صفحه 57 از 61 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 605

موضوع: مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

سلام.من سعی کردم خیلی از مطالب قبلی رو بخونم ولی سوالی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم چون تقریبا همه برای ارشد و دکترا دارن اقدام میکنن.من الان دانشجو کارشناسی مهندسی صنایع هستم و میخوام برای لیسانس اقدام کنم ولی تقریبا مطلب کاملی در این مورد پیدا نکردم.میخواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید یا لینک های مربوطه رو بهم بدید که من مطالعه کنم چون تقریبا هیچ چیزی درباره این که چه جوری باید شروع کنم یا اینکه اصلا من میتونم برای نروژ ویزا و پذیرش بگیرم نمیدونم! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
    سلام.من سعی کردم خیلی از مطالب قبلی رو بخونم ولی سوالی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم چون تقریبا همه برای ارشد و دکترا دارن اقدام میکنن.من الان دانشجو کارشناسی مهندسی صنایع هستم و میخوام برای لیسانس اقدام کنم ولی تقریبا مطلب کاملی در این مورد پیدا نکردم.میخواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید یا لینک های مربوطه رو بهم بدید که من مطالعه کنم چون تقریبا هیچ چیزی درباره این که چه جوری باید شروع کنم یا اینکه اصلا من میتونم برای نروژ ویزا و پذیرش بگیرم نمیدونم! ممنون
    شما برای کارشناسی باید حدود واحد های یکسال رو گذرونده باشی 30 تا 40 واحد بعد میتونی اقدام کنی . در ضمن تحصیل در کارشناسی به زبان نروژی هست شما باید مدرک 5 ایلتس داشته باشید و بعد یکسال اونجا اموزش زبان نروژی میبینید و بعد از دریافت مدرک نروژی وارد دانشگاه میشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadnobody نمایش پست ها
    شما برای کارشناسی باید حدود واحد های یکسال رو گذرونده باشی 30 تا 40 واحد بعد میتونی اقدام کنی . در ضمن تحصیل در کارشناسی به زبان نروژی هست شما باید مدرک 5 ایلتس داشته باشید و بعد یکسال اونجا اموزش زبان نروژی میبینید و بعد از دریافت مدرک نروژی وارد دانشگاه میشید .
    ممنون از توضیحتون.
    آیا برای اون یکسال باید هزینه خاصی بدیم یا مثل دوره های دیگه تحصیلی فقط هزینه زندگی رو باید داشته باشیم؟
    این دوره رو خود دانشگاه برگزار میکنه یا باید جداگانه کلاس بریم؟
    آیا بعد از اتمام دوره آموزش زبان میشه رشته و گرایش یا کلاً دانشگاه رو تغییر داد؟ یا کلاً بیخیال شد و برگشت ایران؟
    خب اونا دارن هزینه میکنن برات و بهت زبان یاد میدن که بعدش بیای تو دانشگاه خودشون درس بخونی حالا اینکه بعد آموزش زبان درس رو ول کنی! همچین اجازه ای میدن؟

حالا جدای از این ها به نظر شخص خودتون منطقیه کسی بخواد بره اونجا و لیسانس رو دوباره بگیره؟
    آخه من لیسانسم دانشگاه آزاده و معدلم پائینه و با این کار میخوام امنیت شغلی و تحصیلیمو اونجا بیشتر کنم.
    چقدر سوالا زیاد شد.

Junior Member Martine آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
    سلام
    من هم وقتی تازه وارد دانشگاه شده بودم تصمیم گرفتم برای کارشناسی نروژ اقدام کنم, به همین منظور ایمیلی براشون فرستادم و عنوان کردم که تمامی شرایط رو دارم ( حتی گفتم زبان نروژی هم بلدم و میتونید ازم آزمون بگیرید!!)خلاصه هیچ بهونه ای واسشون نگذاشتم با این وجود واسم ایمیل فرستادن که دانشجوهای کارشناسی اینجا دچار مشکل میشن و بهتره واسه ارشد اقدام کنید! البته من اون زمان نمیخواستم کلاس 1 ساله زبان نروژی برم شاید واسه همین اینو بهم گفتن در هر صورت اینکار در وحله اول تلاش و پیگیری و اراده بالایی میخواد. امیدوارم موفق بشین.

Junior Member

سلام دوستان این مدارک مربوط به پذیرش کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر و طراحی برگن
    application form
    a letter of motivation
    a portfolio of work samples
    a brief CV
    و صحبتی از مدرک زیان نشده
    آیا نیاز به آیلس هست
    چون جایی من ندیدم
    یه سوال دیگه هم داشتم در مورد کیفیت و اعتبار دانشگاه
    ممنون می شم اگر جوابم رو بدید

Junior Member

با سلام...
    بنده خانمی با لیسانس روانشناسی عمومی با معدل 46/18 از دانشگاه سراسری و دانشجوی ترم 3 ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه سراسری با معدل 18 هستم.بهمن 93 درسم رو تموم میکنم.
    همسرم لیسانس ریاضی و ارشد کامپیوتر نرم افزار دارند از آزاد قزوین.قصد داریم برای ادامه تحصیل دکتری در خارج کشور اقدام کنیم .من در دکتری روانشناسی بالینی و همسرم دکترم شبکه....فعلا در مرحله تحقیق هستیم.
    آیا در نروژ fellow یا همون فاند بهمون تعلق میگیره ؟ چون بدون فاند بودجمون نمیرسه.راه دریافت فاند چیه؟
    چطور برای گرفتن پوزیشن اقدام کنیم؟چگونه اساتید مربوطه را پیدا کرده و باهاشون مکاتبه کنیم؟میخوایم برای اکتبر 2015 اگه بشه اقدام کنیم.تا اون موقع IELTS هم میگیریم و مقاله هامونم چاپ میشه...از چه تاریخی برای پذیرش باید اقدام کنیم ؟ایا درسته که در نروژ به دانشجوی دکتری به عنوان شغل نگاه میشه ؟و بهش حقوق میدن ؟

شما چه کشوری رو برامون مناسب میبینید ؟ سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paeez69 نمایش پست ها
    با سلام...
    بنده خانمی با لیسانس روانشناسی عمومی با معدل 46/18 از دانشگاه سراسری و دانشجوی ترم 3 ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه سراسری با معدل 18 هستم.بهمن 93 درسم رو تموم میکنم.
    همسرم لیسانس ریاضی و ارشد کامپیوتر نرم افزار دارند از آزاد قزوین.قصد داریم برای ادامه تحصیل دکتری در خارج کشور اقدام کنیم .من در دکتری روانشناسی بالینی و همسرم دکترم شبکه....فعلا در مرحله تحقیق هستیم.
    آیا در نروژ fellow یا همون فاند بهمون تعلق میگیره ؟ چون بدون فاند بودجمون نمیرسه.راه دریافت فاند چیه؟
    چطور برای گرفتن پوزیشن اقدام کنیم؟چگونه اساتید مربوطه را پیدا کرده و باهاشون مکاتبه کنیم؟میخوایم برای اکتبر 2015 اگه بشه اقدام کنیم.تا اون موقع IELTS هم میگیریم و مقاله هامونم چاپ میشه...از چه تاریخی برای پذیرش باید اقدام کنیم ؟ایا درسته که در نروژ به دانشجوی دکتری به عنوان شغل نگاه میشه ؟و بهش حقوق میدن ؟

شما چه کشوری رو برامون مناسب میبینید ؟ سپاسگزارم.
    بطور قطع به همسر شما نروژ ويزا نميده چون كلاً رشته هاي كامپيوتر ، IT ، مخابرات و... را دولتشون براي تحصيل ايرانيان تحريم كرده پس حتي اگه پذيرشي هم بگيريد كه جديداً دولت خواسته از دانشگاه ها پذيرشي هم ندن ويزا نخواهيد گرفت . پارسال از همين نروژ ويزا به من ويزا ندادن ولي امسال براحتي از انگليس گرفتم ظاهراً انگليس بهتر ويزا ميده

سلام به همه.من همه ی مدارکم کامل هست فقط آیلتس ندارم وتوی ما May امتحان میدم.دانشگاهی رو میناسید که Computer Engineering یا Computer Science داشته باشه و کاندیشنال پذیرش بده؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید.
    اینجانب با مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی- علوم باغبانی از دانشگاه شهید چمران با معدل 12/10
    کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی - علوم باغبانی گرایش گیاهان زینتی با معدل 16/22
    امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه اسلو یا umb را برای مقطع ارشد در رشته محیط زیست دارم ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز .
    من مهندسی برق دارم از دانشگاه آزاد می خوام برای نروژ اقدام کنم .
    می خواستم کمکم کنید باید از کجا شروع کنم .
    - دو سال سابقه کار دارم با مهدل ۱۴

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)