صفحه 138 از 161 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

دوستان هر کس اطلاع داره راهنماییم کنه لطفا

کسی که ویزای تحصیلی یکی از کشور های شنگن رو داشته باشه چطور میتونه داخل حوزه شنگن دانشگاهش رو عوض کنه؟ مثلا ویزای تحصیلی ایتالیا یا مجارستان داشته باشه و بخواد بره نروژ یا آلمان یه دانشگاه دیگه درس رو ادامه بده.
    آیا مشکلات و سختگیری های سفارت ها در ایران رو اونجا هم داره؟ چطور ویزا عوض میشه؟

Junior Member

سلام دوستان. آیا کسی اطلاع داره وضعیت ویزا چطور میشه با این کرونا؟ چند وقت دیگه جواب پذیرش دانشگاه میاد. ممکنه کلا ویزاها ریجکت بشه؟ اصلا میزارن واسه ویزا اپلای کنیم؟

Local Moderator

سلام

تا الان که وضعیت ویزا دادن نروژ تغییری نکرده، بستگی داره شرایط چطور پیش بره تا ماه های آینده.

به نظرم با توجه به بهتر شدن وضعیت تا اون موقع و این که تا الان نروژ کشور سخت گیری در این زمینه نشون نداده، ویزا دادن ها مثل سال گذشته باشه. البته در مورد ویزا دادن هیچ وقت نمیشه حرف مطمینی زد و من امیدوارم که امسل هم بدون مشکل انجام بشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FF95 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا کسی اطلاع داره وضعیت ویزا چطور میشه با این کرونا؟ چند وقت دیگه جواب پذیرش دانشگاه میاد. ممکنه کلا ویزاها ریجکت بشه؟ اصلا میزارن واسه ویزا اپلای کنیم؟

Local Moderator

سلام

دوستان عزیز با توجه به وضعیت نامشخص صدور ویزا، کمی شکیبایی داشته باشید تا دستورالعمل های مشخص از کشور نروژ برای ویزاهای دانشجویی صادر بشه.

به نظرم به جای ارسال مبلغ به حساب در نروژ، از نامه تمکن استفاده کنید که برای برگشت وجه و سایر موارد به مشکل نخورید.

شاد باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشکاه سلمان فارسی

سلام
    ببخشید الان که دانشگاهها ادمیشن ها رو دادند، میخواستم بدونم کسی میدونه که دفاتر VFS تا کی تعطیل موقت هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

سلام،
    هنوز خیلی از دانشگاه های نروژ جواب هارو نفرستادند از جمله NTNU، UiO و ...
    تا چند هفته پیش VFS گفته بود که فرایند صدور ویزا های اقامتی رو انجام میدن اما امروز که من نگاه کردم زده بود فرایند صدور residence permit رو هم به تعلیق در اوردن.
    از طرفی هم UDI گفته که ورود افرادی که دارای residence permit هستند بلامانع هست پس چرا فرایند صدورش رو VFS متوقف کرده نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ho333in نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید الان که دانشگاهها ادمیشن ها رو دادند، میخواستم بدونم کسی میدونه که دفاتر VFS تا کی تعطیل موقت هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

آره فعلا که فعالیتشون به تعویق افتاده من چندتا سایت خبری نروژ رو هم خوندم از هفته دیگه مهد کودک ها و هفته بعدش مدارس باز میشن اما اینکه کی خدمات مهاجرتی دفاترش باز بشن رو نمیدونم، فعلا تا 20 آپریل که مطمئن هستم تعطیله
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkababi نمایش پست ها
    سلام،
    هنوز خیلی از دانشگاه های نروژ جواب هارو نفرستادند از جمله NTNU، UiO و ...
    تا چند هفته پیش VFS گفته بود که فرایند صدور ویزا های اقامتی رو انجام میدن اما امروز که من نگاه کردم زده بود فرایند صدور residence permit رو هم به تعلیق در اوردن.
    از طرفی هم UDI گفته که ورود افرادی که دارای residence permit هستند بلامانع هست پس چرا فرایند صدورش رو VFS متوقف کرده نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من در حال تکمیل فرمهای اپلیکیشن برای ویزای دانشجویی نروژ هستم، تمام قسمت ها رو پر کردم بجز قسمت "آدرس متقاضی در نروژ" هنوز هم جواب خوابگاه رو به من ندادند، میخواستم ببینم که این قسمت آدرسی که توی نروژ باید بزنم رو چیکار باید بکنم؟
    Local Moderator

سلام

به نظرم تا مشخص شدن وضعیت ترم جاری، درخواست ویزا ندید. چون به احتمال زیاد قراره ترم جدید به صورت آنلاین برگزار بشه و در این صورت نیازی به تقاضای ویزا در حال حاضر نیست. در حالت عادی برای آدرس یا آدرس خوابگاه های دانشگاه یا خود دانشگاه رو می تونید بزنید و مشکلی از این بابت نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ho333in نمایش پست ها
    سلام
    من در حال تکمیل فرمهای اپلیکیشن برای ویزای دانشجویی نروژ هستم، تمام قسمت ها رو پر کردم بجز قسمت "آدرس متقاضی در نروژ" هنوز هم جواب خوابگاه رو به من ندادند، میخواستم ببینم که این قسمت آدرسی که توی نروژ باید بزنم رو چیکار باید بکنم؟
    Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    ممنون لطف کردید پس آدرس خوابگاه یا دانشگاه اوکی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

به نظرم تا مشخص شدن وضعیت ترم جاری، درخواست ویزا ندید. چون به احتمال زیاد قراره ترم جدید به صورت آنلاین برگزار بشه و در این صورت نیازی به تقاضای ویزا در حال حاضر نیست. در حالت عادی برای آدرس یا آدرس خوابگاه های دانشگاه یا خود دانشگاه رو می تونید بزنید و مشکلی از این بابت نیست.

شاد باشید.