صفحه 121 از 161 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

سلام

برای ویزای دانشجویی، نیازی به بیمه مسافرتی و گواهی سوپیشینه نیست و فقط مدارکی که تو چک لیست UDI، ذکر شده نیاز هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    درود دوستان. برای سفارت نروژ ما به بیمه مسافرتی هم احتیاج داریم ارایه بدیم به سفارت؟ گواهی سو پیشینه چطور؟ چون من توی چک لیست سفارت ندیدم اینارو بخواد . تو سایت های فارسی دیدم نوشتن لازمه ولی!

ممنون، برای ویزای تحصیلی منظورم بود. ببخشید این که گفتید ترجمه مدارک برای ۶ ماه اخیر باشه منظورتون مدارک دانشگاه هم هست یا فقط کارت ملی و شناسنامه؟ چون من مدارک دانشگاهی رو مثل ریزنمرات و مدرک لیسانس و دیپلم و ... رو خیلی قبل تر دادم برای ترجمه یعنی دوباره باید بدم اونارو ترجمه کنن؟ مرسی

ممنون. حرفی از ترجمه شناسنامه و کارت ملی نزده توی چک لیست یعنی لازم نداره اونارو هم؟

Local Moderator

سلام

شما اسکن ترجمه مدارک تحصیلی و مشخصات فردی تون رو یک بار در موقع درخواست پذیرش به دانشگاه فرستادید و دیگه نیازی نیست به سفارت و VFS، ترجمه مدارک رو ارائه بدید. صرفاً مدارکی که در چک لیست UDI ذکر شده کفایت می کنه که مدارک دانشاهی و کارت ملی و شناسنامه نیازی نیست.

دوستان در راهنمایی دادن دقت بفرمایید و اگر اطلاع دقیقی ندارید، به پست ها پاسخ ندید.

شاد باشید.

ممنون، برای ویزای تحصیلی منظورم بود. ببخشید این که گفتید ترجمه مدارک برای ۶ ماه اخیر باشه منظورتون مدارک دانشگاه هم هست یا فقط کارت ملی و شناسنامه؟ چون من مدارک دانشگاهی رو مثل ریزنمرات و مدرک لیسانس و دیپلم و ... رو خیلی قبل تر دادم برای ترجمه یعنی دوباره باید بدم اونارو ترجمه کنن؟ مرسی

Local Moderator

خیر، نیازی نیست.

ممنون. حرفی از ترجمه شناسنامه و کارت ملی نزده توی چک لیست یعنی لازم نداره اونارو هم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام دوستان. من برای مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه ترومسو پذیرش گرفتم. چند تا سوال درباره ی فرایند گرفتن ویزا دارم که ممنون میشم اگر میتونید جواب بدید:

1. هزینه هایی که من الان باید بکنم 530 یورو برای UDI و 28 یورو برای VFS هست؟ هزینه ی دیگه ای وجود نداره؟
    2. دوستانی که از VFS وقت گرفتن، اگر من الان اقدام کنم تقریبا چند وقت دیگه وقت تحویل مدارکم میشه؟
    3. بعد از تحویل مدارک، چقدر طول میکشه تا جواب ویزا بیاد؟ چون من باید اول آگست اونجا باشم، و نگرانم که توی این سه ماه بهم وقت نرسه، یا جوابش دیر بیاد.
    4. توی این پروسه، مصاحبه ای با سفارت نروژ انجام نمیشه؟ فقط مدارک رو باید تحویل VFS بدم و جواب رو هم از خودشون بگیرم؟
    5. قبل از گرفتن ویزا، خرید بلیط لازم هست؟

ممنونم.

Local Moderator

سلام دوست عزیز

ضمن تبریک دریافت پذیرش، لطفاً نتیجه پذیرش رو در این تاپیک وارد کنید،
    این جا

1- بله همین قدره و هزینه دیگری نیست.

2- متفاوته. هر چقدر دیرتر اقدام کنید، وقت دیرتری بهتون میدن. الان باید اواسط جون وقت بدن. باید زودتر به VFS ایمیل بزنید و درخواست وقت بدید.

3- اصلاً مشخص نیست. از یک ماه تا دیرتر.

4- مصاحبه ای با سفارت نیست و فقط تحویل مدارک به VFS رو دارید.

5- نه لازم نیست.

چرا دیر برای VFS دارید اقدام می کنید؟ نتیجه پذیرش رو کی بهتون اعلام کردن؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط marked نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه ترومسو پذیرش گرفتم. چند تا سوال درباره ی فرایند گرفتن ویزا دارم که ممنون میشم اگر میتونید جواب بدید:

1. هزینه هایی که من الان باید بکنم 530 یورو برای UDI و 28 یورو برای VFS هست؟ هزینه ی دیگه ای وجود نداره؟
    2. دوستانی که از VFS وقت گرفتن، اگر من الان اقدام کنم تقریبا چند وقت دیگه وقت تحویل مدارکم میشه؟
    3. بعد از تحویل مدارک، چقدر طول میکشه تا جواب ویزا بیاد؟ چون من باید اول آگست اونجا باشم، و نگرانم که توی این سه ماه بهم وقت نرسه، یا جوابش دیر بیاد.
    4. توی این پروسه، مصاحبه ای با سفارت نروژ انجام نمیشه؟ فقط مدارک رو باید تحویل VFS بدم و جواب رو هم از خودشون بگیرم؟
    5. قبل از گرفتن ویزا، خرید بلیط لازم هست؟

ممنونم.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

خواهش میکنم. وقتی برید vfs بهتون میگن تمام مدارکی که دارید تحویل میدید هرچی که میخواد باشه باید ترجمه شش ماه اخیر باشه، اگر نباشه میگه با مسئولیت خودت میفرستیم و ممکنه به خاطر جدید نبودن رد بشید این حرفیه که به خودم زدن، مدرک دانشگاهیم ترجمه قدیم بود که من بعدا جدید بردم.

اگر حرفی نزده میشه نبرید چون چیزی که تو چک لیست نیست رو نمیخواد ازتون ولی مثلا متاهل باشید ترجمه شناسنامه رو ببرید بدید برای قوی تر شدن پروندتون بهتره. خود مسئول vfs هم گفت هرچی پروندتون اطلاعات مفید بیشتر داشته باشه تصمیم گیری براشون راحت تره پس بهتره ترجمه های جدید بهشون بدید و اگر متاهل هستید ترجمه شناسنامه هم به نظر با اینکه تو چک لیست نیست ضرر نداره ببرید. موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلامشما اسکن ترجمه مدارک تحصیلی و مشخصات فردی تون رو یک بار در موقع درخواست پذیرش به دانشگاه فرستادید و دیگه نیازی نیست به سفارت و VFS، ترجمه مدارک رو ارائه بدید. صرفاً مدارکی که در چک لیست UDI ذکر شده کفایت می کنه که مدارک دانشاهی و کارت ملی و شناسنامه نیازی نیست.دوستان در راهنمایی دادن دقت بفرمایید و اگر اطلاع دقیقی ندارید، به پست ها پاسخ ندید.شاد باشید.
    با سلام. ایشون نگفتن برای چه منظوری دارن اقدام میکنن. گرفتن ویزا برای دکتری که skilled worker حساب میشه ترجمه مدارک تحصیلی رو از شما میخوان و در چک لیست هست.
    ویرایش توسط applyie : April 28th, 2019 در ساعت 02:23 AM

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marked نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه ترومسو پذیرش گرفتم. چند تا سوال درباره ی فرایند گرفتن ویزا دارم که ممنون میشم اگر میتونید جواب بدید:1. هزینه هایی که من الان باید بکنم 530 یورو برای UDI و 28 یورو برای VFS هست؟ هزینه ی دیگه ای وجود نداره؟2. دوستانی که از VFS وقت گرفتن، اگر من الان اقدام کنم تقریبا چند وقت دیگه وقت تحویل مدارکم میشه؟3. بعد از تحویل مدارک، چقدر طول میکشه تا جواب ویزا بیاد؟ چون من باید اول آگست اونجا باشم، و نگرانم که توی این سه ماه بهم وقت نرسه، یا جوابش دیر بیاد.4. توی این پروسه، مصاحبه ای با سفارت نروژ انجام نمیشه؟ فقط مدارک رو باید تحویل VFS بدم و جواب رو هم از خودشون بگیرم؟5. قبل از گرفتن ویزا، خرید بلیط لازم هست؟ممنونم.
    سلام، تبریک بایت پذیرشتون، موفق باشید.1. مطمئنید تو سایت udi هزینه رو به یورو زده؟ معمولا هزینه ها به کرون هست برای سفارت نروژ که در این لینک بسته به نوع ویزاتون مقدار هزینه رو نوشته. هزینه 28 یورو به ازای هر نفر هم خود vfs ازتون میگیره.https://www.udi.no/en/word-definitio...D9%86%D9%87ا2. الان رو نمیدونم ولی قبلا سریع تو کمتر از یک هفته نوبت میدادن و اگه اشتباه نکنم وقتی میخواید نوبت بگیرید باید ایمیل بزیند و تو متن ایمیل میتونید تاریخ پیشنهادی برای نوبتتون رو بگید و معمولا همون تاریخ رو بهتون میدن اگر پر نباشه. ولی بعید بدونم انقد شلوغ باشه نوبتتون بیشتر از یک هفته طول بکشه.3. اومدن جواب ویزا به خیلی چیزا بستگی داره، نوع ویزا که برای شما تحصیلی هست، از کدوم کشور اقدام دارید میکنید که ایرانه، و اینکه تو تعطیلات باشه یا نه، و اینکه پرونده ها تعدادشون زیاد باشه یا نه. در کل خود سایت سفارت بر اساس اطلاعاتی که بهش بدید حدود تقریبی زمانی که جواب ویزاتون بیاد رو میده و این زمان رو سایت udi به مرور آپدیت میکنه، برای نوع ویزا و موقعیت شما چک کردم الان زده 8 هفته.https://www.udi.no/en/word-definitio...dy-permits/ا4) مصاحبه نداره. فقط مدارک رو میگیرن.5) نه لزومی نداره بلیط رو زودتر بگیرید، بذارید ویزاتون اومد بعدش بلیط بگیرید چون معلوم نیست دقیقا کی جواب ویزا بیاد.بازم تبریک میگم و میگن ترومسو شهر سردی هست و طبیعیم هست چون شمال نروژه پس پیشنهاد بنده براتون اینه که برای فصل زمستون و سرماتون چندتا لباس گرم خوب بیارید.موفق و سلامت باشید.