صفحه 124 از 161 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام

اولاً چنین کاری امکان پذیر نیست، شما به شرطی می توانید از کشور دیگر اقدام کنید که اقامت اون جا رو داشته باشید. در هر حال نیازی به این کار نیتس، وقتی بدون مشکل از ایران قابل انجام است.

به نظرم با VFS تماس بگیرید و از بابت عدم دریافت ایمیل پیگیر شوید، چون معمولاً بلافاصله ایمیل اتوماتیک ارسال می شود.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    ممنون.شما اطلاع دارید اگر احیانا خودمون بخوایم مدارک رو ببریم ابوظبی تحویل بدیم امکان پذیر هست یا نه؟ و دیگه وقت گرفتن لازم داره یا نه؟ چون من ۴ روز پیش ایمیل فرستادم وقت بگیرم از vfs ولی هنوز خبری نشده ازشون! مرسی

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم به سوال من پاسخ بدید...
    بانک استیتمت فقط مانده حساب میخواد یا اینکه نه گردش مالی نیازه؟کسی هست اینو گرسیده باشه؟در صورتی که گردش مالی بخواد گردش چند ما اخر نیازه؟؟؟؟
    با سپاس

Junior Member

و یه مورد دیگه اینکه: تو سایت udi زده در صورت ارایه نامه تمکن مالی باید بگید که چطوری این مبلغ رو میخواید بفرستید تو حسابتون تو نروژ؟؟ کسی پیشنهادی داره واسه این قضیه؟شما چی پیشنهاد میکنید؟؟واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...

Local Moderator

سلام

سوال شما در مورد چه نوع ویزایی هست؟ ویزای دانشجویی که گردش حساب و گواهی تمکن مالی نمی خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط masudee نمایش پست ها
    بانک استیتمت فقط مانده حساب میخواد یا اینکه نه گردش مالی نیازه؟کسی هست اینو گرسیده باشه؟در صورتی که گردش مالی بخواد گردش چند ما اخر نیازه؟؟؟؟
    با سپاس

Local Moderator

برای بحث مالی مرتبط با ویزای دانشجویی، شما یا باید از حسابتان در بانک نروژی پرینت حساب بدید، یا مدرکی نشون بدید که مبلغ 116 هزار کرون رو به حساب دانشگاه منتقل کرده اید.

درسته که در سایت UDI نوشته که در جریان مشکلات ایرانی ها برای انتقال پول به حساب در نروژ هست، ولی من نشنیدم کسی تونسته باشه با پرینت حساب ایرانش UDI رو قانع کنه که می تونه این پول رو بعد از دریافت پذیرش، به حساب نروژی منتقل کنه.

پس بهتره اگر می خواهید مدارک مالی تون رو تکمیل کنید، از طریق یک صرافی این مبلغ رو به حسابی که دانشگاه مشخص کرده، منتقل کنه.

شما از چه دانشگاه و چه رشته ای پذیرش گرفته اید؟

شاد باشید.

و یه مورد دیگه اینکه: تو سایت udi زده در صورت ارایه نامه تمکن مالی باید بگید که چطوری این مبلغ رو میخواید بفرستید تو حسابتون تو نروژ؟؟ کسی پیشنهادی داره واسه این قضیه؟شما چی پیشنهاد میکنید؟؟واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...

Junior Member

سلام این قانون رو تازه امسال استثنا برای ایرانیا اضافه کردن و بنابراین کسی نمیتونه دقیق جواب شما رو بده چون کسی تجربه ای از قبل نداره ولی به نظر من بهترین دلیلی که میتونید بیارید اینه که:
    بانکهای ایران تحریمه و صرافیهای ایران هم مجاز نیستن برای افراد معمولی پول انتقال بدن و تنها راه ممکن از طریق دلالها هست که اعتماد کردن بهشون سخته و امکان دزدیده شدن کل پول وجود داره. این کار ریسک خیلی بالایی داره به خاطر همین ترجیح میدم پولم رو نقدا با خودم بیارم.
    البته این نظر شخصیه منه و به نظرم دلیل منطقی و مطابق با واقعیت هست ولی همونطور که گفتم نظر قطعی دادن تقزیبا غیر ممکنه.

Junior Member

با سپاس
    فقط مانده حساب میخواد ولی بازم بهتره برای اطمینان به UDI ایمیل بزنید و ازشون بپرسید.

Local Moderator

سلام

ممنون بابت مشارکت در موضوع و ارسال نظر،

درسته که صرافی ها فقط برای شرکتی دارن حواله می زنن و برای اشخاص حقیقی حواله نمی زنن، ولی خیلی از افراد کسانی رو می شناسند که از طریق همین صرافی ها کارشون رو انجام داده اند یا کسیانی رو می شناسند که می تونن این کار رو انجام بدهند، در واقع الان با توجه به شرایط ایران، یا باید کسی رو خارج داشته باشی که پول رو برات منتقل کنه یا این که به همین سیستم اعتماد کنی.

ولی کسی تا به حال از این قانون استفاده نکرده و دوستانی هم که با VFS تماس داشته اند، اون ها هم اطلاعی نداشتند و گفتند که باید با UDI تماس بگیری. در واقع موضوعی نوشته شده که به نظر اجرایی و مشکل گشا نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masihm نمایش پست ها
    سلام این قانون رو تازه امسال استثنا برای ایرانیا اضافه کردن و بنابراین کسی نمیتونه دقیق جواب شما رو بده چون کسی تجربه ای از قبل نداره ولی به نظر من بهترین دلیلی که میتونید بیارید اینه که:
    بانکهای ایران تحریمه و صرافیهای ایران هم مجاز نیستن برای افراد معمولی پول انتقال بدن و تنها راه ممکن از طریق دلالها هست که اعتماد کردن بهشون سخته و امکان دزدیده شدن کل پول وجود داره. این کار ریسک خیلی بالایی داره به خاطر همین ترجیح میدم پولم رو نقدا با خودم بیارم.
    البته این نظر شخصیه منه و به نظرم دلیل منطقی و مطابق با واقعیت هست ولی همونطور که گفتم نظر قطعی دادن تقزیبا غیر ممکنه.

ممنون. بالاخره برای ۱۳ می به من وقت دادن. فقط یک سوال دیگه من باید ۲۸ یورو به vfs پول بدم؟ دیگه هزینه دیگری نداره که؟ و اینکه باید به ریال پرداخت کنم یا اسکناس یورو دستی تحویل بدم بهشون؟ اگر اسکناس ۵۰ یورویی بدم مشکلی داره؟ یا از قبل خورد کنم و دقیقا ۲۸ یورو بهشون بدم؟ مرسی

Local Moderator

خدا رو شکر که وقت شما نهایی شد.

بله باید 28 یورو بدید و ریال نمی گیرن ازتون. نیازی نیست حتماً پول خرد باشه و همون 50 یورو رو بدید، بقیه رو به شما بر خواهند گردوند.

حتماً نتیجه ویزاتون رو در گروه به اشتراک بگذارید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    ممنون. بالاخره برای ۱۳ می به من وقت دادن. فقط یک سوال دیگه من باید ۲۸ یورو به vfs پول بدم؟ دیگه هزینه دیگری نداره که؟ و اینکه باید به ریال پرداخت کنم یا اسکناس یورو دستی تحویل بدم بهشون؟ اگر اسکناس ۵۰ یورویی بدم مشکلی داره؟ یا از قبل خورد کنم و دقیقا ۲۸ یورو بهشون بدم؟ مرسی