صفحه 120 از 161 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط alima2065 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی. تهران نیستم تماس گرفتم گفتن باید پاسپورتم رو ببرم. کسانی که استیکر زدن میشه بگن که تاریخ هم داره یا نه؟ چون توی نامه UDI تاریخ ورود نیست فقط گفته حداکثر زمانی که می تونم وارد بشم فوریه 2019 ذکر کرده.
    توی ویزاتون زده از چه تاریخی میتونید وارد بشید. معمولا بعد از تحویل پاسپورت به VFS کمتر از یک هفته طول میکشه تا ویزاتون رو بزنن.

سلام،
    تشکر. راهنمایی ها بسیار خوب بود و از پاسخ هاتوتن به تمام سوالات ممنونم.

Junior Member

دوستان کسی هست بخواد پول به نروژ انتقال بده ؟

Junior Member

سلام دوستان، من دقیقا 2 ماه پیش مدارکم رو به VFS تحویل دادم ولی هنوز جوابی از UDI نگرفتم. روی سایت UDI اون موفع نوشته بود تا 6 هفته بعد تحویل مدارک جواب میدن (الان نوشته بعد از 5 هفته). به UDI ایمیل زدم جواب دادن پرونده شما هنوز بررسی نشده و با ما تماس نگیرید. میخوام بدونم کس دیگه ای هم این شرایط داشته؟ اون زمانی که رو سایت UDI به عنوان زمان پردازش پرونده زدن دقیق نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Sharif University

سلام
    من اپلای کردم برای NTNU و منتظر ادمیشن هستم برای ترم پاییز سال آینده. سوالم راجب وقت سفارته. مثل آلمان شلوغه و باید از الان به فکر باشم؟ یا صبر کنم ادمیشن بیاد؟
    کلا VFS برای چه مدت بعد از زمان ایمیل زدن وقت مصاحبه میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2634 نمایش پست ها
    سلام
    من اپلای کردم برای NTNU و منتظر ادمیشن هستم برای ترم پاییز سال آینده. سوالم راجب وقت سفارته. مثل آلمان شلوغه و باید از الان به فکر باشم؟ یا صبر کنم ادمیشن بیاد؟
    کلا VFS برای چه مدت بعد از زمان ایمیل زدن وقت مصاحبه میده؟
    نگران وقت سفارت اصلا نباشید. مثل آلمان نیست. اول باید ادمیشنتون بیاد. نوبت دهیش هم سریع انجام میشه. اول باید مدارکتون کامل باشه.

Junior Member

سلام دوستان، کسی هست اینجا بدونه جدیدا برای ویزای کاری مربوط به phd چه مدارکی لازم هست و چقدر طول میکشه که ویزا رو بدن از زمان تحویل مدارک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fmaterial نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی هست اینجا بدونه جدیدا برای ویزای کاری مربوط به phd چه مدارکی لازم هست و چقدر طول میکشه که ویزا رو بدن از زمان تحویل مدارک؟
    توی سایت UDI میتونید چک کنید

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

درود دوستان. برای سفارت نروژ ما به بیمه مسافرتی هم احتیاج داریم ارایه بدیم به سفارت؟ گواهی سو پیشینه چطور؟ چون من توی چک لیست سفارت ندیدم اینارو بخواد . تو سایت های فارسی دیدم نوشتن لازمه ولی!

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    درود دوستان. برای سفارت نروژ ما به بیمه مسافرتی هم احتیاج داریم ارایه بدیم به سفارت؟ گواهی سو پیشینه چطور؟ چون من توی چک لیست سفارت ندیدم اینارو بخواد . تو سایت های فارسی دیدم نوشتن لازمه ولی!
    با سلام
    شما دقیقا اشاره نکردید که چه نوع ویزایی میخواید بگیرید ولی به هر حال هرچی که چک لیست udi گفته میخواد رو باید داشته باشید موارد دیگه لازم نیست، البته بعضی مدارک اضافه همراهتون باشه ضرر نداره مثلا برای بعضی از ویزاها ازتون ترجمه شناسنامه و کارت ملی نمیخوان ولی همراهتون باشه بد نیست. تا اونجایی که شنیدم بیمه مسافرتی معمولا برای ویزای توریستی هست، نمیدونم برای ویزای تحصیلی هم بخوان یا نه (البته قانون دقیقشو بنده نمیدونم).
    ضمنا حواستون باشه ترجمه تمامی مدارکتون همگی برای شش ماه اخیر باشن و ترجمه قدیمی همراهتون نبرید.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room