صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: پیشنهاداتی برای بهتر شدن قسمت "نتایج پذیرش"

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پیشنهاداتی برای بهتر شدن قسمت "نتایج پذیرش"

پیشنهادات زیر باعث بهبود قسمت نتایج پذیرش می شود

1- جداسازی ستون مقالات به سه قسمت isi ، سایر ژورنال ها و کنفرانس ها

2- افزوده شدن امکان جست جو بر اساس فقط ارشد ، فقط دکتری

3- امکان جست و جوی پذیرش در یک سال خاص
    به ابن علت که هر سال سخت تر می شود

4- در خواست از کاربران برای نوشتن نام کامل دانشگاه ها
    بعضی ها به صورت مخفف می نویسند که بستگی به نام دانشگاه ها تا 5 روش هم می توان نوشت. که این کار باعث سخت شدن می شود
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : پیشنهاداتی برای بهتر شدن قسمت "نتایج پذیرش"

بنده هم با این قضیه موافقم میدونم که از لحاظ کلی زمان گیر و نیاز به ترمیم و تغییر نرم افزار فروم داره اما خوب واقعا به درد بخور تر میشه.خصوصا ایجاد جستجوی پیشرفته مثلا براساس سال و دوره تحصیلی و ...
    اینطوری بهتره.مثلا نمونه زیر:
    طبقه بندی براساس معدل 12 تا 14
    اینطوری اونایی که معدل پایین داشتن می تونن ببینن همنوعانشون(کسایی که مثه اونا بودن)از کجاها پذیرش گرفتن و شایطشون چطوری بود و خیلی موارد دیگه..
    بازهم میگم نیاز به کار نرم افزاری داره اما میتونه خیلی سودمند باشه
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    پیشنهادات زیر باعث بهبود قسمت نتایج پذیرش می شود

1- جداسازی ستون مقالات به سه قسمت isi ، سایر ژورنال ها و کنفرانس ها

2- افزوده شدن امکان جست جو بر اساس فقط ارشد ، فقط دکتری

3- امکان جست و جوی پذیرش در یک سال خاص
    به ابن علت که هر سال سخت تر می شود

4- در خواست از کاربران برای نوشتن نام کامل دانشگاه ها
    بعضی ها به صورت مخفف می نویسند که بستگی به نام دانشگاه ها تا 5 روش هم می توان نوشت. که این کار باعث سخت شدن می شود
    من یک پیشنهاد دارم اما ممکنه کاربران موافق به نوشتن نباشند!
    بنظرم اگر بشه زمینه تحقیق هم ذکر بشه!
    یا مثلا در مورد مقالات بنویسند کار عددی بوده یا آزمایشگاهی یا جمع آوری اطلاعات.
    اگر هم بشه IF مقاله ها را هم وارد کنند. چون واقعا یه نقطه مبهمی تو مقالات و موضوع تحقیقات هست. چون بعضی ها می گویند موضوع Thesis فوق حتما به روز باشه یا اینکه اینو کار کنید فلان کشور خود پذیرش میده!
    عنوان مقاله را کسی نمی نویسد اما فکر کنم بشه موضوع را کلی بگه! مثلا بگه رو موضوع X و تاثیر آن بر Y کار کردم!
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

اگه امکانش هست پر کردن همه فیلدها در قسمت نتایج پذیرش اجباری بشه. به عنوان مثال خیلی از دوستان میزان فاند رو اصلا وارد نمی کنند که این برای کسی که برای دکترا پذیرش گرفته خیلی عجیبه. یا دوستی بوده که برای امریکا پذیرش گرفته ولی قسمت نمره زبان و نمره جی ار ای رو پر نکرده. من احساس می کنم برخی از دوستانی که لطف کردن نتجه پذیرش خودشون رو با بقیه به اشتراک گذاشتن ترجیح دادن بعضی جاها رو خالی بزارن که من اصلا درک نمی کنم.
    همین طور اگه نمره جی ار ای سابجکت هم به نتیجه پذیرش اضافه بشه می تونه به بقیه دوستان کمک کنه که بفهمن اهمیت این نمره برای فاند گرفتن چقدره.
    با تشکر
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    اگه امکانش هست پر کردن همه فیلدها در قسمت نتایج پذیرش اجباری بشه. به عنوان مثال خیلی از دوستان میزان فاند رو اصلا وارد نمی کنند که این برای کسی که برای دکترا پذیرش گرفته خیلی عجیبه. یا دوستی بوده که برای امریکا پذیرش گرفته ولی قسمت نمره زبان و نمره جی ار ای رو پر نکرده. من احساس می کنم برخی از دوستانی که لطف کردن نتجه پذیرش خودشون رو با بقیه به اشتراک گذاشتن ترجیح دادن بعضی جاها رو خالی بزارن که من اصلا درک نمی کنم.
    همین طور اگه نمره جی ار ای سابجکت هم به نتیجه پذیرش اضافه بشه می تونه به بقیه دوستان کمک کنه که بفهمن اهمیت این نمره برای فاند گرفتن چقدره.
    با تشکر
    سلام؛ ادمین با جدیت داره روی این موضوع کار میکنه و متاسفانه مشکلات زیادی از لحاظ برنامه نویسی وجود داره. به محض بر طرف شدن این مشکلات؛ پیشنهادهای ارتقای این بخش بررسی میشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

در صورت امکان سورت چند فیلد همزمان در table نتایج پذیرش رو ممکن کنید.
    ممنون

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

پیشنهاد میدم برای بخش "نتایج پذیرش" امکان جستجو مستقل ایجاد بشه که بچه ها براحتی بتونن اطلاعات خاص خودشون رو فیــلتر کنن

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

Junior Member

دوستان خواهشا یه فکری برای جستجو تو قسمت نتایج پذیرش بکنید الان تو قسمت جستجو در نتایج که میری فقط می تونی بر حسب کشور جستجو رو محدود کنی ولی بر حسب رشته محدود نمی شه با اینکه من رشته ی خاص رو تو قسمت مربوطه وارد می کنم ولی هیچ اثری در محدود شدن نتایج نداره واز اونجایی که آمار نتایج زیاد شده تو AA و گشتن همه صفحاتی که شاید خیلی ها نه تو رشته مورد نظر هر کس باشند و نه شرایط مورد نظر و شبیه به کسی که داره سرچ می زنه رو داشته باشند خیلی زمانبر و خسته کننده ست خواهشا هر چه سریعتر یه فکری به حال این قسمت بکنید که خیلی نیازه فکر کنم خیلی ها هم این مشکل رو داشته باشند ممنون

Junior Member Mic آواتار ها

یک تاپیک دیگه هم در ارتباط با امکان جستجو در نتایج پذیرش ایجاد شده که در حال حاضر قفله:
    www.applyabroad.org/forum/showthread.php?85611

من برای استفاده خودم اطلاعات موجود در جدول «نتایج پذیرش» رو به excel منتقل کردم تا راحت‌تر بشه جستجو کرد. با توجه به اینکه این اطلاعات عمومی هست، فایل رو در اینجا به اشتراک می‌ذارم شاید به درد دوستان خورد. امکانات excel خیلی کار جستجو در این نتایج رو راحت میکنه. فقط کافیه از زبانه‌های بالای جدول گزینه‌هایی که میخواین نشون داده بشه رو تیک بزنید.

تاریخ به روز رسانی فایل: December 03, 2014
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

من یه پیشنهادی دارم و ایشالا اگه خودم پذیرش بگیرم توی توضیحات حتما مینویسمش ....من فک کنم یه ستون "ارتباط با استاد و زمینه کاری" هم باید اضافه کرد
    ببینید الان که من دارم اپلای میکنم خیلیا میگن اگه استاد بهت جواب نداد اپلای نکن...یا بعضیا میگن که رزومه خوب خیلی بهتر از ارتباط با استاده
    من میدونم این الان سوال خیلیا که دارن اپلای میکنن هم هست : جواب استاد واقعا چقدر مهمه؟
    یا مثلا تا حالا من از چند تا از دوستام شنیدم که زمینه کاری که خیلی نزدیک به کار استاد باشه مهمه (مثلا تز یا مقاله دقیقا توی زمینه کار استاد) این برای من سوال ئه چقدر این مساله در برابر رزومه و نمره زبان اهمیت داره؟
    مثلا میشه توی این ستون نوشت : بله، زمینه کاری بسیار شبیه(یعنی استاد جوابم رو داد و مثلا تز یا مقاله ام در زمینه کار استاد داشتم)
    پیشنهاد دیگه اینکه توضیح درباره SOPو لترهایی که بچه ها داشتن هم میتونه مفید باشه
    چون من نتایج رو که میبینم...یه نفر با یه جی آر ای پایین از یه دانشگاه تاپ پذیریش داره یکی با تافل 117 رفته یه دانشگاه تایر2...و برای من سواله که چه معیاری باعث شده که افرادی با نمرات بالا از دانشگاههای خوب پذیرش نگرفتن و چرا بعضیا که رزومه عددی جالبی ندارن از دانشگاههای خوب پذیرش گرفتن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)