صفحه 114 از 161 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

هزینه ی زندگی رو باید از قبل بفرستیم؟ بانکهای ایران اینکار و انجام میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط sooderahmati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای کانادا اقدام کردم و میخوام برای نروژ هم اقدام کنم این میتونه مشکلی برام ایجاد کنه؟
    سلام نه چه مشکلی؟ خیلی از دوستان هستن که برای دو تا کشور همزمان اقدام میکنن و هیچ مشکلی هم براشون ایجاد نمیشه
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط sooderahmati نمایش پست ها
    هزینه ی زندگی رو باید از قبل بفرستیم؟ بانکهای ایران اینکار و انجام میدن؟
    بعد از اینکه پذیرشتون اومد باید این هزینه ی زندگی رو به حسابی که دانشگاه بهتون میده حواله کنید و تا جاییکه میدونم بانکهای ایرانی این کار رو انجام نمیدن و باید از طریق صرافی اقدام کنید. موفق باشید
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehhy نمایش پست ها
    بعد از اینکه پذیرشتون اومد باید این هزینه ی زندگی رو به حسابی که دانشگاه بهتون میده حواله کنید و تا جاییکه میدونم بانکهای ایرانی این کار رو انجام نمیدن و باید از طریق صرافی اقدام کنید. موفق باشید
    سلام
    یعنی برای گرفتن اپلای باید هزینه یک سال زندگیمو بریزم تو ی حساب؟؟ و به دانشگاه اراعه بدم یا سفارت؟؟
    این پول بلوکه میشه یا نه؟
    من نمیتونم این پولو به نروژ ببرم، پس نمیتونم ویزا بگیرم؟
    خودم باید اونجا کار کنم و هزینه زندگیمو بدم
    چیکار باید بکنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام منهم فکر نمیکنم هیچ مشکلی پیش بیاید. مشکل فقط زمانیست که شما بخواهید در یک کشور برای دو رشته همزمان افر را بیذیرید.که مثلا در مورد انگلستان امکان ندارد چون شما باید فقط یک کس نامبر داشته باشید و به سفارت ارایه دهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehhy نمایش پست ها
    سلام نه چه مشکلی؟ خیلی از دوستان هستن که برای دو تا کشور همزمان اقدام میکنن و هیچ مشکلی هم براشون ایجاد نمیشه

Junior Member

سلام دوستان من برای نروژ اقدام کردم ولی هنوز جواب دانشگاه نیومده احتمالا جواب اولیه اسفند میاد ولی میخواستم برای ویزا از الان باید اقدام کنم؟ عاخه برای ویزای آلمان باید بین 13 تا 18 ماه قبل از رفتنت اینترنتی درخواست بدی!!! نروژ ک مثل آلمان شلوغ نیست هان ؟؟؟
    بعد نیاز به رزرو اینترنتی هستی یا مستقیما بدون وقت قبلیه؟
    با تشکر

با سلام، عذر میخوام برای سفارت نروژ، ترجمه مدارک تحصیلی + کارت ملی + شناسنامه باید مهر دادگستری و وزارت خارجه هم داشته باشن یا نیازی نیست؟ با سپاس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن از کشور نروژ و سوالات و مباحث مربوطه

سلام. من تازه ایمیل پذیرش از یکی از دانشگاه های نروژ برام اومده و میخوام با همسر و بچه ام اقدام به ویزا کنیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط el_josep نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای نروژ اقدام کردم ولی هنوز جواب دانشگاه نیومده احتمالا جواب اولیه اسفند میاد ولی میخواستم برای ویزا از الان باید اقدام کنم؟ عاخه برای ویزای آلمان باید بین 13 تا 18 ماه قبل از رفتنت اینترنتی درخواست بدی!!! نروژ ک مثل آلمان شلوغ نیست هان ؟؟؟
    بعد نیاز به رزرو اینترنتی هستی یا مستقیما بدون وقت قبلیه؟
    با تشکر
    سلام. من همین امروز ایمیل پذیرش از یکی از دانشگاه هایی که اقدام کردم گرفتم و در وب سایت اکسپت کردم. الان منتظرم که ایمیل بعدی رو که چگونه باید برای ویزا اقدام کنم بگیرم. فکر نکنم سفارت نروژ به شلوغی سفارت آلمان باشه.

Junior Member

Thumbs up پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh29 نمایش پست ها
    سلام. من همین امروز ایمیل پذیرش از یکی از دانشگاه هایی که اقدام کردم گرفتم و در وب سایت اکسپت کردم. الان منتظرم که ایمیل بعدی رو که چگونه باید برای ویزا اقدام کنم بگیرم. فکر نکنم سفارت نروژ به شلوغی سفارت آلمان باشه.
    ممنون بابت جوابت من چند روز دیگه جوابش میاد . البته دو جا اپلای کردم اونی ک برام مهم تره جوابش چند روز دیگه میاد دعا کن جواب مثبت بدن البته دانشگاه اسلو هم ازم خواسته course description بدم بهشون بابت درس های مرتبطم. ولی اولیت اولم دانشگاه ntnu . ایشالا پذیرش بگیرم بازم در ارتباط خواهیم بود در مورد ویزا و ...