صفحه 137 از 161 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام

قرارداد شما با دانشگاه به تنهایی کافی هست. چون درآمد دارید نیازی به ارائه تمکن مالی ندارید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط towngirl نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. دوستان من یه کم سردر گم شدم. ممکنه من رو راهنمایی کنید
    آیا دانشجوی دکتری در نروژ که حقوق میگیره برای ویزا همون مدرک رو ارائه بده و بگه تامین مالیش از طریق حقوق دکتری هستش کافیه؟ یا بازم باید تمکن مالی نشون بده؟ و این آیا جدا از فاند محسوب میشه؟
    و این قضیه بلوکه کردن پول در حساب از طرف دانشگاه چیه؟
    ممنون

Junior Member

خدا خیرتون بده انگیزه نابود شده من رو مجدد احیا کردید. دیگه به این نتیجه رسیده بودم که فقط کسانی که تمکن مالی عالی دارن میتونن اقدام کنن و برای منه کارگر راه امیدی نیست.
    سپاس بیکران

Junior Member

سلام دوستان
    من برای مقطع دکترا پذیرش فول فاند گرفتم از دانشگاه برگن و الان یکسری سوالات داشتم در رابطه ا اخذ ویزا. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- در رابطه با مدارکی که باید آماده کنیم بر اساس چک لیست udi، یه مدرک لازم داره که نشون بده جایی برای اسکان توی نروژ داریم ( یه قرارداد اجاره خونه). خواستم بدونم حتمن این مدرک رو باید تهیه کنیم؟ چون شنیدم انگار راهی داره که از این مدرک صرف نطر کنه سفارت. در غیر این صورت اگر حتمن باید آماده کرد این مدرک رو ممنون میشم دوستانی که تجریه داشتن راهنمایی کنن از چه راهی بهتره و بصرفه تر که اوکی کنیم این مدرک رو.
    2- آیا لازمه که قبل از سفارت، من تکلیف ضمانت برا سربازی و آزاد سازی مدارک و ترجمه رو انجام داده باشم؟ ( با فرض اینکه ادمیشن لترر رسمی دانشگاه دستم باشه الان).
    ممنون برا پاسخگوییتون

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaTalan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مقطع دکترا پذیرش فول فاند گرفتم از دانشگاه برگن و الان یکسری سوالات داشتم در رابطه ا اخذ ویزا. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- در رابطه با مدارکی که باید آماده کنیم بر اساس چک لیست udi، یه مدرک لازم داره که نشون بده جایی برای اسکان توی نروژ داریم ( یه قرارداد اجاره خونه). خواستم بدونم حتمن این مدرک رو باید تهیه کنیم؟ چون شنیدم انگار راهی داره که از این مدرک صرف نطر کنه سفارت. در غیر این صورت اگر حتمن باید آماده کرد این مدرک رو ممنون میشم دوستانی که تجریه داشتن راهنمایی کنن از چه راهی بهتره و بصرفه تر که اوکی کنیم این مدرک رو.
    2- آیا لازمه که قبل از سفارت، من تکلیف ضمانت برا سربازی و آزاد سازی مدارک و ترجمه رو انجام داده باشم؟ ( با فرض اینکه ادمیشن لترر رسمی دانشگاه دستم باشه الان).
    ممنون برا پاسخگوییتون
    سلام و تبریک بایت پذیرش. میشه بگید چه رشته ای؟

1/ مدرک اسکان رو باید داشته باشید و میتونید به دانشگاه اطلاع بدید ممکنه بهتون بطور موقت برای چندماه خوابگاه های دانشجویی رو بدن (موقت به این خاطر که شما کارمند حساب میشید نه دانشجو پس قانونا خوابگاه بهتون تعلق نمیگیره)، اگر دانشگاه این کارو کرد براتون که خیلی راحت قرارداد خوابگاه رو میدید سفارت، اگرنه شاید بتونید آنلاین خونه پیدا کنید واجاره کنید که البته سخته چون معمولا به کسی که الان داخل نروژ نیست به این راحتیا خونه نمیدن البته شاید به دانشگاه بگید مسئولش این کارو براتون بکنه ولی بسته به ادمش داره! راه نهایی هم که ممکنه سفارت قبول کنه اینه که ادرس دانشگاه رو بدید و در یک نامه بنویسید به سفارت که به چه دلیل الان محل اسکان ندارید ولی یکم ریسک داره به نظرم. در کل شما برسید نروژ باید یه محل اسکان داشته باشید دیگه، پس بهتره همین الان با دانشگاه حلش کنید.

2/ در مورد سربازی اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که میدونم برای ویزای کاری دکتری باید ترجمه مدارک دانشگاهیتونو تحویل بدید، اینطور نیست؟ اگر بخواید بدید که طبیعتا قبل از سفارت مدارک رو لازم دارید دیگه.

موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام و تبریک بایت پذیرش. میشه بگید چه رشته ای؟

1/ مدرک اسکان رو باید داشته باشید و میتونید به دانشگاه اطلاع بدید ممکنه بهتون بطور موقت برای چندماه خوابگاه های دانشجویی رو بدن (موقت به این خاطر که شما کارمند حساب میشید نه دانشجو پس قانونا خوابگاه بهتون تعلق نمیگیره)، اگر دانشگاه این کارو کرد براتون که خیلی راحت قرارداد خوابگاه رو میدید سفارت، اگرنه شاید بتونید آنلاین خونه پیدا کنید واجاره کنید که البته سخته چون معمولا به کسی که الان داخل نروژ نیست به این راحتیا خونه نمیدن البته شاید به دانشگاه بگید مسئولش این کارو براتون بکنه ولی بسته به ادمش داره! راه نهایی هم که ممکنه سفارت قبول کنه اینه که ادرس دانشگاه رو بدید و در یک نامه بنویسید به سفارت که به چه دلیل الان محل اسکان ندارید ولی یکم ریسک داره به نظرم. در کل شما برسید نروژ باید یه محل اسکان داشته باشید دیگه، پس بهتره همین الان با دانشگاه حلش کنید.

2/ در مورد سربازی اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که میدونم برای ویزای کاری دکتری باید ترجمه مدارک دانشگاهیتونو تحویل بدید، اینطور نیست؟ اگر بخواید بدید که طبیعتا قبل از سفارت مدارک رو لازم دارید دیگه.

موفق باشید
    ممنون بابت جوابتون.
    من از دپارتمان شیمی پذیرش گرفتم ولی پایه تحصیلاتم زیست شناسی هست.
    در مورد خوابگاه تازگی متوجه شدم که دانشگاه برگن یکسری اتاق و خونه داره که برای کارمندای اینترنشنال جدید به منظور اسکان اولیه در نظر گرفته. میشه برای اونا اقدام کرد.

بازم ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید و جواب دادید.

Local Moderator

سلام

سفارت کاری به سن شما نداره و مدارکتون رو فقط بررسی می کنه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط archiman60 نمایش پست ها
    برای من که سنم 39 ساله و ارشد اقدام کردم اگه پذیرشم اوکی بشه سفارت ممکنه به سنم گیر بده برای ویزا؟

Junior Member

سلام
    دوستان برای مقطع لیسانس امیدی به ویزا گرفتن هست؟
    سن 22 سال
    دیپلم و پیش دانشگاهی علوم انسانی دارم بامعدل 18
    ایلتس اکادمیک 6
    4سال گپ تحصیلی دارم که میتونم گواهی اشتغال به کار بدون بیمه و گواهی شرکت در دوره های آموزشی مرتبط بارشتم رو جور کنم.
    سند ملکی ندارم
    اسپانسر خودم هستم نه پدر و مادر
    موجودی حساب 10 هزار یورو میتونم بزارم.

با این اوضاع اصلا شانسی برای ویزای تحصیلی نروژ دارم؟

Local Moderator

سلام

نروژ برای لیسانس پذیرش نمیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin9898 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای مقطع لیسانس امیدی به ویزا گرفتن هست؟
    سن 22 سال
    دیپلم و پیش دانشگاهی علوم انسانی دارم بامعدل 18
    ایلتس اکادمیک 6
    4سال گپ تحصیلی دارم که میتونم گواهی اشتغال به کار بدون بیمه و گواهی شرکت در دوره های آموزشی مرتبط بارشتم رو جور کنم.
    سند ملکی ندارم
    اسپانسر خودم هستم نه پدر و مادر
    موجودی حساب 10 هزار یورو میتونم بزارم.

با این اوضاع اصلا شانسی برای ویزای تحصیلی نروژ دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

نروژ برای لیسانس پذیرش نمیده.
    میدونید چرا؟ یعنی تحصیلات دبیرستان ما رو قبول ندارن؟ یا سفارت ویزا نمیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin9898 نمایش پست ها
    میدونید چرا؟ یعنی تحصیلات دبیرستان ما رو قبول ندارن؟ یا سفارت ویزا نمیده؟

https://www.udi.no/en/want-to-apply/...?c=irn#link-58

Please note! Because of the circumstances in your home country, it may be difficult for applicants from your country to get a residence permit for studying at a lower level than Master level. We will always consider whether there is something specific with your situation that means that you can get a residence permit even though you are studying at a lower level.