ایمیل میزنه دنبال فانده...تا وقتی بوده همین بوده و دانشجو دنبال این چیزاس..خجالت هم نداره....حتی من به یک استادی ایمیل زدم فاند نمیخوام..گفت اگه خواستی میدیم بهت!!!
    اما سابجکت هم باید یک جوری باشه استاد رقبت کنه بین اون همه ایمیل ..ایمیل شمارو باز کنه...سابجت میتونه مثلا interest in your research area هم باشه
    توضیحات مختصر از خود..در عین حال مفید....همچنین رزومه اتچ شده...همچنین داخل متن ایمیل نمره معدل زبان و gre رو صریحا بگید...که استاد دنبالش نگرده..

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    من الان کانادا هستم. می خواستم یک ای میل به استادی که در نظر گرفته ام بزنم و ازش وقت ملاقات حضوری بگیرم تا رودررو باهاش صحبت کنم. برای این حالت بهتره عنوان ای میل چی باشه.
    من این رو نوشتم:
    Interested in doing research on aquatic ecology as a PhD scholar

جواب هم گرفتم. توی ای میلم هم نوشته بودم دنبال وقت ملاقاتم.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    من امروز از استاد زبانم که خودش خیلی تو کار apply هست موضوع ایمیل رو پرسیدم و با توجه به نکاتی که بچه ها مطرح کرده بودند موضوعهای خوبی رو پیشنهاد داده بود که اینجا براتون مینویسم:
    A PhD applicant interested in (Field )
    A Prospective student interested in (Field)
    برای سابجکت ایمیل A prospective student interested in ... درسته یا Prospective student interested in...؟ حرف A باید باشه یا حذف بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس: صنعتی خواجه نصیر- برق-قدرت- ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3030 نمایش پست ها
    برای سابجکت ایمیل A prospective student interested in ... درسته یا Prospective student interested in...؟ حرف A باید باشه یا حذف بشه؟
    هر دوتاشون درسته چون جملات به صورت کامل نوشته نمی شن، من به شخصه ترجیح می دم A رو استفاده نکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3030 نمایش پست ها
    به اين چيزا حساس نباش. جفتش يكي هست

سلام
    براي درخواست مقاله از نويسنده اصلي آن (در حالتيكه به هيچ نتوان از جايي تهيه كرد) چه سابجكتي و ترجيهاً چه متني را پيشنهاد ميكنيد كه محترمانه بوده و فرد نويسنده آن را برايمان بفرستد.
    مرسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود

تعداد زیادی از پست های اخیر به دلیل
    1-عدم ارتباط با موضوع
    2- ارایه اطلاعات نادرست
    خذف شدند. خواهش دارم با رعایت بیشتر قوانین به هرچه بیشتر مفید بودن فروم کمک کنید. همچنین خواهش دارم دوستان هنگام پاسخگویی دفت بیشتری فرموده نظرات شخصی رو به عنوان fact معرفی نکنند.

با تشکر مدیریت تالار

به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)