صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: کلاس نرم افزارهای مهندسی نفت و شیمی‌

پیش فرض پاسخ : کلاس نرم افزارهای مهندسی نفت و شیمی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط kimo
    سلام.؛کسی‌ میدونه کلاس‌های که پجوهشکده برگزار می‌کنه آخرشcertificate میده؟
    منظورت پژوهشگاه نفت هستش؟

Junior Member

ارزش کلاسهایی که شرکت های نفتی خصوصی برگزار میکنه چقدره؟مثله شرکت ایرانی magma?گواهینامه هم میده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farkhonde نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان نفتی...

از دوستان و اساتید محترم کسی جایی رو سراغ داره که نرم افزار eclipce یا نرم افزار های مشابه رو که عمدتا متعلق به shell company هستند رو اموزش بده تو ایران...

کلا جایی رو سراغ دارین که بشه کار با یه سری نرم افزار نفتی به روز رو یاد گرفت...

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم...
    به شدت...
    اگه کلاس دیگه ای هم در رابطه با هر زیر شاخه نفت سراغ دارین که مدرک بین المللی معتبر میده ما رو هم بی خبر نزارین....
    خدا خیرتون بده جووونا....
    SPE شریف دوره های نرم افزار نفتی شهریور امثال تو خود شریف برگزار کرده البته فک کنم PVTi تموم شده اما برای نرم افزارهای دیگه اش احتمالان بشه ثبت نام کرد اگه کسی علاقه مند بود پیام بزاره تا میل مدیر روابط عمومی اش رو براش میل کنم. فک کنم ارزونتر از پژوهشکده اس و آخرش هم Certificate از SPE Iran chapter داده میشه استاداش هم آدمای معتبرین....

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

سلام
    از دوستان کسی در مورد دوره های کروماتوگرافی گاز و مایع و اسپکتروفوتومتری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی اطلاع داره؟
    با سپاس

Junior Member

سلام چندتا از دوستان با پیغام خصوصی از من اطلاعاتی در مورد کلاسای نرم افزار spe شریف خواسته بودند، اما متاسفانه من یه مدتی پیغامامو چک نکرده بودم ). به هر حال خواستم بگم که این انجمن برای ماه خرداد و تابستان 89 چند دوره شامل ECLIPSE 100 و 300، PVTi، Petrel، و دوره Drill Office گذاشته، تا اونجایی که من می دونم دوره های پرباری هستن، دوستانی که اطلاعات اضافه یا ایمیل افراد برگزارکننده رو میخان میتونن پیغام خصوصی بزارن.
    در ضمن برای دوره drill office ظاهرا گواهینامه از وزارت نفت میدن.

Junior Member

لطفا درمورد دوره های دانشگاه شریف توضیح دهید.زمان وموضوع وهزینه این دوره ها به چه صورت می باشد؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Petroleum Engineering

تا جایی که من میدونم شما اگه عضو SPE باشید دوره های پژوشگاه را رایگان میتونید شرکت کنید. از دفتر SPE سوال کنید. یک دوره در سال... فکر کنم از دوره های شریفم بهتر باشه!
    گواهینامه یی هم که تو ایران میدن اعتباری نداره! اصلا تدریس drill office و ... غیره قانونیه و فقط شلامبرژر دوره هاشو میتونه برگزار کنه که اونم نداریم.
    خلاصه بیشتر به فکر یاد گیری نرم افزار باشید البته مدرکم هر چی دادن بگیرید ضرر که نداره.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان،
    دوره های پژوهشکده رو شما اگه عضو SPE باشید به شرطی میتونید به صورت رایگان شرکت کنید که توسط SPE کل !! معرفی بشید که من خودم پس از چندین بار تلاش از خیرش گذشتم، ولی به دوستان علاقه مند توصیه میکنم درصورتی که نیاز فوری ندارن به تلاششون ادامه بدن.
    برای دوره های شریف عرض شود خدمت شما که حرف دوست عزیزمون آرش تا حدی درسته بیشتر جنبه یادگیریش مهمتره ولی گواهینامه هایی که جدیدا میدن با تلاش SPE ظاهرا به صورت مشترک با دیگر موسسات و دانشگاهای خارج از کشوره . ولی نیاز به شرکت در امتحان و کسب حداقل نمره رو داره.
    درحالت کلی با کیفیت برابر دانشگاه شریف دوره هایی رو برگزار میکنه که هزینه اش خیلی کمتر از به عنوان مثال پژوهشکده است. به هرحال تلاش دانشجویی و اعتبار دانشگاه شریف در این مورد بی تاثیر نیست.
    از دوستانی که تمایل به اطلاعات بیشتر دارن میتونن پبام خصوصی بدن تا لینک های موردنظرشون از شریف رو بهشون معرفی کنم.

موفق باشین

ApplyAbroad Hero

IPE (انستیتو مهندسی نفت-دانشگاه تهران)هم با همکاری شرکت ماگما دوره هایی رو میزاره
    خودم به شخصه شرکت نکردم.فقط دیدم کسایی که برای شرکت در کلاسا حتی از کرمان میومدن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    IPE (انستیتو مهندسی نفت-دانشگاه تهران)هم با همکاری شرکت ماگما دوره هایی رو میزاره
    خودم به شخصه شرکت نکردم.فقط دیدم کسایی که برای شرکت در کلاسا حتی از کرمان میومدن
    ميشه لينك مربوط به IPE رو بزاريد(منظورم ليست دوره ها و زمان بندي هست) يا شماره تماس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)