صفحه 11 از 161 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member sed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    نه قرارداد خوابگاه لازم نیست!!!! برای ویزا

آدرس و اتاق رو اطلاعاتش رو دم رفتن میدن بهمون
    تو صفحه 10 که checklist for residence permits تو بند 7 نوشته
    proof of accommodation, such as a deed/rental contract for a dwelling or ... c
    آدرس هم وقتی بهتون بر اساس اولویتتون خوابگاه پیشنهاد میدن دیگه عملا معلوم میشه، چون خودتون میدونید کدوم رو قرار انتخاب کنید.

Junior Member metty آواتار ها

Post پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام دوستان
    از دوستانی که سالهای گذشته ویا امسال پذیرش گرفتن کسی اطلاع داره که معمولا ازتاریخ دریافت نامه پذیرش تا ددلاین انتقال پول به حساب نروژی چقدر وقت میدن؟
    من هوز جواب پذیرشم نیومده اما چون مبلغ لازم برای انتقال به حساب بانکی دانشگاه رو باید از فروش زمین بدست بیارم میخوام بدونم در صورت پذیرش چقدر برا تهیه پول وقت دارم.
    از توجهتون ممنون

Junior Member hbah آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

[QUOTE=metty;411506]سلام دوستان
    از دوستانی که سالهای گذشته ویا امسال پذیرش گرفتن کسی اطلاع داره که معمولا ازتاریخ دریافت نامه پذیرش تا ددلاین انتقال پول به حساب نروژی چقدر وقت میدن؟

عزیز جان جواب من 15 آپریل اومده - گفته تا 5 می وقت فاکس داری تا اوکی بدی. و تا 15 می هم وقت داری برای پول. بعدش هم برای سفارت باید اقدام کنی.(UMB )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    VU University Amsterdam/IBA

نقل قول نوشته اصلی توسط metty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هوز جواب پذیرشم نیومده اما چون مبلغ لازم برای انتقال به حساب بانکی دانشگاه رو باید از فروش زمین بدست بیارم میخوام بدونم در صورت پذیرش چقدر برا تهیه پول وقت دارم.
    از توجهتون ممنون
    سلام.به من ۱۰ روز وقت داد پذیرشم رو اکی کنم.بعدش ۱ ماه وقت دادن واسه پرداخت پول(BI University)

Junior Member hbah آواتار ها

دوستان درباره ساپورت مالی خانواده این میل برام اومد:
    Dear Hamid,
    The amount required for a family permit is over NOK 225.000. You can read more about the permit here:
    http://www.udi.no/Norwegian-Director...ent-in-Norway/
    Please note that it is very difficult to obtain a residence permit for a family. Their permits will not be processed at the same time as yours and you the financing has to documented as future income. This means transferring additional funds for family members is not sufficient. Read carefully the information in the link above to see what is required.
    و این یعنی اینکه حتی با 45 میلیون هم نمیتونید خونواده ببرید. باید اونجا باشید کار پیدا کنید و مدارک حقوق را برای ساپورت خانواده ارائه کنید
    و این یعنی که خداحافظ من نمی تونم بیام. خوش بگذره. راستش نروژ هم خیلی سرده ولش کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    VU University Amsterdam/IBA

I have been admitted in bachelor's degree programme.
    I had completed secondary school and also a year Pre-university course in the field of Mathematics, additionally ,I had been studying engineering in a university for a short time but I had resigned from continuation of studies because I didn't like my major.
    As they request on application forms on UDI.NO ,my current level of education would be considered as UPPER SECONDARY SCHOOL or UNIVERSITY LEVEL-EDUCATION?

Junior Member

کسی می دونه عکس برای ویزا باید چه سایزی باشه؟ تو قسمت انگلیسی سایت سفارت نوشته سایز پاسپورت که می شه 6 در 4 ولی تو قسمت فارسی نوشته 3در 4 !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    کسی می دونه عکس برای ویزا باید چه سایزی باشه؟ تو قسمت انگلیسی سایت سفارت نوشته سایز پاسپورت که می شه 6 در 4 ولی تو قسمت فارسی نوشته 3در 4 !!!
    تو مدارکی که دانشگاه فرستاده یه برگه مربوط به UDI هستش که نوشته عکس پاسپورتی، با این وجود فکنم اگه هر 2 اندازه رو ببریم هیچ سختی نداره و بهتر.
    موفق باشید

Junior Member

من مجدد صفحات مدارك براي كليه انواع ويزاها رو خوندم (فارسي) همه جا نوشته شده 3 در 4 . فكر كنم مثل سفارت آلمان باشه چون قبلا 6در 4 مي گرفت حالا 3 در 4.

من فارسی رو نمیدونم ولی غیر از اون برگه که گفتم برای UDI هست خود سایت سفارت نروژ هم گفته One passport photo. Must not be retouched/Bedoone rootoosh .
    اینم لینکش: http://www.norway-iran.org/Embassy/v...of-Visa/study/