صفحه 112 از 161 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

دوستان طبق آمار دقيقي كه بنده از گروه تلگرامي خودمون دارم از دوستان دانشجو پذيرش شده نروژ خيلي ها ويزا شدن و فقط يك مورد ريجكتي ديديم كه ايشونم اعتراض كردن انشالله درست شه
    الان دو تا مشكل هست.
    يك. دوستاني كه گرنت شدن (ويزا شدن) و پاسپورتشون رو دادن ولي هنوز تحويل نگرفتن. تاحالا به كسي پاسپورت تحويل ندادن تا اين لحظه از بين دوستاني كه در بين ما حضور دارن (حدود ٤٥ نفر). با احتساب امروز يكي از دوستان حدود ٣٤ روزه پاسپورت داده ولي تحويل نگرفته. سالهاي پيش اينطور نبود و بين ١تا٣ روز استيكر ميچسبوندن و تحويل ميدادن.
    دو. دوستاني كه از تاريخ ٢٣ مِي به بعد مدارك تحويل دادن هنوز ايميلي مبني بر اينكه مداركشون به دست اداره مهاجرت نروژ (udi) رسيده تا پرونده شون بررسي بشه دريافت نكردن. برخي از اين دوستان هرروز دارن به وي اف اس ، سفارت نروژ تو تهران و ابوظبي ، اداره مهاجرت نروژ درباره اين مساله مكاتبه و تماس برقرار ميكنن كه جواب تقريبا يكسان هست : نگران نباشيد به شما اطمينان ميديم سر وقت به كلاستون ميرسيد.
    اميدوارم مسائل بالا كمي از استرس دوستان بكاهه و بدونن كه فقط خودشون تنها اين مشكلات رو ندارن
    دوستان يك نكته ديگه هم اينكه vfs زياد به مسائل آشنا نيست و پاسخشون رسمي نيست. اگه سوالي دارين مستقيما با اداره مهاجرت مكاتبه كنيد.

Junior Member

نتایج ویزای دانشجویی دوستان تا این لحظه
    البته یه آمار ریجکتی داریم که در این آمار ثبت نشده

خوشبختانه تعداد زیادی از دوستان که بعد از ۲۴ مای به vfs مدارک رو تحویل داده بودن و منتظر شماره پرونده (duf number) بودن، ایمیل رسید مدارکشون رو دریافت کردن. گویا کارها به جریان افتاده.
    البته هنوز عده‌ای منتظر هستن که جای نگرانی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_1977 نمایش پست ها
    خوشبختانه تعداد زیادی از دوستان که بعد از ۲۴ مای به vfs مدارک رو تحویل داده بودن و منتظر شماره پرونده (duf number) بودن، ایمیل رسید مدارکشون رو دریافت کردن. گویا کارها به جریان افتاده.
    البته هنوز عده‌ای منتظر هستن که جای نگرانی نیست.
    از بركات اين گروهه كه ميتونيم دقيق رصد كنيم چه اتفاقاتي داره ميوفته

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

دوستانی که از این به بعد باید برن موسسه ی وی اف اس برای تحویل جدید یا نقصی مدارک ویزا (دانشجویی - کاری - توریستی و ...) حتما این صفحه رو مطالعه کنند چون سیستم رو عوض کردن و باید ازا ین به بعد برای این موسسه هم وقت بگیرید.

https://www.norway.no/en/iran/norway...th-vfs-global/
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

شما وقت گرفتین جواب دادند؟ من یه هفته هست ایمیل زدم کسی جواب نداده! یعنی تا وقت ندند نباید بریم؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Rose64 نمایش پست ها
    شما وقت گرفتین جواب دادند؟ من یه هفته هست ایمیل زدم کسی جواب نداده! یعنی تا وقت ندند نباید بریم؟
    من وقت نگرفتم اما مثل اینکه این سیستم رو از همین یکشنبه پیاده سازی کردن و گفتن هر کی ایمیل بزنه زود بهش وقت میدیم۰ اگه برای تحویل مدارک می خواید برید یا ایکه نقصی مدارک داشید و دوباره باید برای کامل کردنش بزی حتما وقت بگیرید چون بدون وقت متاسفانه اجازه نمیدن برین داخل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    من وقت نگرفتم اما مثل اینکه این سیستم رو از همین یکشنبه پیاده سازی کردن و گفتن هر کی ایمیل بزنه زود بهش وقت میدیم۰ اگه برای تحویل مدارک می خواید برید یا ایکه نقصی مدارک داشید و دوباره باید برای کامل کردنش بزی حتما وقت بگیرید چون بدون وقت متاسفانه اجازه نمیدن برین داخل
    والا مشکل همین وقت دادنه دیگه! تلفنشون که اصلا جواب نمیده نمیدونم شمارش عوض شده یا چی که همش بوق اشغال میزنه من یک هفته هست که برای وقت گرفتن ایمیل زدم ولی کسی جواب نمیده تقریبا هم دو هفته میشه که سیستمشون اینجوری شده جسارتا بازهم میپرسم شما مطمین هستید که بدون وقت قبلی اجازه ورود نمیدند؟ چون من تهران نیستم از شهرستان میام. آخه تا کی باید صبر کنیم جواب بدند؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Rose64 نمایش پست ها
    والا مشکل همین وقت دادنه دیگه! تلفنشون که اصلا جواب نمیده نمیدونم شمارش عوض شده یا چی که همش بوق اشغال میزنه من یک هفته هست که برای وقت گرفتن ایمیل زدم ولی کسی جواب نمیده تقریبا هم دو هفته میشه که سیستمشون اینجوری شده جسارتا بازهم میپرسم شما مطمین هستید که بدون وقت قبلی اجازه ورود نمیدند؟ چون من تهران نیستم از شهرستان میام. آخه تا کی باید صبر کنیم جواب بدند؟
    من چند روز پیش اونجا بودم و متاسفانه به کسایی که وقت نگرفته بودن و از شهرهای دیگه اومده بودن اجازه ندادن برن داخل اما تاکید کردن که هر کی ایمیل بزنه بهش وقت میدیم در اولین فرصت

Junior Member

سلام دوستان اگه ميشه بگيد شمارمون رو كجا بزاريم كه عضو كانال تلگرامي بشيم،
    و اينكه آيا كسايي كه ١٤ آگوست شروع كلاساشون هست خبري از ويزاشون شده؟ چون من ٤ جون مداركمو تحويل دادم اما هنوز بهم زنگ نزدن واسه تحويل پاسپورت خيلي نگران هستم كه بعد از اون هم زمان لازمه واسه چسبوندن استيكر معلوم نيست برسيم به كلاسها يا نه!