صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: خانه در تورینو

پیش فرض پاسخ : خانه در تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط AY_EN نمایش پست ها
    با تشکر از توجه شما. پلی تکنیک به من هم که برای فرصت مطالعاتی اونجا میرم خوابگاه میده؟ از هزینه خوابگاهی که گفتید اطلاعی دارید؟ خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    بله خوابگاه میده. به اینترنشنال آفیس ایمیل بزنین بپرسین. foreign.citizens@polito.it
    360 یورو اتاق تک نفره و حدود 300 یورو دو نفره. البته ماه اول یک مقدار بیشتر باید بدین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

با تشکر از توجه شما. پلی تکنیک به من هم که برای فرصت مطالعاتی اونجا میرم خوابگاه میده؟ از هزینه خوابگاهی که گفتید اطلاعی دارید؟ خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    درود،

بله به اینترنشنال آفیس ایمیل بزنید و بهشون بگید نیاز جدی به اتاق دارید. معمولن پلیتو یه سری اتاق توی خوابگاه بورسلینو (Borsellino) که بغل دانشگاه هست داره و میتونه برای حداقل یه مدت هماهنگ کنه.
    قیمت اتاق سینگل بالای ۴۰۰ یورو هست و با توجه به مدتی که بمونین تغییر میکنه (طبیعتن هر چی بیشتر بمونید نسبت [یورو/تعدادشب] کمتر میشه).
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    بله خوابگاه میده. به اینترنشنال آفیس ایمیل بزنین بپرسین. foreign.citizens@polito.it
    360 یورو اتاق تک نفره و حدود 300 یورو دو نفره. البته ماه اول یک مقدار بیشتر باید بدین.
    ضمن تشکر از راهنمایی شما، با بررسی که از سایتهای اجاره اتاق در تورین کردم با این قیمت میشود یه اتاق خارج از دانشگاه هم گرفت. درست متوجه شدم؟
    خوابگاه های دانشگاه پولیتو امکانات خاصی ارائه میدهد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    درود،

بله به اینترنشنال آفیس ایمیل بزنید و بهشون بگید نیاز جدی به اتاق دارید. معمولن پلیتو یه سری اتاق توی خوابگاه بورسلینو (Borsellino) که بغل دانشگاه هست داره و میتونه برای حداقل یه مدت هماهنگ کنه.
    قیمت اتاق سینگل بالای ۴۰۰ یورو هست و با توجه به مدتی که بمونین تغییر میکنه (طبیعتن هر چی بیشتر بمونید نسبت [یورو/تعدادشب] کمتر میشه).
    با تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی،
    امکان دارد خوابگاه هایی که ذکر کردید را با اتاقهای اجاره ای خارج دانشگاه (که ممکن است با همین قیمت گیر بیاد) را مقایسه کنید؟ از نظر امکانات و مزایا و ...

ضمن تشکر از راهنمایی شما، با بررسی که از سایتهای اجاره اتاق در تورین کردم با این قیمت میشود یه اتاق خارج از دانشگاه هم گرفت. درست متوجه شدم؟
    خوابگاه های دانشگاه پولیتو امکانات خاصی ارائه میدهد؟
    ممنون
    خونه پیدا کردن در تورین یک مقدار مشکل مخصوصا تو زمانی که شما دارین میان که شروع سال تحصیلی جدید هم هست.
    تو سایت شاید خونه ببینین ولی اینکه بتونین اجاره کنین دو موضوع متفاوته. برای یک اتاق گاهی 5 تا 10 نفر متقاضی هستن و بعضی خونه ها هم کیفیت مناسبی ندارن.
    اگه تو رنج 350 تا 400 یورو دنبال خونه می گردیم پیشنهاد من خوابگاه. خوابگاه هم یک اتاق با دستشویی حمام داخل اتاق و یک آشپزخانه برای هر طبقه.

Junior Member

خونه پیدا کردن در تورین یک مقدار مشکل مخصوصا تو زمانی که شما دارین میان که شروع سال تحصیلی جدید هم هست.
    تو سایت شاید خونه ببینین ولی اینکه بتونین اجاره کنین دو موضوع متفاوته. برای یک اتاق گاهی 5 تا 10 نفر متقاضی هستن و بعضی خونه ها هم کیفیت مناسبی ندارن.
    اگه تو رنج 350 تا 400 یورو دنبال خونه می گردیم پیشنهاد من خوابگاه. خوابگاه هم یک اتاق با دستشویی حمام داخل اتاق و یک آشپزخانه برای هر طبقه.
    ممنون از راهنمایی خوبتون. آیا استادی که ازش پذیرش گرفتم ممکنه توانایی داشته باشه تا خوابگاه با قیمت پایین تر برام پیدا کنه؟ هنوز باهاش مطرح نکردم... گفتم اول از دوستان مشورت بگیرم. در کل اساتید پولیتو همچین اختیاراتی دارند؟

Junior Member

دوست عزیز alimsh86
    من به
    اینترنشنال آفیس دو روز پیش ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نداده اند!
    معمولا چند روزه جواب می دهند؟

دوست عزیز alimsh86
    من به
    اینترنشنال آفیس دو روز پیش ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نداده اند!
    معمولا چند روزه جواب می دهند؟
    دقیقا که مشخص نیست چند روز صبر کنین حتما جواب میدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه مسکن دانشجویی

سلام.
    برای گذراندن دوره 6 ماهه فرصت مطالعاتی در شهر تورین، از طرف استاد، اجاره اتاق در اپارتمان های Mirafiori (تحت نظارت موسسه Alloggiami) بهم پیشنهاد شده است. از دوستان کسی اطلاعی از این اقامتگاه داره؟ از نظر فاصله تا دانشگاه پلی تکنیک تورین و سهولت و امکانات و قیمت؟ به نظر شما برای اتاق تکفره ماهی 300 یورو (با تمام امکانات) قیمت مناسبی است؟
    ممنون از راهنمایی شما.

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    ممکنه بیشتر و دقیق تر در مورد وضعیت خوابگاه های تورین و هزینه ی این خوابگاه ها توضیح بدید. لطفا اگر ممکنه بگید که آیا بورس منطقه تورین به کسانی که در آکادمی هنر می خوان تحصیل کنن تعلق می گیره یا خیر. و آیا بهتره خانه اجاره کرد یا درخواست خوابگاه داد؟
    خیلی خیلی ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)