نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تز ارشد مدلینگ انجام بدم یا تجربی برای پذیرش دکتری از یک دانشگاه عالی

Banned

پیش فرض تز ارشد مدلینگ انجام بدم یا تجربی برای پذیرش دکتری از یک دانشگاه عالی

سلام به همگی
    میخام بدونم بین کار مدلینگ و تئوری کدوم در گرفتن پذیرش از یک دانشگاه خوب تاثیر داره؟ منظورم اینه ک الان برای تز ارشدم کار مدلینگ انجام بدم ممکنه فردا بگن چون تجربه کار ازمایشگاهی نداری شانسم کم شه؟ یا اشتادا نخانم؟ یا نتونم استاد پیدا کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : تز ارشد مدلینگ انجام بدم یا تجربی برای پذیرش دکتری از یک دانشگاه عالی

بستگی به توانایی خودتون و شرایط کاری استاد راهنماتون داره...من خودم بیس لازم برای مدلینگ رو داشتم ولی استادم قبول نکرد و عملی کار می کنم...در کل مدلینگ راحتتره بار علمی هم برای آدم میاره ولی کار عملی سختی های الکی و وقت گیر زیادی داره ولی بالاخره شرایط آزمایشگاهی همینه دیگه...اگه میخوای مقاله بدی مقاله ی مدلینگ نسبت به کار کامل ارزش کمتری داره...از 1کار ممکنه چند تا مقاله در بیاد..ولی بازم به شرایط خودت و بیس کاریت و استادت نیگا کن ممکنه بتونی تو زمان 1کار آزمایشگاهی 3 4 تا مدلینگ کار کنی...
    درود

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : تز ارشد مدلینگ انجام بدم یا تجربی برای پذیرش دکتری از یک دانشگاه عالی

کار آزمایشگاهی آدم خودشو میکشه بعد از یه سال به زور به زور به زور یه مقاله اکسترکت میشه ولی مدلینگ بسیار بیشتر و اگه ایده جدید داشته باشی که جای عالی هم میتونی ثبت کنی. ولی به قول دوستان بسته به شرایط خودت داره.
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)