صفحه 9 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 210

موضوع: رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

سلام نكته اي كه گفته بوديد درموردوضع مالي دانشگاه تحقيق كنيم خيلي جالبه،رشته من داروسازي هست وبراي مسترداروسازي صنعتي ازدانشگاه بروكلين نيويورك پذيرش بدون فاند دارم.هزينه يكسال را دارم اما براي سال دوم بايد حتما فاندبگيرم نظرتون درمورد اين دانشگاه چيه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان . من از دانشگاه the university of Cincinnati برای مستر پذیرش گرفتم. دوره دوساله Community planning . برای سال اول گفتن 19000 بهم میدن که میشه 75% کل tuition and fees . برای سال دوم هم گفتن برای TA شدن مورد بررسی قرار می دن.می تونم خرج سال اول رو بدم اما برای سال دوم سخت میتونم هزینه رو بد.به نظر شما احتمالش هست که برای سال دوم بهم فاند بدن؟

سلام دوستان .من لیسانس روانشناسی بالینی هستم.و خوب زیاد هم تاپ نبودم(مقاله ندارم و مدرک زبانمم آیلتس ششونیمه و جی آر ای ندارم) که بتونم فاند بگیرم و رفتن و تحصیل در امریکا هم برام حیاتیه یه جورایی.به نظرتون درسته که به خاطر هدفم در یک دانشگاه درجه دو برای مستر اپلای کنم که هزینش هم کمتر باشه و شانس پذیرشم هم بیشتر؟بعد میتونم باهمون مستر از یه دانشگاه درجه دو در خود امریکابرای پی اچ دی اقدام کنم؟بعد black job ها چیا هستن دقیقا؟چون من متاهلم و شوهرم میخواد اونجا کار کنه.لیسانس مکانیک داره ولی میگه هرکاری حاضرم بکنم.به نظرتون چکار کنم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Marykiyani1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من لیسانس روانشناسی بالینی هستم.و خوب زیاد هم تاپ نبودم(مقاله ندارم و مدرک زبانمم آیلتس ششونیمه و جی آر ای ندارم) که بتونم فاند بگیرم و رفتن و تحصیل در امریکا هم برام حیاتیه یه جورایی.به نظرتون درسته که به خاطر هدفم در یک دانشگاه درجه دو برای مستر اپلای کنم که هزینش هم کمتر باشه و شانس پذیرشم هم بیشتر؟بعد میتونم باهمون مستر از یه دانشگاه درجه دو در خود امریکابرای پی اچ دی اقدام کنم؟بعد black job ها چیا هستن دقیقا؟چون من متاهلم و شوهرم میخواد اونجا کار کنه.لیسانس مکانیک داره ولی میگه هرکاری حاضرم بکنم.به نظرتون چکار کنم راهنماییم کنید.
    دوست عزیز روی تاپیک دیگر هم گفتم همسر شما در امریکا اجازه کار ندارند و بلک جاب کارهای مخفی غیرقانونی است که اگر بفهمند از امریکا اخراج شان میکنند. اگر دنبال کشوری هستید که همسرتان بتواند آنجا کار کند کانادا را در نظر بگیرید. در کانادا همسران دانشجوها اجازه کار قانونی تمام وقت دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز روی تاپیک دیگر هم گفتم همسر شما در امریکا اجازه کار ندارند و بلک جاب کارهای مخفی غیرقانونی است که اگر بفهمند از امریکا اخراج شان میکنند. اگر دنبال کشوری هستید که همسرتان بتواند آنجا کار کند کانادا را در نظر بگیرید. در کانادا همسران دانشجوها اجازه کار قانونی تمام وقت دارند.
    من هم با شما هم عقیده ام. ضمن اینکه حداقل برای دانشجوها کانادا و آمریکا فرق زیادی نمیکنند.

Junior Member iranmgh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکترای روانشناسی سیاسی واشنگتن

من از دو جا پذیرش بدون فاند دارم که یکیش جزو تاپ توانی دانشگاه های آمریکا تو نیویورکه. می تونم یه ترم دیفر کنم و برای ترم بهار تلاشم رو واسه گرفتن فاند کنم اما چیزی که شنیدم اینه که بچه های رشته های انسانی خیلی بعیده بتونند از اول با فاند برند. آیا کسی در مورد این موضوع(فاند برای رشته های انسانی از ترم اول) اطلاعاتی داره؟ آیا بچه هایی که آمریکا هستند توصیه می کنند بدون فاند ریسک کنم و بیام و امیدی هست ترم های بعدی دست کم توایشن ویو بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

من دو تا سوال دارم امیدوارم به جا باشه
    1-اگر بخایم مستقیم از دانشگاه تقلضل کمک مالی کنیم باید بعد از پذیرش باشه ککه قبولمون کردن؟
    2-چقدر شانس کمک مالی گرفتن بعد از رفتن به امریکا زیاده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

با سلام
    میخواستم بپرسم شانس گرفتن فاند در ترم دوم ارشد تو امریکا (یا کانادا) چقدره. من میتونم هزینه ترم اولمو بدم. اگه میشه چطور میتونم تا حدودی اطمینان حاصل کنم که ترم دوم بهم بدن؟ ممنون

1ـبرق قدرت صنعتی اصفهان
    2ـ 15.91
    3ـ iBT=98 speaking=23
    4_ GRE Q=170 V=146 AW=3
    5= مقاله ندارم

Junior Member

نمیشه نسخه کلی در این مورد داد. ولی بر ساس تجربه شخصی شما اگر توانایی خودت رو در ترم اول ثابت کنی 95% فاند میگیری برای ترم دوم.
    شما میتونی از همون ترم اول با یک استادی که پول داره به صورت مجانی براش کار کنی احتمال داره از همون وسط ترم به شما حقوق ساعتی بده. اگر برای کسی در ترم اول مجانی کار کردی و ازت راضی بود حتی اگر اون استاد پول نداشته باشه شما رو به همکاراش توصیه میکنه. یک چیزی رو هم یادت باشه وقتی در آمریکا برای یک مدت درس خوندی توصیه نامه یک استاد مهمترین مسیله میشه و اگر یک استاد تو رو توصیه کنه احتمالا میتونی فاند بگیری. البته اینا تجربیات شخصی من بود شاید دوستان بتونن کامل تر یا اصلاح بکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بپرسم شانس گرفتن فاند در ترم دوم ارشد تو امریکا (یا کانادا) چقدره. من میتونم هزینه ترم اولمو بدم. اگه میشه چطور میتونم تا حدودی اطمینان حاصل کنم که ترم دوم بهم بدن؟ ممنون

1ـبرق قدرت صنعتی اصفهان
    2ـ 15.91
    3ـ iBT=98 speaking=23
    4_ GRE Q=170 V=146 AW=3
    5= مقاله ندارم

دوستان برای کسی که هدفش دکترا و اقامت در آمریکاست , کدام مسیر توصیه میشه؟
    مستر یکی از دانشگاه های خوب و رایگان اروپایی؟
    مستر از دانشگاه های رنک ۳۰۰۰ به بالا آمریکایی ارزون! که جی آر ای نمیخوان و بدون بورس و یا با بورس بسیار کم؟
    هزینه هم که البته مهمه ولی اگر تاثیر زیادی برای اقامت و یا ضمانت برای دکترا با بورس میشه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)