صفحه 161 از 161 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام دوباره خدمت دوستان

ببخشید آیا قرارداد اجاره ی Airbnb برای اداره ی مهاجرت نروژ مورد قبول هست؟
    تاریخ مورد نظر برای ورود تاثیری داره در صدور وبزا؟

من باید برای کلاس زبان اقدام کنم , چون برای تطبیق مدرکم دارم میام. میخواستم بپرسم چند ماه باید کلاس زبان رو ثبت نام کنم؟ آیا یک ماه قابل قبول هست؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2291 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

1. تمکن با نرخ دولتی قابل قبول هست؟ منظورم مقدارش هست نه فرمت نامه ی بانک. یعنی 469 هزار تومنبه عنوام مثال که بانک هزار کرون تمکن میده رو نروژ هم قبول میکنه به عنوان 1000 کرون یا نرخ بازار آزاد رو حساب میکنن؟
    2. تمکن چند وقت باید در حساب باشه؟
    3.برای دو نفر میزان تمکن در سایت قید شده ولی برای خانواده ی سه نفره خیر. ایا همون مقدار کافی هست برای سه نفر؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    برای سوال سومتون تا جایی که من میدونم برای بچه ها تمکن مالی اضافی نمیخوان.

Local Moderator

سلام

1- بله
    2- زمان خاصی ذکر نشده که باید پول در حساب باشه.
    3- همان میزان هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman40 نمایش پست ها
    سلام
    برای سوال سومتون تا جایی که من میدونم برای بچه ها تمکن مالی اضافی نمیخوان.

Junior Member

سلام
    من ntnu پذیرش گرفتم.
    الان سفارت باز؟ ( مرز که توی udi نوشته فعلا بسته هست، ولی در مورد اینکه سفارت و vfs باز هستن یا نه چیزی ننوشته.)
    بعد من اگر نتونم پول رو انتقال بدم، باید توی یه نامه بنویسم که به خاطر تحریم و این حرفا پول رو نمیتونم انتقال بدم. ولی برای اون بخش که گفته چطور پول رو میبری نروژ چی باید بنویسم (خب وقتی میگیم پول نمیشه انتقال داد چطور باید بگیم که پول رو میبرم)؟
    ممنون

Local Moderator

سلام تبریک میگم.
    VFS که باز هست. با دانشگاه در مورد این که کی بهتره اقدام کنید برای ویزا هماهنگ کنید. الان مرزها بسته هست ولی ممکنه قبل از شروع کلاس ها باز کنند، مگر این که دوباره تصمیم بگیرند همه چی دیجیتال بشه.
    نامه تمکن مالی نشون بدید و یک توضیحی هم بگذارید که بخشی از پول رو همراه خودتون می برید نقدی و بخشی رو از طریق دوستان و آشنایان به حسابتون منتقل می کنید. اون ها به مشکلات انتقاب پول از ایران آشنا هستند.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_mpe نمایش پست ها
    سلام
    من ntnu پذیرش گرفتم.
    الان سفارت باز؟ ( مرز که توی udi نوشته فعلا بسته هست، ولی در مورد اینکه سفارت و vfs باز هستن یا نه چیزی ننوشته.)
    بعد من اگر نتونم پول رو انتقال بدم، باید توی یه نامه بنویسم که به خاطر تحریم و این حرفا پول رو نمیتونم انتقال بدم. ولی برای اون بخش که گفته چطور پول رو میبری نروژ چی باید بنویسم (خب وقتی میگیم پول نمیشه انتقال داد چطور باید بگیم که پول رو میبرم)؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم.
    VFS که باز هست. با دانشگاه در مورد این که کی بهتره اقدام کنید برای ویزا هماهنگ کنید. الان مرزها بسته هست ولی ممکنه قبل از شروع کلاس ها باز کنند، مگر این که دوباره تصمیم بگیرند همه چی دیجیتال بشه.
    نامه تمکن مالی نشون بدید و یک توضیحی هم بگذارید که بخشی از پول رو همراه خودتون می برید نقدی و بخشی رو از طریق دوستان و آشنایان به حسابتون منتقل می کنید. اون ها به مشکلات انتقاب پول از ایران آشنا هستند.
    شاد باشید.
    ممنون
    دانشگاه گفته واسه ویزا اقدام کنید، ولی کلاس ها فقط حضوری هست و اگر مرز باز نشه دیفر میشه ( البته شاید تصمیمشون تغیر کنه)

Local Moderator

"زیرآسمان نروژ: وزیر دادگستری نروژ-“مونیکا مِلاند”- اعلام کرد که از روز جمعه-۲۱ماه مای-افراد خارجی که دارای اجازه اقامت معتبر نروژ هستند و قصد ورود به نروژ را دارند دیگر نیازی ندارند که اثبات کنند در نروژ بعنوان فرد مقیم هم ثبت شده اند اما کماکان بایستی بتوانند مدارکی دال بر داشتن مکان ثابتی برای اقامت و بازگشت به کشورشان پس از اقامت موقت در نروژ را ارائه کنند

از تاریخ بیست و نهم ژانویه امسال به اینسو و بر اساس محدودیت های ورود به نروژ، عموما افرادی که شهروند یا مقیم در نروژ بودند یا افرادی که اعضای خانواده درجه یک (شامل همسر، همزی(پارتنر)، فرزند، پدر و مادر) آنها در نروژ اقامت داشتند می توانستند وارد نروژ شوند و‌ افراد خارجی که عموما دارای اجازه اقامت کاری یا تحصیلی بودند اما در نروژ بعنوان فرد مقیم ثبت نشده بودند، اجازه ورود به نروژ را نداشتند اما با حذف این محدودیت از روز ۲۱ام ماه مای، افراد خارجی غیرمقیم که دارای اجازه اقامت معتبر در نروژ هستند نیز می توانند وارد نروژ شوند."

ممنون
    دانشگاه گفته واسه ویزا اقدام کنید، ولی کلاس ها فقط حضوری هست و اگر مرز باز نشه دیفر میشه ( البته شاید تصمیمشون تغیر کنه)
    ویرایش توسط MMoHH : May 17th, 2021 در ساعت 01:12 PM

Junior Member

"زیرآسمان نروژ: وزیر دادگستری نروژ-“مونیکا مِلاند”- اعلام کرد که از روز جمعه-۲۱ماه مای-افراد خارجی که دارای اجازه اقامت معتبر نروژ هستند و قصد ورود به نروژ را دارند دیگر نیازی ندارند که اثبات کنند در نروژ بعنوان فرد مقیم هم ثبت شده اند اما کماکان بایستی بتوانند مدارکی دال بر داشتن مکان ثابتی برای اقامت و بازگشت به کشورشان پس از اقامت موقت در نروژ را ارائه کنند

از تاریخ بیست و نهم ژانویه امسال به اینسو و بر اساس محدودیت های ورود به نروژ، عموما افرادی که شهروند یا مقیم در نروژ بودند یا افرادی که اعضای خانواده درجه یک (شامل همسر، همزی(پارتنر)، فرزند، پدر و مادر) آنها در نروژ اقامت داشتند می توانستند وارد نروژ شوند و‌ افراد خارجی که عموما دارای اجازه اقامت کاری یا تحصیلی بودند اما در نروژ بعنوان فرد مقیم ثبت نشده بودند، اجازه ورود به نروژ را نداشتند اما با حذف این محدودیت از روز ۲۱ام ماه مای، افراد خارجی غیرمقیم که دارای اجازه اقامت معتبر در نروژ هستند نیز می توانند وارد نروژ شوند."
    ممنون
    انگار هنوز تصمیم نگرفتن، ولی انگار به احتمال زیاد تا زمان شروع ترم باز میشه

ببخشید یه سوال دیگه داشتم، مدارکی که تحویل میدیم به VFS دقیقا طبق چک لیست UDI هست؟ ( رزرو بلیط هواپیما، بیمه مسافرتی و مدارک تحصیلی و اینا نیاز نیست؟ آخه دیده بودم سفارت بقیه کشورها میخواستن)

Local Moderator

سلام

مدارک دقیقا مطابق چک لیست باید تهیه بشه و بیشتر لازم نیست.

شاد باشید.

ممنون
    انگار هنوز تصمیم نگرفتن، ولی انگار به احتمال زیاد تا زمان شروع ترم باز میشه

ببخشید یه سوال دیگه داشتم، مدارکی که تحویل میدیم به VFS دقیقا طبق چک لیست UDI هست؟ ( رزرو بلیط هواپیما، بیمه مسافرتی و مدارک تحصیلی و اینا نیاز نیست؟ آخه دیده بودم سفارت بقیه کشورها میخواستن)

Junior Member

سلام

مدارک دقیقا مطابق چک لیست باید تهیه بشه و بیشتر لازم نیست.

شاد باشید.
    ممنون از راهنمایی هاتون
    وقت گرفتم ( البته برای دو هفته بعد وقت دادن )
    یه سوال دیگه، برای حساب ایران تمکن کافی هست که موجودی روز باشه (برای ثبت نام که اوکی بود) یا گردش چند ماهه مورد نیازه؟ توی سایت udi که توضیح نداده بود، فقط نوشته نشون بدین پول تو حساب ایرانتون هست.