نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: کلاس نرم افزارهای مهندسی نفت و شیمی‌

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلاس نرم افزارهای مهندسی نفت و شیمی‌

با سلام خدمت تمام دوستان نفتی...

از دوستان و اساتید محترم کسی جایی رو سراغ داره که نرم افزار eclipce یا نرم افزار های مشابه رو که عمدتا متعلق به shell company هستند رو اموزش بده تو ایران...

کلا جایی رو سراغ دارین که بشه کار با یه سری نرم افزار نفتی به روز رو یاد گرفت...

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم...
    به شدت...
    اگه کلاس دیگه ای هم در رابطه با هر زیر شاخه نفت سراغ دارین که مدرک بین المللی معتبر میده ما رو هم بی خبر نزارین....
    خدا خیرتون بده جووونا....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلاس نرم افزارهای مهندسی نفت و شیمی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط farkhonde نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان نفتی...

از دوستان و اساتید محترم کسی جایی رو سراغ داره که نرم افزار eclipce یا نرم افزار های مشابه رو که عمدتا متعلق به shell company هستند رو اموزش بده تو ایران...

کلا جایی رو سراغ دارین که بشه کار با یه سری نرم افزار نفتی به روز رو یاد گرفت...

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم...
    به شدت...
    اگه کلاس دیگه ای هم در رابطه با هر زیر شاخه نفت سراغ دارین که مدرک بین المللی معتبر میده ما رو هم بی خبر نزارین....
    خدا خیرتون بده جووونا....
    SPE شریف دوره های نرم افزار نفتی شهریور امثال تو خود شریف برگزار کرده البته فک کنم PVTi تموم شده اما برای نرم افزارهای دیگه اش احتمالان بشه ثبت نام کرد اگه کسی علاقه مند بود پیام بزاره تا میل مدیر روابط عمومی اش رو براش میل کنم. فک کنم ارزونتر از پژوهشکده اس و آخرش هم Certificate از SPE Iran chapter داده میشه استاداش هم آدمای معتبرین....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)