صفحه 24 از 61 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 605

موضوع: مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

با سلام
    من دانشجوی ارشد سال دوم مهندسی خاک وپی هستم. می خواستم برای PhD برای دانشگاه NTNU اپلای کنم. اگه ممکنه راهنمایی کنین که چه کار باید بکنم الان. منظورم اینه که به استاد میل بزنم یا برم برای جای خالی phd بگردم( البته تا جایی که من گشتم چیزی پیدا نکردم) ؟
    خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

لطفا راهنمايي كنيد
    من يه نامه داشتم از دانشگاه Ghent يه استادش داشتم كه گفته بود ميتونيد وارد دكترا در گروه من بشيد به شرط اين كه فاند بگيريد بعد آدرس چندتا سايت داده بود. من سايت هارو يه نگاهي كردم از دو سه تا چيزي پيدا نكردم ولي يكي كه شرايطش مي خورد مال خود دانشگاه بود كه ددلاينش تموم شده بود بعدي هم مي سال بعد اعلام ميشه. حالا نمي دونم چي كار كنم؟ كسي تا حالا به اين روش فاند گرفته؟ اگه آره منو راهنمايي كنه

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

عرض معذرت. اين سوال مربوط به بلژيك ميشه. اشتباه شد.

ApplyAbroad Superstar

سلام بر دوستان عزیز.

یه سوال در خصوص دانشگاه telemark دوستان من هرچی ایمیل به دانشگاه میزنم جواب نمیدن یعنی هم به admission و هم به international office و اون وقت یاهو بهم خطای fail میده. ایا ادرسشون اشکال داره یا کلاً اینطوری برخورد میکنن؟
    ممنون میشم زود پاسخ بدید اخه بد جور کارم گیره.

Junior Member

سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی علوم و تحقیقات هستم. تا اینجا معدلم 17.63 هستش. به دنبال ادامه تحصیل در مقطع phd در گرایش marketing هستم. تازه به این فکر افتادم و اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.ممکنه در مورد دانشگاه های ارائه دهنده این رشته در نروژ و شرایط پذیزش راهنمائیم کنید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad tehran university

سلام دوستان راستش من هرچي گشتم اين مطلب رو پيدا نكردم : من ليسانس كامپيوتر از دانشگاه آزاد هستم و مدرك آيلتسم 5.5 هست كه دسامبر امسال دو سال آن تمام ميشه و البته مي خوام در فوريه دوباره امتحان بدم. حالا نميدونم تو اپليكيشن آنلاين اسلو چي بزنم؟ و موقع ارسال مدارك چيكاركنم؟كسي مي تونه منو راهنمايي كنه. متشكرم

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس ژنتیک از دانشگاه سراسری دارم می خوام برای ارشد بیوتکنولوژی پزشکی یا یکی از رشته های مشابه (ژنتیک و یا ایمونولوژِی) را بخونم میخواستم بدونم نروژ کشور مناسبی برای این رشته هاست؟ و همینطورشانس پذیرش توی این رشته ها توی نروژ چقدر هستش.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_t نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس ژنتیک از دانشگاه سراسری دارم می خوام برای ارشد بیوتکنولوژی پزشکی یا یکی از رشته های مشابه (ژنتیک و یا ایمونولوژِی) را بخونم میخواستم بدونم نروژ کشور مناسبی برای این رشته هاست؟ و همینطورشانس پذیرش توی این رشته ها توی نروژ چقدر هستش.
    منظورتون از " کشور مناسبی برای این رشته هاست" چیه؟
    باید بدونین که با وجود رایگان بودن دانشگاه های نروژ ولی هزینه زندگی تو این کشور خیلی بالاست.
    بهتره مطالب این سایت رو در ابتدا کامل بخونین.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط s_forough نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی علوم و تحقیقات هستم. تا اینجا معدلم 17.63 هستش. به دنبال ادامه تحصیل در مقطع phd در گرایش marketing هستم. تازه به این فکر افتادم و اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.ممکنه در مورد دانشگاه های ارائه دهنده این رشته در نروژ و شرایط پذیزش راهنمائیم کنید. ممنون
    دروود.

کشور نروژ چند دانشگاه مرتبط با مدیریت داره که واقعاً شناخته شده است شما برای اطلاع از رشته خودتون باید از طریق تماس با اساتید و پیدا کردن یه جای خالی با ایمیل اساتید ارتباط برقرار کند. اما شاید این وب سایتها بیشتر کمک کنند.
    1- www.mastersportal.eu
    2- www.studyinnorway.no

شهرزاد من میکروبیولوژی خوندم اما متاسفانه نروژ نه ارشد ایمونولوژی داره نه ژنتیک اما خوب ریست مولکولی یا مولکولی پزشکی داره.البته biomedicine هم داره چندتا از دانشگاهاش.بله دوستمون درست میگن هزینه زندگی واقعا بالاست اما کیفیت و سطح زندگیتون هم به همون اندازه بالا میره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)