صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 351

موضوع: عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

پیش فرض پاسخ : عنوان ایمیل به استاد چی باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام. وقتی کسی به زمینه کاری استادی واقعا علاقه داشته باشه، عنوان ایمیلش به اون شخص مثلا: "ریسرچ در زمینه کاری فوق العاده و کاربردی شما" در صورتی که در ادامه ی سابجکت خلاصه همون زمینه رو هم ذکر کنه، آیا خیلی مصنوعی و چاپلوسانه به نظر میرسه؟
    (نگران طول سابجکت نباشید، حواسم هست؛ سوالم سر اظهار شیفتگیم به ریسرچ فیلد استاد در سابجکته).
    بنظر من یکم مصنوعی هست، میتونی شیفتگی خودت رو در متن ریسرچ بیان کنی وبگی خیلی مشتاقم که علائقم رو در تیم تحقیقاتی فوق العاده ی شما دنبال کنم، سعی کن تو متن ایمیل ذکر کنی که به کدوم فیلدش علاقه داری، اینجوری میفهمه که مقالات و کارشو دنبال کردی واقعا،
    بنظر خودم متن ایمیل بیشتر از عنوان ایمیل تاثیر گذاره!
    موفق باشی
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_ailar نمایش پست ها
    عنوان ایمیل من این بوده و چند جا فرستادم و جوابی نگرفتم به نظرتون مشکل داره؟
    pursuing my PhD under your valuable supervision(Fall 2017)

من خودم با یان عنوان ایمیل میزنم، از هر 10 تا ایمیل 3-4 تا جواب میگیرم، هرچند الان بیشتر دانشگاه های مدنظرم، ددلاینشون گذشته، و بیشتر جواب هایی که دریافت کردم ، میگن پوزیشن خالی نداریم ، چندماه دیگه اقدام کن یا در تماس باش، فقط دونفر گفتن مصاحبه اسکایپ بزاریم، که یکیشون بعد چندروز باز ایمیل زد که سرم شلوغه، بهت خبر میدم، یکی دیگشون هم یهو ناپدید شد هرچند گفته بود اخر هفته! حالا منتظرم فعلا!
    ایشالا جای خوب اپلای کنی
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-University of Tehran

سلام دوستان.
    مثلا بخوایم برای یک پوزیشن PhD که عنوان اون هم مشخص هست و در یکی از دانشگاههای اروپا ارائه شده با استاد مربوطش مکاتبه کنیم، چه سابجکتی تو این حالت پیشنهاد میدیدن؟
    نوشتن عنوان پروژه خوبه در سابجکت یا خیر؟
    اینم بگم که عنوان این پوزیشن خیلی طولانیه .
    سپاس.

Junior Member

سلام
    من یه بورس تحصیلی داخلی دارم و می خواستم برای پذیرش نامه نگاری رو شروع کنم، با توجه به اینکه اصطلاح Self-fund یه مثدار بار روانی منفی داره بهترین عنوان برای نامه نگاری چی می تونه باشه، خودم عنوان زیر رو در نظر گرفتم، می شه لطفا نظرتون رو اعلام کنید.
    Prospective Ph.D. Student (Research on XXXX with own scholarship)

بیشتر می خوام رو نیاز نداشتن به فاند اشاره کنم تا راحت پذیرش بگیرم.

بچه‌ها به نظرتون این ایمیلی رو که بعد از اپلای کردن به استاد می‌زنیم، چه عنوانی واسش خوبه؟ (در صورتی که بنا به دلایلی نخوایم همون ایمیل قبلی رو ریپلای کنیم.)

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    بچه‌ها به نظرتون این ایمیلی رو که بعد از اپلای کردن به استاد می‌زنیم، چه عنوانی واسش خوبه؟ (در صورتی که بنا به دلایلی نخوایم همون ایمیل قبلی رو ریپلای کنیم.)
    سلام
    به نظر من اگه با اپلای کردن شماره ای بهتون تعلق گرفته میتونید بنویسید:
    PhD applicant - No: XXXX
    یا اینکه به جای شماره، نام و نام خانوادگیتون رو بنویسید.
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط habib8624 نمایش پست ها
    سلام
    من یه بورس تحصیلی داخلی دارم و می خواستم برای پذیرش نامه نگاری رو شروع کنم، با توجه به اینکه اصطلاح Self-fund یه مثدار بار روانی منفی داره بهترین عنوان برای نامه نگاری چی می تونه باشه، خودم عنوان زیر رو در نظر گرفتم، می شه لطفا نظرتون رو اعلام کنید.
    Prospective Ph.D. Student (Research on XXXX with own scholarship)

بیشتر می خوام رو نیاز نداشتن به فاند اشاره کنم تا راحت پذیرش بگیرم.

به نظرم بزن Home university Scholarship یا هر چیزی که منشا تامین مالی را مشخص کند. این جوری که شما نوشتید انگار داری از جیب می دی. (فقط یک نظر بود)

Junior Member

دوستان به نظرتون میتونم به دو استاد که هر دو در یک دانشگاه تدریس میکنن نامه بزنم؟ یا کار درستی نیست؟

Junior Member

با سلام. دوستان میخواستم یه سوال بپرسم که ممکنه یکم خنده دار باشه . من توی سایت دانشگاه ها میرم و میخوام لیست اساتید رو پیدا کنم تا ببینم چه کسی توی چه حوزه ای فعالیت کرده تا استاد منطبق به حوزه خودم رو پیدا کنم ، میرم توی دانشکده ها و خلاصه به نتیجه نمیرسم . میتونید راهنمایی کنید از کدوم قسمت میتونم به لیست اساتید هر دانشگاه دسترسی پیدا کنم ؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان کسی میتونه منو در مورد این متن ایمیل راهنمایی کنه که ایرادی داره یا نه؟
    Dear Professor.
    I am writing to express my interest in finding a research based PhD position in the field of X. I am an M.Sc. graduate from the Department of X of X. My total GPA is X/X. My M.Sc. thesis, “XXX” was done in XXX, under the supervision of XXX. I published X papers in XX based on my thesis. I am very interested in the “XX” research areas. I was exploring graduate programs to find out where I can work on these topics when I saw XXX’s web site and your homepage. I have read your areas of research, and I have found your research interests along with mine. It would be a great honor for me to work under your supervision in the PhD program. My CV is attached to this email for further information. I would appreciate your kind reply about the possibility of further communication.
    Sincerely,
    XXX

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)