صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: آشنایی با سوالات مصاحبه

پیش فرض آشنایی با سوالات مصاحبه

سلام ... نمیدونم مشابه این تاپیک وجود داره یا نه (گشتم نبود) ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگه دوستان از تجربه مصاحبشون بگن. سوالاتی که میشه ،‌ اینکه بهتره چی جواب بدیم وقتی میپرسن که "بعد از فوق لیسانس (یا هر مقطعی) میخوای چی کار کنی؟‌" بهتره بگیم همون جا ادامه میدم، یا بگیم بر میگردم ؟‌ مطمئنم به درد همه میخوره

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

بهتره بگید که قصد برگشت به کشورتون دارید و هنوز تصمیمی برای بعد از دوره ارشدتون نگرفته اید. اینطوری مطمئن تره.

پیشنهاد من اینه که از دروغ گفتن پرهیز کنید و فقط منطقی صحبت کنید! هرچند دروغ هم میشه گفت، ولی به نظرم منطقی حرف زدن ریسکش کمتره!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lappeenranta University of Tech-GMIT

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa.andalibi نمایش پست ها
    سلام ... نمیدونم مشابه این تاپیک وجود داره یا نه (گشتم نبود) ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگه دوستان از تجربه مصاحبشون بگن. سوالاتی که میشه ،‌ اینکه بهتره چی جواب بدیم وقتی میپرسن که "بعد از فوق لیسانس (یا هر مقطعی) میخوای چی کار کنی؟‌" بهتره بگیم همون جا ادامه میدم، یا بگیم بر میگردم ؟‌ مطمئنم به درد همه میخوره
    چه سوالایی مطرح میشه؟
    منی که میخوام برای دکتری ادامه بدم، همین رو بگم؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

سفارت فنلاند معمولاً مصاحبه ی خاصی نداره... کلیه این سوالات درون یه فرم هست که همونجا بهتون داده میشه که پر کنید... مکالماتی که در هنگام ارائه مدارک دارید معمولاً تاثیری بر دریافت یا عدم دریافت "مجوز اقامت" نداره...
    Winners are simply willing to do what losers won't

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    سفارت فنلاند معمولاً مصاحبه ی خاصی نداره... کلیه این سوالات درون یه فرم هست که همونجا بهتون داده میشه که پر کنید... مکالماتی که در هنگام ارائه مدارک دارید معمولاً تاثیری بر دریافت یا عدم دریافت "مجوز اقامت" نداره...
    و پیشنهاد میشه در حد 4 الی 5 خط توضیح در مورد رشتتون اماده داشته باشید که اگر لازم شد بتونید بنویسید
    و نام 5 درس اصلی از دروس تحصیلیتون رو هم همراه داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita7034 نمایش پست ها
    و پیشنهاد میشه در حد 4 الی 5 خط توضیح در مورد رشتتون اماده داشته باشید که اگر لازم شد بتونید بنویسید
    و نام 5 درس اصلی از دروس تحصیلیتون رو هم همراه داشته باشید
    به من اصن نمیدونم چرا اونجا فرم نداند پر کنم و فقط یه سوال راجع به هزینه زندگی پرسید

به من هم هيچ فرمي ندادند كه پر كنم،فقط سوال راجع به هزينه زندگي و اينكه وقتي درسم تموم شد مي خواهم چي كار كنم ،برگردم يا بمونم و درسم رو ادامه بدم پرسيدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering_QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    به من هم هيچ فرمي ندادند كه پر كنم،فقط سوال راجع به هزينه زندگي و اينكه وقتي درسم تموم شد مي خواهم چي كار كنم ،برگردم يا بمونم و درسم رو ادامه بدم پرسيدن.
    ممنون میشم اگه بگید سوال راجع به هزینه زندگیشون چی بود و درمورد سوال دوم شما چی جواب دادید؟
    هر کجا هستم، باشم،آسمان مال من است.
    پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است.چه اهمیت دارد گاه اگر می‌رویند قارچ‌های غربت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_bme نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه بگید سوال راجع به هزینه زندگیشون چی بود و درمورد سوال دوم شما چی جواب دادید؟
    پرسیدن که میدونی که هزینه زندگی با خودته؟راجع به سوال دوم هم من گفتم ترجیح میدهم که برگردم و اینجا کار کنم تو همین شرکتی که الان هستم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)