صفحه 157 از 161 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

دوستان انشالله که همه ویزاشون گرنت بشه بزودی زود.

ولی من یکم استرس گرفتم (شاید هم بیخودی باشه)

نتایج سال های قبل رو که نگاه می کنم، نهایتش یک ماه طول کشیده تا نتیجه ویزای دوستان اومده.

در حالی که من الان 42 روز از تحویل مدارک به VFS و 40 روز از ایمیل دریافت مدارک توسط UDI گذشته، و هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم.

این درحالیه که در طول هفته گذشته دانشگاه تمام مراحل ثبت نام و قرار داد خوابگاه و ... رو برام انجام داده و فرستاده، حتی برنامه کلاسی وجزئیات برگزاری orientation week هم برام ارسال شده.

آیا این روال طول کشیدن جواب UDI طبیعیه؟

آیا لازمه ایمیل بزنم به UDI و پیگیر بشم؟ یا بازهم منتظر بمونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشکاه سلمان فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط doomaninc نمایش پست ها
    دوستان انشالله که همه ویزاشون گرنت بشه بزودی زود.

ولی من یکم استرس گرفتم (شاید هم بیخودی باشه)

نتایج سال های قبل رو که نگاه می کنم، نهایتش یک ماه طول کشیده تا نتیجه ویزای دوستان اومده.

در حالی که من الان 42 روز از تحویل مدارک به VFS و 40 روز از ایمیل دریافت مدارک توسط UDI گذشته، و هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم.

این درحالیه که در طول هفته گذشته دانشگاه تمام مراحل ثبت نام و قرار داد خوابگاه و ... رو برام انجام داده و فرستاده، حتی برنامه کلاسی وجزئیات برگزاری orientation week هم برام ارسال شده.

آیا این روال طول کشیدن جواب UDI طبیعیه؟

آیا لازمه ایمیل بزنم به UDI و پیگیر بشم؟ یا بازهم منتظر بمونم.
    برای منم شده ۳۵ روز، بچه های پارسال که میگن عادیه، اما توی گروه تلگرام نروژ امسال حتی بوده کسی که ۴ روزه گرنت شده، کاش همه گرنت شیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

مورد مشابه ،تقریبا 50 روز از تحویل مدارک به vfs گذشته اما هنوز خبری از udi نشده.

Junior Member

برای بعضی ها زودتر میاد و برای بعضی ها طول میکشه.
    علت چیه، خدا داند.

ولی من دیروز به سفارت نروژ در دبی زنگ زدم و شماره duf رو دادم و گفت که هنوز underprocess هست. گفت که هیچ کسی نمیتونه کاری بکنه و فشاری به UDI بیاره. ولی گفت که 45 روز اصلا مدت زمانی نیست و بوده که تا 3 ماه و 6 ماه هم طول کشیده.

دیروز به دانشگاه هم ایمیل زدم و پرسیدم ازشون در مورد اینکه وضعیت ام چی میشه اگر نتونم قبل از 1 سپتامبر سر کلاس ها باشم. جواب دادن که :

Please note that your program will have a digital semester, and you will be able to follow the course digitally until you are able to arrive here.
    باز جای امیدواری هست و باید صبر کرد.

پناه بر خدا انشالله که کار همه دوستان درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط lain_93 نمایش پست ها
    مورد مشابه ،تقریبا 50 روز از تحویل مدارک به vfs گذشته اما هنوز خبری از udi نشده.

Junior Member

سلام. برای ما هم 3 الی 4 روز دیگه میشه یک ماه که از تحویل مدارکمون میگذره. فکر نکنم سه یا چهار ماه طول بکشه. خود udi توی سایتش نوشته اگر قبل از 1 جولای اپلای کنید تا 15 آگست جواب میگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها من تاریخ ۷ جون مدارک رو دادم VFS و امروز بعد از ۴۳ روز که جواب نیومد زنگ زدم UDI و دلیل تاخیر رو پرسیدم و بهم گفتن که شما تحصیلاتتون ژانویه شروع میشه و من گفتم که نه با توجه به شرایط جدید شروع ترم ما آگوست هست، و گفت که من توی پروندتون ذکر میکنم و به مسئول بررسی پرونده اطلاع میدم این موضوع رو.
    پس چطور به هم کلاسی های من که توی یک دانشگاه هستیم و قراره سر یک کلاس بشینیم ویزا دادن؟
    کسی چیزی میدونه در رابطه با این شرایط؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

سلام،
    با چه شماره ای تماس گرفتید شما؟؟
    منم زنگ بزنم برای پیگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط ho333in نمایش پست ها
    بچه ها من تاریخ ۷ جون مدارک رو دادم VFS و امروز بعد از ۴۳ روز که جواب نیومد زنگ زدم UDI و دلیل تاخیر رو پرسیدم و بهم گفتن که شما تحصیلاتتون ژانویه شروع میشه و من گفتم که نه با توجه به شرایط جدید شروع ترم ما آگوست هست، و گفت که من توی پروندتون ذکر میکنم و به مسئول بررسی پرونده اطلاع میدم این موضوع رو.
    پس چطور به هم کلاسی های من که توی یک دانشگاه هستیم و قراره سر یک کلاس بشینیم ویزا دادن؟
    کسی چیزی میدونه در رابطه با این شرایط؟

Junior Member

سلام. من با udi تماس گرفتم و توضیح دادم که الان یک ماهه برای ویزا اپلای کردم و جوابی نگرفتم در حالیکه بعضی از دوستان با شرایط مشابه ویزا دریافت کردن. خودشون چک کردن و گفتن که ترم آگست شروع میشه و شما قبل از اینکه ترمتون شروع بشه جواب میگیرید. البته خانمی که باهاش صحبت کردم کمی با تعجب گفت که معمولا زود ویزای دانشجویی رو میدن و دلیل تاخیر رو نمیدونست! و همچنین گفتن دلیل خاصی پشت اینکه بعضی از ویزاهای دانشجویی زودتر صادر شده نیست. ظاهرا فعلا تنها کاری که میتونیم انجام بدیم صبر کردنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hkababi نمایش پست ها
    سلام،
    با چه شماره ای تماس گرفتید شما؟؟
    منم زنگ بزنم برای پیگیری.
    004723351600
    الان که تعطیلاته دوشنبه و سه شنبه و پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعد از ظهر به وقت محلی هستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط FF95 نمایش پست ها
    سلام. من با udi تماس گرفتم و توضیح دادم که الان یک ماهه برای ویزا اپلای کردم و جوابی نگرفتم در حالیکه بعضی از دوستان با شرایط مشابه ویزا دریافت کردن. خودشون چک کردن و گفتن که ترم آگست شروع میشه و شما قبل از اینکه ترمتون شروع بشه جواب میگیرید. البته خانمی که باهاش صحبت کردم کمی با تعجب گفت که معمولا زود ویزای دانشجویی رو میدن و دلیل تاخیر رو نمیدونست! و همچنین گفتن دلیل خاصی پشت اینکه بعضی از ویزاهای دانشجویی زودتر صادر شده نیست. ظاهرا فعلا تنها کاری که میتونیم انجام بدیم صبر کردنه!
    من فقط چند روز بعد از باز شدن vfs نوبتم شد و فکر کنم جزو اولین کسایی بودم که مدارک رو تحویل دادم. عجیبه که جواب بعضی ها که دیرتر اقدام کردن اومده اما جواب ماها هنوز نه . همینجوری قیمت بلیطا سرسام اوره ، هر چی هم دیرتر جواب بدن و تاریخ نزدیک تر بشه باز گرون تر میشه.