صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: فيلم ويدئويي براي گرفتن Fund

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

پیش فرض فيلم ويدئويي براي گرفتن Fund

سلام دوستان:
    من از Auburn University رشته مهندسي صنايع پذيرش گرفتم ن.شتن بايد يك ويدئو 5 دقيقه اي از خودت برامون بفرشتي تا راجع به fund تصميم بگيريم:

Please prepare a five minute video with you speaking on a subject of
    your choice and send it to me or post it to the web for me to view.

مي خواستم بدونم آيا تا حالا كسي همچين تجربه اي داشته؟ به نظر شما چه چيزايي مهم هيت كه بيشتر بهشون دقت كنم؟ممنون مي شم راهنماييم كنيد.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فيلم ويدئويي براي گرفتن Fund

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    سلام دوستان:
    من از Auburn University رشته مهندسي صنايع پذيرش گرفتم ن.شتن بايد يك ويدئو 5 دقيقه اي از خودت برامون بفرشتي تا راجع به fund تصميم بگيريم:

Please prepare a five minute video with you speaking on a subject of
    your choice and send it to me or post it to the web for me to view.

مي خواستم بدونم آيا تا حالا كسي همچين تجربه اي داشته؟ به نظر شما چه چيزايي مهم هيت كه بيشتر بهشون دقت كنم؟ممنون مي شم راهنماييم كنيد.
    سلام
    جالب هست... به نظر من این روش بهتر از مصاحبه مستقیم استاد هست. شما میتونید یه فیلم خوب از خودتون و علاقه تون به اون دانشگاه درست کنید و بفرستید. به نظر من پیش زمینه استادتون رو به خوبی مطمئن باشین یا اینکه سایت و منابع مربوط به uni رو خوب جستجو کنین. اون ها رو در غالب interest های خودتون بیان کنین. ( 1 دقیقه مثلا!). و مهم تر از اون چرا میخواین به عنوان یه محقق چندین سال در اون uni تحقیق کنین( the most convincing points and marks ) تکنولوژی مورد استفادتون هم مهمه دوربین پیکسل بالا، جسچر خوب!
    البته من تا حالا تجربه این کار رو نداشتم! اینها مواردی بود که به ذهنم رسید...
    موفق باشین

فرصت خیلی‌ خوب و جالبی‌ در اختیارتون گذاشتند. به نظر من اصلا تواضع به خرج ندید و حسابی از خودتون و توانایی‌‌هاتون تعریف کنید. اگر هم با چیزی آشنا هستید در حد آشنایی، بگید که کاملا بهش تسلط دارید. خیلی‌ محکم. در مورد دانشگاه فعلیتونم خیلی‌ تعریف کنید و بگید جز بهترینهاست
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

رشته و دانشگاه

با توشكر از تمام دوشتاني كه راهنمايي كردن. به نظر شما اگر او چيزي رو كه در ويدئو مي گم تا حد زيادي شبيه به SOP باشه اشكال داره؟ به نظرتون ظاهر خودم و Background كه توي فيلم مي يوفته اهميتي داره؟
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

رشته و دانشگاه

كسي نظري نداره؟من فردا شب بايد فيلمم رو بفرستم.لطفا اگر كسي قبلا تجربه مشابهي داشته راهنمايي بكنه.

Senior Member

من اين نكات به نظرم مي رسه: (موارد مربوط به مصاحبه حضوري رو رعايت كنيد)

1. ظاهر شما تاثير گذاره. ( با انرژي و با لبخند باشيد) (اين نكته خيلي مهمه)
    2. شمرده صحبت كنيد.
    3. نكات مثبت رزومه رو برجسته كنيد.
    4. سناريو يي براي خودتون بنويسيد كه توي اين چند دقيقه بتونيد چكيده SOP و رزومه رو بيان كنيد.
    5. اگر با استادي در تماس بوديد به زمينه هاي تحقيقاتي اون هم ابراز علاقه كنيد.

ApplyAbroad Champion

سعی کنید ویدئو رو هم با کیفیت بسازید. اولش با یک موسیقی کوتاه شروع بشه .
    اولش خودتون را کامل معرفی کنید. با لباس رسمی باشید و سعی کنید نور و back ground مناسبی داشته باشید.
    با اعتماد به نفس زیاد حرف بزنید و زیاد هم به کاغذها نگاه نکنید.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

فرصت خیلی خوبی هستش. ازش خوب استفاده کن حتما متنی که آماده کردی و موضوعاتی که می خواهید در موردش صحبت کنید با یه Native چک کنید و سعی کنید فرمال و گویا صحبت کنید شاید بطور مثال چندین مورد از این دست موارد هم ببینید بتونید نکات خوبی برای شما داشته باشه.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member emperial آواتار ها

این روش دیگه خیلی جدیده. من یادم هست که Law School دانشگاه برکلی به Grad Applicant ها گفته بود که SOP رو با صدای خودشون ضبط کنند و بفرستن (میتونید سایتشونو یک نگاه بندازید شاید کمک کنه) ولی فرستادن فیلم خیلی جالبه!

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

همونطور كه دوستان گفتن حتما نمونه تو نت پيدا كنيد ببينيد .
    و اينكه بنظر من شايد اگه يك برد پشت سرتون باشه و چيزي روش نوشته باشه يا چارتي چيزي مرتبط با مطالب ، براساس اون توضيج بديد ميتونه خوب باشه !
    امضا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)