نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام دوستان یه سوالی داشتم خدمتون
    همینطور که قبلا تو تاپیک های قبلی گفتم من ویزامو خیلی خوب ۱۷ روزه گرفتم و بعد تحویل ایمیل گرنت به vfs دو روزه استیکرم حاضر شد
    فقط یه چیز اینکه من همراهه همسرم اقدام کردم(برای ایشون ویزای همراه)، از vfs ک پرسیدم کفتن ویزای همسرت بعد اینکه رفتی و کارت اقامتت اومد میاد و حداقل ۱ ماه طول میکشه! در صورتیکه توی سایت udi نوشته نتیجه رو همزمان میگیرین!!!
    نمیدونم کدوم درست هستش!!ممنون میشم راهنمایی بفرمایین و تجربیاته دوستان رو بفرمایید

Local Moderator

سلام

این افرادی که تو VFS هستند مشخصه که حداقل اطلاعات رو هم ندارند! حتی در جریان تقاضای سایر کسایی که امسال ویزا شدند رو هم نیستند که ببینن برای خیلی ها که هم زمان با هم (زن و شوهر) اقدام کرده اند، ویزا اومده.

وضعیت ویزای همراه به فاصله چند هفته از ویزای نفر اصلی مشخص میشه و امسال ویزای همراه ها تا الان به فاصله 2 هفته از ویزای نفر اصلی، برای همه اومده. یعنی نیازی نیست که حتماً نفر اصلی بره نروژ و بعد پروسه ویزای همراه به جریان بیفته.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_Leila نمایش پست ها
    همینطور که قبلا تو تاپیک های قبلی گفتم من ویزامو خیلی خوب ۱۷ روزه گرفتم و بعد تحویل ایمیل گرنت به vfs دو روزه استیکرم حاضر شد
    فقط یه چیز اینکه من همراهه همسرم اقدام کردم(برای ایشون ویزای همراه)، از vfs ک پرسیدم کفتن ویزای همسرت بعد اینکه رفتی و کارت اقامتت اومد میاد و حداقل ۱ ماه طول میکشه! در صورتیکه توی سایت udi نوشته نتیجه رو همزمان میگیرین!!!
    نمیدونم کدوم درست هستش!!ممنون میشم راهنمایی بفرمایین و تجربیاته دوستان رو بفرمایید

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_Leila نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همونجور که دوستمون گفتن افراد vfs اصلا از نتیجه ویزای هیچ فردی با خبر نمیشن چون نتیجه (پاسپورتتون) تو پاکت در بسته میاد پس اصلا اطلاعاتی از نفرات قبلی ندارن و هرچی میگن فقط برداشت شخصی خودشون هست و اینکه شاید از چند نفر صرفا شنیده باشن که قبلا نتیجشون چجور اومده وگرنه اونا هم مثل ماها اطلاع دقیقی ندارن. همونجور که تو سایت udi زده و دوستمونم گفت یکم صبر کنید و نگران نباشید جواب همسرتونم به زودی میاد. طبیعتا سابقه افراد با هم فرق داره، اینکه قبلا به کشورهای عضو شنگن سفر کرده باشید یا سفرهای توریستی یا تحصیلی دیگه خارج از کشور داشته باشید هم میتونه به زمان پروسه بررسی اثر بذاره و خیلی عوامل دیگه. پس اینکه جواب همسرتون هنوز نیومده دلیلش این نیست که باید حتما برید نروژ بعد جوابش بیاد! ضمنا فکر کنم بتونید از همین سایت udi برای وقت اداره پلیس تو نروژ برای گرفتن کارت اقامت نوبت بگیرید، به عبارتی هر موقع بلیط هواپیما گرفتید و خیالتون راحت شد چه تاریخی نروژ هستید میتونید نوبت رو زودتر بگیرید که دیگه پروسه گرفتن کارت اقامتتون خیلی طولانی نشه.

موفق و سلامت باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room