صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: فيلم ويدئويي براي گرفتن Fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فيلم ويدئويي براي گرفتن Fund

نکاتی که دوستان گفتند خیلی عاله اما اگر من میخواستم چنین کاری کنم میزم را جلوی کتابخانه ام می گذاشتم تا background خوب و علمی باشه.

اصلا به خودم استرس وارد نمیکردم چون اونا میدونند شما کی هستید کاملا رزومه و sop شما را میدونند لذا نحوه بیان شما خیلی مهمه. ( این کار را دانشگاه های ایران هم میکنند مثلا وقتی برای عضویت در هیات علمی میروید از شما میخواند چند دقیقه خودتان را معرفی کنید و راجع به یک موضوع حرف بزنید معمولا کسانی برنده میشند که خوب و مسلط و محکم حرف بزنند ) پس مسلط به خودتون باشید و محکم حرف بزنید . اصلا تصور نکنید دارید اونا برای دانشگاه x میفرستید. تصور کنید رفتید سر کلاس دانشجویای سال اول که هیچی بلد نیستند شما هرچی باشی از اونا خیلی بهتر بلدی حالا جذبه یک استاد را که برای چند تا بی سواد* داری حرف میزنی بگیر و حرف بزن شک ندارم موفق میشی. یا شاید بهتره بگم تصور کن تو در این زمینه بهترینه و حالا تو بعد از چند ماه التماس اونا، داری لطف میکنی 5 دقیقه براشون راجع به یک موضوع حرف میزنی و اندکی از دریای علمت به اونا میدی.

خلاصه تا خودت به خودت مطمئن نباشی نمی تونی از دیگران بخوای به تو اعتماد کنند. پس به خودت اعتماد کن و این اعتماد را با محکم حرف زدن به اونا منتقل کن. میدونم میتونی.

موفق باشی

(*منظورم از بیسواد کسانی هستند که در اون زمینه چیزی بلد نیستند)

کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

عجب موضوع جالبی! عالم هنر به اپلای کردن هم وارد شده
    به نظر من از یه دوربین خوب استفاده کن، می تونی این دوربین ها رو کرایه هم کنی.
    به نظر من خیلی خشک و یکنواخت جلوی دوربین نباش (مثل بعضی از این شبکه های ماهواره ای که یه کروات می زنن میشینن جلو وبکم) به نظر من حرکت دوربین حالت Documantary باشه و دایما" عوض بشه (مثلا" تو حیاط دانشگاه راه برو حرف بزن این جوری حس تسلط به شما دست میده اگه این مستندهای خوب رو دیده باشی می فهمی چی می گم)
    دوربین رو بده دست کسی که تا حدودی با فیلمبرداری آشناست (چون انتخاب زاویه ها و تنظیم دوربین و نور خیلی خیلی مهمه و تاثیر روی بیننده می ذاره (مثلا" دوربین زاویه اش از بالا نباشه که شما رو کوچیک نشون بده و این می تونه تاثیر بدی روی بیننده بذاره، نور خیلی مهمه! نور می تونه حالت شما رو نشون بده به عنوان مثال نور بد و ناقص حس تردید در شما ایجاد می کنه)

در ضمن اگه می خوای فیلم رو با کامپیوتر ادیت کنی خیلی ساده ادیت کن (در حد چندتا زیرنویس و اسم خودت و آهنگ مناسب) چون شلوغی و اجق وجق (درست نوشتم؟ ) بودن اون تاثیر منفی می ذاره... رنگ هم خیلی مهمه و سعی کن اگه می خوای تو فضای بسته باشی از رنگ های روشن استفاده کنی تا نقوص نورپردازی تا حدی برطرف بشه البته من توصیه می کنم برو فضای باز نزدیکی ظهر که خودش یه نورپردازی طبیعی و عالیه...

خلاصه که فرصت واقعا" خوبیه چون می تونی با یه سری تکنیک های تصویری خودت رو نشون بدی البته وقتت کمه و بعید می دونم بتونی این کارارو کنی
    (اینارو گفتم که بچه های بعدی اگه می خوان همیچین چیزی بسازن کمکشون کنه)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

اضافه میکنم 5 دقیقه بیشتر نشه هاااااااااااا تا مدیریت زمان را هم بهشون نشون بدی
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

به نظر من مهمترین چیز حرفهایی هستش که میزنی...

سعی کن یک سناریو خوب برای مطالبی که میگی داشته باشی و براساس اهمیت مطالب زمانشو بودجه بندی کن...

خیلی مهمه که تو این فیلم و با وقت محدود مطالب اصلی رو به بهترین شکل بگی.سعی کن مثل یک داستان همه مطالب رو بگی.طوری که حوصلشون سر نره...

البته ماشالا همه بچه های فروم خوشتیپن همه عاشقشون میشن ;D

راستی وقتی داری ضبظ میکنی قکر کن داری برای خواهر یا برادرت حرف میزنی...راحت حرف بزن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

چقدر سخت میگیرید. فیلم سینمایی که قرار نیست تحویل بده. به نظر من نکاتی که sysbiosys گقت خیلی خوبه. فقط حواست باشه یه کاغذ نذاری جلوت هر چند وقت یکبار بهش نگاه کنی. طوری نشون نده که انگار یه متنی نوشته شده و داری از روی اون میگی. طوری نشون بده انگار که داری همه رو از خودت و بدون اتکا به متن خاصی میگی. لباس آراسته نور مناسب و بک گراند سفید هم میتونه کافی باشه. دیگه کاری به دوربین و آهنگ و اینجور چیزا نداشته باش. صحبتهای sysbiosys خیلی خوب بود.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام،
    دوست عزيز امكانش هست ما هم فيلمتون رو ببينيم ؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

ای کاش این امکان را داشتید و فیلم را اینجا می گذاشتید بچه ها نظراتشون را بگن و کامل تر با اصلاحات بفرستید در هر حال شما رقابتی با بقیه متقاضیان در پیش خواهید داشت.
    What Goes Around...Comes Around

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

سلام:
    مرسي از تمام دوستاني كه نظر دادن. واقعا اين فيلم درست كردن كار خنده داري هست ادم واقعا جلوي دوربين خندش ميگيره
    راستش من وقتي فيلم آماده شد سعي مي كنم فايلش رو اينجا بزارم تا نظراتتون رو بگيد.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

سلام دوستان:
    من فيلم رو آماده كردم و فرستادم و خوشيختانه مورد قبول واقع شد. اگر كسي فيلم رو مي خواد پيغام خصوصي بزاره با آدرس ايميل.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    سلام دوستان:
    من فيلم رو آماده كردم و فرستادم و خوشيختانه مورد قبول واقع شد. اگر كسي فيلم رو مي خواد پيغام خصوصي بزاره با آدرس ايميل.
    سلام
    لطفا از پیغام خصوصی برای هماهنگی با ایشون استفاده کنید و اینجا پست نفرستید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)