صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 210

موضوع: رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

سلام
    نکته‌ی خیلی مهم اینه که دولت آمریکا برای صدور ویزا برای دانشجوهای ایرانی براش Financial Support خیلی مهمه و این ربطی به دانشگاه نداره. حتی المقدور سعی کنید مدرک Financial Support حتماً داشته باشید و توجه داشته باشید که این موضوع هیچ ربطی یه فاند گرفتن یا نگرفتن نداره. اصلاً اینجوری نیست که بگید ساپورت مالی ندارم بهتون فاند بدن! تصمیم گیری های فاند رو اغلب بر اساس قالبیت های تحصیلی میدن نه این که کسی نیازمند باشه! متاسفانه باید بگم که دو مورد از دوستان من به خاطر اینکه پشتوانه‌ی مالی خوبی نداشتن ریجکت شدن برای ویزا... البته خیلی ها از جمله خودم Bank Statement رو با پول قرضی از نزدیکانم جور کردم و مشکلی هم پیش نیومد.
    سوالی داشتید در خدمتم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alakip نمایش پست ها
    سلام
    نکته‌ی خیلی مهم اینه که دولت آمریکا برای صدور ویزا برای دانشجوهای ایرانی براش Financial Support خیلی مهمه و این ربطی به دانشگاه نداره. حتی المقدور سعی کنید مدرک Financial Support حتماً داشته باشید و توجه داشته باشید که این موضوع هیچ ربطی یه فاند گرفتن یا نگرفتن نداره. اصلاً اینجوری نیست که بگید ساپورت مالی ندارم بهتون فاند بدن! تصمیم گیری های فاند رو اغلب بر اساس قالبیت های تحصیلی میدن نه این که کسی نیازمند باشه! متاسفانه باید بگم که دو مورد از دوستان من به خاطر اینکه پشتوانه‌ی مالی خوبی نداشتن ریجکت شدن برای ویزا... البته خیلی ها از جمله خودم Bank Statement رو با پول قرضی از نزدیکانم جور کردم و مشکلی هم پیش نیومد.
    سوالی داشتید در خدمتم.
    پشتوانه مالی نداشتن واسه دانشگاه هیچ ربطی به نداشتنش واسه سفارت نداره!
    خودتون میگید قرض کردم واسه سفارت!
    معمول اینطور هست که واسه دانشگاهی که اپلای میکنید گزینه کمک مالی میخوام رو میزنید و این تقریبا واسه همه صادق هستش و مساله ویزا بحثش جداست و بله مساله فاند دادن یا ندادن هم زیاد ربطه به این موضوع نداره ولی بعضی از دانشگاهها چرا کاملا این مورد رو در نظر میگیرن!
    همه هم مثل ایرانیها فوری گزینه کمک مالی میخوام و نمیتونم پشتوانه داشته باشم رو نمیزنن!
    موفق باشی

Junior Member

سلام به همه. لطفا كمكم كنيد تو وضعيت خيلى بدى گير افتادم. به اميد فاند ترم دوم اومدم امريكا و دار و ندار والدينم رو خرج شهريه و زندگى ترم اولم كردم. الان أخراى ترم اوله و با اينكه تمام تلاشمو ميكنم كه براى ترم بعد فاند پيدا كنم به جايى نرسيدم و خيلى بعيد به نظر ميرسه كه تو اين يك ماه بتونم كارى كنم.

فكر اينكه نشه و بخوام با اين وضعيت برگردم داره ديوونم ميكنه... حتى به موندن غيرقانونى و خيلى چيزاى ديگه هم فكر كردم

كسى ميدونه چه گزينه هايى دارم اگر فاند ترم بعد اوكى نشه؟ ميشه مرخصى گرفت و كار كرد تا شايد براى ترم بعدش بشه كارى كرد؟ وام ميشه گرفت؟ ميشه حداقل شهريه رو ويو كنن يه جورايى؟ چه گلى بگيرم رو سرم؟
    لطفا كمك كنيد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sezhoo نمایش پست ها
    سلام به همه. لطفا كمكم كنيد تو وضعيت خيلى بدى گير افتادم. به اميد فاند ترم دوم اومدم امريكا و دار و ندار والدينم رو خرج شهريه و زندگى ترم اولم كردم. الان أخراى ترم اوله و با اينكه تمام تلاشمو ميكنم كه براى ترم بعد فاند پيدا كنم به جايى نرسيدم و خيلى بعيد به نظر ميرسه كه تو اين يك ماه بتونم كارى كنم.

فكر اينكه نشه و بخوام با اين وضعيت برگردم داره ديوونم ميكنه... حتى به موندن غيرقانونى و خيلى چيزاى ديگه هم فكر كردم

كسى ميدونه چه گزينه هايى دارم اگر فاند ترم بعد اوكى نشه؟ ميشه مرخصى گرفت و كار كرد تا شايد براى ترم بعدش بشه كارى كرد؟ وام ميشه گرفت؟ ميشه حداقل شهريه رو ويو كنن يه جورايى؟ چه گلى بگيرم رو سرم؟
    لطفا كمك كنيد
    نمیدونم کدوم دانشگاهین ولی قطعا با رییس دانشکده و graduate coordinator صحبت کنین تا حداقل براتون TA حتی نصفه نیمه درست کنه. نمیدونم چیزی به نام GRADER مصحح تو دانشکده شما تعریف شده یا نه که تکالیف رو اصلاح میکنه و اون وظایف TA رو نداره و اصلا TA هم نیست. اگر داشته باشید عالیه. هیچ دلنگرانی نداشته باشین و برین به اون کسی که مسوول توزیع فانده توضیح بدین همه چی رو و خجالت هم نکشین. اگر استاد نتونستید پیدا کنید این راه رو برید. اگر هم واحد 3 یا 4 تا برداشتین حتما سعی کنین همش رو A بشین.

امیدوارم 2 ماه بعد همینجا بگید خیالم راحت شد

Junior Member

سلام دوستان
    کدوم مسیر رو برای من توصیه می کنید در صورتی که هدف نهایی من رفتن و احتمالا کار و قامت در امریکاست رنک دانشگاه اصلا مهم نیست
    اپلای برای دکتری با فاند دانشگاههای امریکا( چون تمایلی به محیط اکادمیک ندارم و کار رو ترجیح می دم نظر شخصیم اینه که 4 سال وقت رو روی تحصیلات اکادمیک نذارم مگر اینگه به خاطر فاند و هزینه زندگی مجبور شم)
    خوندن مستر 1 یا 2 ساله رایگان و یا با فاند در کشورهای اروپایی و بعد اپلای برای دکتری امریکا( چون ممکنه از اروپا زودتر به نتیجه برسم و زمانم رو اینجا از دست ندم حداقل تحربه زندگی و تقویت زبان انگلیسی در یک کشور اروپایی رو دارم)
    مستقیم برای ارشد امریکا اقدام کنم و یک هزینه ای رو متحمل بشم.این هزینه برای دونفر چقدر خواهد بود؟
    متاهل هستم و کارشناسی ارشد7 سال سابقه کار دارم برای رشته های بیزینس می خوام اقدام کنم
    ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان، من از دانشگاه Missouri University of S&T پدیرش گرفتم ولی فاند ندارم. از اونجایی که این دانشگاه توی شهر خیلی کوچک رولا هست دارم فکر میکنم که هزینه یک ترم یا حتی یک سال رو یه جوری تامین کنم و برم. میخاستم ببینم کسی تو این شهر هست و دانشگاه هست؟ میدونید وضعیت فاند چطوریه اونجا و آیا شانسی واسه ترمهای بعدی دارم که فاند بگیرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان، پذیرش بدون فاند برای مستر ازدو تا دانشگاه دارم. دانشگاه نیویورک NYU با شهریه 37 هزار در سال و دانشگاه ماساچوست Umassبا شهریه 25 هزار در سال، بودجه خودم هم 30 هزار تا، دوستانی که اطلاعات دارند از کدوم یکی میتونم بعد از یکی دو ترم فاند بگیرم. میخوام بدونم اگه نتونم فاند بگیرم راهی برای پول در اوردن هست.

Junior Member

سلام من با رزومه ای که فک میکردم خیلی عالیه 10 تا از دانشگاههای آمریکا و کانادارو اپلای کردم و جالبش اینجاس که فقط 3 تا که رنکشون از همه بالاتر بود قبول شدم ! Rochester, UIC, NYU ولی هیچکدوم فاند درست و حسابی ندادن و همشون شهریه شون حسابی سنگینه حالا نظر شما چیه ؟ به نظرتون برم یه ترم اونجا به امید فاند ؟ دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم حسابی اعصابم خورده ! اگه نشه ام سال بعد باید برم سربازی !

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    سلام من با رزومه ای که فک میکردم خیلی عالیه 10 تا از دانشگاههای آمریکا و کانادارو اپلای کردم و جالبش اینجاس که فقط 3 تا که رنکشون از همه بالاتر بود قبول شدم ! Rochester, UIC, NYU ولی هیچکدوم فاند درست و حسابی ندادن و همشون شهریه شون حسابی سنگینه حالا نظر شما چیه ؟ به نظرتون برم یه ترم اونجا به امید فاند ؟ دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم حسابی اعصابم خورده ! اگه نشه ام سال بعد باید برم سربازی !
    سلام،

شما كه سربازي به نظر من درنگ نكن. اون دانشگاهي كه استاد بيشتر داره و همينطور بودجه (از سايت best us grad schools فكر كنم بتوني چك كني) بيشتري هم اختصاص ميده اقدام كن ايشالا از ترم ٢، نشد ماكس از سال ٢ پيدا ميكني. من نشنيدم كسي بره اونجا وا بمونه تا حالا! پول نداشتي ميگي ندارم فوقش خودشون رديف مي كنن يا فوقش ميري اين ور اون ور كار ميكني. ولي من باشم ميرم و شانسمو از دست نميدم.

موفق باشي
    What doesn't kill you makes you stronger

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط MahmoodCE نمایش پست ها
    سلام دوستان، پذیرش بدون فاند برای مستر ازدو تا دانشگاه دارم. دانشگاه نیویورک NYU با شهریه 37 هزار در سال و دانشگاه ماساچوست Umassبا شهریه 25 هزار در سال، بودجه خودم هم 30 هزار تا، دوستانی که اطلاعات دارند از کدوم یکی میتونم بعد از یکی دو ترم فاند بگیرم. میخوام بدونم اگه نتونم فاند بگیرم راهی برای پول در اوردن هست.
    سلام،

به نظر من ببينيد كدوم دانشگاه بيشتر استاد تو زمينه شما داره و همينطور بيشتر بودجه داره. از الان هم هي ايميل بزنيد (البته رو اصولش!) و دنبال فاند باشيد. كار نشد نداره به قول يكي از دوستام امريكاي land of opportunities مگه ميشه آدم نتونه خودشو هندل كنه؟! شما كه فعلا ٣٠ تا داري خيلي هم عاليه. برو به اميد خدا حل ميشه.
    What doesn't kill you makes you stronger

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)